Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Статті

фото Цифрові фортепіано в системі сучасної професійної музичної освіти

Цифрові фортепіано в системі сучасної професійної музичної освіти

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, і цифрові фортепіано зайняли впевнені позиції на ринку клавішних музичних інструментів. Сьогодні ринок цифрових фортепіано охоплює найрізноманітніші категорії споживачів. Музичні школи академічного та естрадно-джазового спрямування, творчі гуртки, вокальні та театральні студії, вищі мистецькі навчальні заклади, релігійні організації. Разом із цим відносно демократична ціна цифрових фортепіано зробила їх доступними самому широкому колу любителів музики, музикантів, учнів та студентів. Зупинимося детально на деяких беззаперечних перевагах цифрового фортепіано перед традиційним акустичним для домашнього музикування та навчання.

M-Audio Keystation 61 MK3 — третє покоління популярних п’ятиоктавних MIDI-клавіатур

Третє покоління популярної серії міді-клавіатур Keystation від M-Audio було представлено ще в 2018 році. Оновлення Keystation 61 принесло косметичні поліпшення самих пристроїв і значно розширило софт, що поставляється в комплекті. В першу чергу, нове покоління клавіатур стало ще компактніше. В умовах невеликих студій, дана характеристика завжди важлива.

фото Компанія «Юритмікс» озвучила концертну програму до 690-річчя міста Тячів

Компанія «Юритмікс» озвучила концертну програму до 690-річчя міста Тячів

14-15 вересня мешканці Тячева відсвяткували 690-у річницю від першої письмової згадки про рідне місто. Чудовим подарунком містянам та гостям урочистого заходу стала насичена вечірня концертна програма на різні смаки. Два дні поспіль на сцені площі Поштовій виступили відомі українські гурти та гості з чеського міста-побратима Яблункова. Організатори свята запросили компанію «Юритмікс» для технічного забезпечення цієї важливої культурної події міста.

фото RCF озвучив Ligabue Tour 2019

RCF озвучив Ligabue Tour 2019 на олімпійських стадіонах Риму

Італійський рок-виконавець Лучано Лігабуе (Luciano Ligabue) щойно завершив свій концертний тур Ligabue Tour 2019, який розпочався 14 червня. Його гурт, що складається з 5 музикантів, виступив на вражаюче-облаштованих сценах дев’яти італійських стадіонів. Виконавець впродовж 29 років був на вершині слави. Але минулого року переніс ризиковану операцію на голосових зв’язках. Проте, цього року, рок-зірка знову з’являється на новій сцені зі своєю електрогітарою та міцним голосом. Для туру була використана абсолютно нова сцена з мега озвучуванням, що забезпечували 236 модулів лінійного масиву серії TT+ від компанії RCF. Величезна сцена 58 метрів завдовжки та 22 метри глибини була облаштована масштабними трьома LED-екранами. Цікавим було те, що форми екранів нагадували дві літери «L» імені артиста. Окрім того, завдяки шаленій кількісті світлового обладнання, забезпечувалися неймовірні світлові ефекти.

фото Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

Підсилювачі Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

Легендарний британський музикант, сер Елтон Джон, збирається покинути сцену після півстоліття творчості. Щоб попрощатися і висловити свою вдячність глядачам і шанувальникам, співак організував прощальний тур під назвою «Farewell Yellow Brick Road».

фото Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

Аналогові мікшери нового покоління  RCF серії F відпредставлені в чотирьох моделях: F16XR, F12XR, F10XR, F6XR. Вони містять від 6 до 16 каналів і засновані на базі мікшерів серії E. Володіючи естетично приємним інтерфейсом і міцними роз’ємами, серія F дозволяє легко мікшувати музику з мінімальними технічними знаннями. Кожен мікшер розміщений в міцному металевому корпусі та повністю збалансований. Всі мікшери оснащені незалежно керованими компресорами для обмеження піків сигналу і сучасним еквалайзером. Створена для тривалої роботи, серія F оснащена міцним металевим шасі з захисними пластиковими бамперами з кожного боку. Дана конструкція підвищує зручність і простоту використання. Всі моделі забезпечують збалансований шлях сигналу від входу до виходу для максимального контролю звукових характеристик. З видатним електронним дизайном і низьким енергоспоживанням, мультиджерело живлення робить серію F ідеальною для використання у всьому світі. Ці властивості легко дозволяють користуватися мікшером в подорожах.

фото Совершенство роялей и пианино Kawai

Kawai – нескінченний пошук досконалості у створенні рояля та піаніно

Досконалість роялів і піаніно Kawai — це результат прагнення трьох поколінь родини Kавай перетворити ремесло виготовлення рояля в мистецтво. Адже від самого початку метою компанії Kawai було створення найкращих у всьому світі роялів та піаніно.

фото Вокальний мультіеффект-процесор Perform-VE від TC-Helicon

Вокальний мультиефект-процесор Perform-VE від TC Helicon

Готові підняти свої виступи до нового професійного рівня? Вокальний процесор TC-Helicon Perform-VE створює семпли з вашого голосу та дозволяє керувати його відтворенням за допомогою MIDI-контролера. Використовуючи найсучасніші EDM, Pop та Dance вокальні ефекти. Такі як вокодер, автотюн, статер (ефект заїкання) та інші.

фото Аналогові мікшери нового покоління серії F від RCF

Аналогові мікшери нового покоління серії F від RCF

Мікшерні пульти RCF нової серії F спроектовані з урахуванням всього досвіду професійної серії E. Вони забезпечують високоякісний звук в чотирьох форматах від 6 до 16 каналів. Потужний інструмент, детально продуманий і розроблений командою розробників RCF. Він розміщається в міцному металевому корпусі з повністю збалансованим аудіошляхом. Крім того, унікальний процесор  DSP FX: 16 професійних ефектів, таких як реверберація, ефект затримки (Mono, Stereo і Multitap), хорус, фленджер, відлуння та інші.

фото Гітари Alvarez серії Artist - переможці численних конкурсів

Гітари Alvarez серії Artist — переможці численних конкурсів

Серія Alvarez Artist перемагає конкурси та отримує захоплюючі відгуки в Штатах, Європі та в усьому світі. Це лінія гітар, яка є справді на висоті та достойно звучить порівняно з іншими гітарами з суцільною верхньою декою. Всі матеріали відібрані вручну, оригінальне розміщення розпорок з фігурною проточкою, чудовий тембр та багаторічний досвід у виробництві.

Термін «суцільний топ», звичайно, відноситься до деки акустичної гітари, виготовленої з масиву дерева, а не з ламінату. Тим не менш, це не означає, що звук гітари відразу ж покращується від цієї особливості. Тембр інструменту значно удосконалюється, коли вся конструкція побудована правильно, тоді гітара дійсно розкриє свій потенціал, який забезпечує суцільна дека. Alvarez Artist сконструйовані саме за таким принципом.