Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Статті

фото Совершенство роялей и пианино Kawai

Kawai – нескінченний пошук досконалості у створенні рояля та піаніно

Досконалість роялів і піаніно Kawai – це результат прагнення трьох поколінь родини Kавай перетворити ремесло виготовлення рояля в мистецтво. Адже від самого початку метою компанії Kawai було створення найкращих у всьому світі роялів та піаніно.

фото Вокальний мультіеффект-процесор Perform-VE від TC-Helicon

Вокальний мультиефект-процесор Perform-VE від TC Helicon

Готові підняти свої виступи до нового професійного рівня? Вокальний процесор TC-Helicon Perform-VE створює семпли з вашого голосу та дозволяє керувати його відтворенням за допомогою MIDI-контролера. Використовуючи найсучасніші EDM, Pop та Dance вокальні ефекти. Такі як вокодер, автотюн, статер (ефект заїкання) та інші.

фото Аналогові мікшери нового покоління серії F від RCF

Аналогові мікшери нового покоління серії F від RCF

Мікшерні пульти RCF нової серії F спроектовані з урахуванням всього досвіду професійної серії E. Вони забезпечують високоякісний звук в чотирьох форматах від 6 до 16 каналів. Потужний інструмент, детально продуманий і розроблений командою розробників RCF. Він розміщається в міцному металевому корпусі з повністю збалансованим аудіошляхом. Крім того, унікальний процесор  DSP FX: 16 професійних ефектів, таких як реверберація, ефект затримки (Mono, Stereo і Multitap), хорус, фленджер, відлуння та інші.

фото Гітари Alvarez серії Artist - переможці численних конкурсів

Гітари Alvarez серії Artist – переможці численних конкурсів

фото Гітари Alvarez серії Artist

Серія Alvarez Artist перемагає конкурси та отримує захоплюючі відгуки в Штатах, Європі та в усьому світі. Це лінія гітар, яка є справді на висоті та достойно звучить порівняно з іншими гітарами з суцільною верхньою декою. Всі матеріали відібрані вручну, оригінальне розміщення розпорок з фігурною проточкою, чудовий тембр та багаторічний досвід у виробництві.

Термін “суцільний топ”, звичайно, відноситься до деки акустичної гітари, виготовленої з масиву дерева, а не з ламінату. Тим не менш, це не означає, що звук гітари відразу ж покращується від цієї особливості. Тембр інструменту значно удосконалюється, коли вся конструкція побудована правильно, тоді гітара дійсно розкриє свій потенціал, який забезпечує суцільна дека. Alvarez Artist сконструйовані саме за таким принципом.

фото Shure на виставці Integrated Systems Europe 2019

Shure став золотим спонсором наймасштабнішої виставки ISE 2019

Щорічно авторитетні виробники з усього світу формують тенденцію розвитку AV-промисловості. Власні багатообіцяючі винаходи вони представляють під час виставки Integrated Systems Europe в Амстердамі, Нідерланди. Шістнадцятий рік поспіль подія набирає все більшої масштабності, як з виставкової площі, так і по реєстрації відвідувачів. На сьогодні експозицію ISE 2019 офіційно визнано як найбільшу світову виставку технологій інтегрованих систем.

фото Klark Teknik DM8000

DM8000 потужний DSP процесор від Klark Teknik

Англійська компанія Klark Teknik заснована в 1974 році братами Філом і Террі Кларком. Спеціалізація компанії – розробка і виробництво продукції для запису та обробки цифрового сигналу. Серед продуктів Klark Teknik: еквалайзери, компресори, гейти, сплітери та багато іншого обладнання з цієї галузі.

фото GT-1000 від компанії Boss

Огляд гітарного процесора GT-1000 від компанії Boss

Японський педальний гігант кидає виклик своїм новим процесором ефектів хай-енд класу – Boss GT-1000 

Вивчивши уроки першої хвилі у сфері цифрового моделювання, кілька виробників-гігантів музичної індустрії вийшли на світову арену з новими флагманськими підлоговими процесорами ефектів.  Принаймні, це відбувається відразу після технологічного прориву останнього десятиліття здійсненого Fractal Audio та Kemper. Boss GT-1000 – це спроба компанії Roland представити достойного конкурента на відповідному рівні. Після успіху продуктів DD-500, RV-500 та MD-500, підлоговий процесор, який об’єднав їх усіх во єдино, повинен бути безкомпромісним рішенням. То чи являється в дійсності Boss GT-1000 таким?

фото Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses обирає Alvarez!

Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses обирає Alvarez!

Гітарист Richard Fortus з гурту Guns N’Roses увійшов до списку артистів-ендорзерів гітар Alvarez. Richard Fortus* є членом гурту Guns N’Roses** з 2002-го і має давні тісні зв’язки із St. Louis та St. Louis Music.

 

Cтруни Rotosound Swing Bass 66 – вибір Geddy Lee

Rotosound отримав схвалення від Geddy Lee, всесвітньо відомого басиста канадської рок-групи Rush. Музикант зробив спеціальне відео, звеличуючи всі достоїнства струн Swing Bass 66 від виробника Rotosound.

фото озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

Озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

Для угорського телебачення ECHO TV цей рік став справжньою подією. Адже, окрім переїзду до нової надсучасної «майстерні», телебачення отримало ще й інноваційно-надійне озвучення. Всі студії без винятку були оснащені безпровідною системою персонального моніторингу Shure PSM1000 і безпровідними системами Shure ULX-D. У відремонтованому та сильно перебудованому будинку, окрім відеосистеми, були також замінені комплекти безпровідних мікрофонів і моніторів. Технічний директор ECHO TV – Лайош Варга і технічний менеджер по звуку – Петер Алмай, розповіли в інтерв’ю для журналу MediaTech про досвід і відгуки, накопичені з моменту встановлення систем Shure.