Інші результати
Тренд оцифровування «всього і вся» добрався і до радіосистем. Якщо торік виробники мікрофонів оцифрували своїх флагманів, то схоже, що цього року ця тенденція буде перенесена і на інші цінові категорії. Особливо в цьому досягла успіху компанія Shure, якщо судити з останніх новин, то вже через півроку всі лінійки безпровідних систем у цього виробника стануть цифровими. Що не дивно, насправді собівартість при масовому виробництві у цифрових систем нижча, а якість – на порядок краща. Тож надія на світле цифрове майбутнє!
Радіосистеми Shure GLX-D була представлені на виставці NAMM 2013. Мікрофони оснащені автоматичною технологією управління LINKFREQ. Працюючи в діапазоні 2,4 ГГц, GLX-D при включенні прилад аналізує радіочастотний спектр, визначає найкращі доступні частоти і автоматично налаштовує частоту передавача і приймача. Натискати при цьому нічого не потрібно. Крім того, при появі ВЧ перешкод, частота приймача і передавача будуть автоматично плавно змінюватися синхронно (!), щоб знайти чистий канал без переривання звукового сигналу(!). Більше ніяких mute і інших кнопок на мікрофоні немає, тільки кнопка включення.
В мікрофонах використовуються інтелектуальні літій-іонні акумулятори, що дають до 16 годин безперервної роботи при повному заряді. Ресурс батареї – до 10.000 годин, що еквівалентно кількості до 2500 лужних батарейок АА. Економія витрат і часу – очевидна, за підрахунком виробника, ви заощадите мінімум 100$ в рік. Зарядний пристрій вбудовано прямо в корпус приймача, акумулятор можна додатково заряджати в будь-який час. 15 хвилин зарядки вистачає на 1,5 години роботи, Причому заряджати його можна в тому числі і через USB з’єднання. Крім того, ще один бонус цифрових систем – приймач відображує час роботи мікрофона у годинах і хвилинах, з точністю до 15 хвилин. GLX-D системи будуть поставляються виробником в широкій гамі, пропонуючи традиційні ручний і поясний передавачі, в тому числі для гарнітури. Гітарний варіант приймача GLX-D має вбудований тюнер і педальний форм-фактор, для зручності розташування біля педалей гітарних ефектів.
Як і будь-яка здешевлена система, GLX-D в порівнянні з флагманами має певні обмеження. Одночасно на сцені можуть працювати тільки до 8 систем, мікрофонні головки – не замінні.
Доступні аксесуари для Shure GLX-D:
Спрощення торкнулася багатьох інших функцій, наприклад для сканування діапазону потрібно натиснути кнопку QuickScan, яка швидко знаходить кращий відкритий канал частоти. Живлення здійснюється від двох батарей типу АА, яких буде вистачати до 14 годин роботи. Приймач буде випускатися в декількох варіантах: одинарний і подвійний з внутрішніми антенами і рековий варіант з зовнішніми антенами, що від’єднуються.
Офіційний представник продукції Shure в Україні компанія Юритмікс.