Інші результати
Досконалість роялів і піаніно Kawai – це результат прагнення трьох поколінь родини Kавай перетворити ремесло виготовлення рояля в мистецтво. Адже від самого початку метою компанії Kawai було створення найкращих у всьому світі роялів та піаніно.
Майже століття тому в Японії невідомий медичний робітник намагався самотужки побудувати фортепіано з різних імпортованих частин. Одного дня він був здивований, побачивши сусідського хлопця, який їздив на цікавому візку, керованому педалями – першим подібним транспортом, що їздив дорогами Хамамацу. Дізнавшись, що хлопець побудував його сам, він запропонував йому стати його учнем. На наступний день запрошення було прийнято. Так народилася мрія про те, як молодий чоловік, Коїчі Каваї, син будівельника вагонів, розпочав створення свого першого рояля. Наступні роки розкриють весь потенціал надзвичайної геніальності Коїчі Каваї в дизайні та інноваціях. Він очолив науково-дослідну команду, яка ввела піаніно у Японію. Пізніше він став першим в країні, хто виконував повний цикл розробки та виготовлення піаніно. Отримавши багато патентів на свої проекти і винаходи. Це був вражаючий початок … Але його найбільші досягнення ще були попереду.
У 1920-х роках японська фортепіанна індустрія сильно похитнулась. Компанія, у якій працював Коїчі, боролась з труднощами, і управління отримала нова влада. Саме тоді Коїчі впевнився, що прагнення до досконалості завжди приноситиме нові можливості та вирішив втілити власну мрію. Так, його шлях почався у 1927 році. Коли він та сім його колег утворили науково-дослідну лабораторію Kawai Musical Instrument Research в Хамамацу. Їхньою мрією було побудувати найкраще у світі піаніно.
Перші роки принесли багато різних проблем: нестачу кваліфікованих майстрів, постійний дефіцит якісних матеріалів. А також недостатньо розвинута мережа дилерів для досягнення потенційних клієнтів. Однак компанія невпинно розвивалась. На початку п’ятдесятих років Kawai розширилась до 500 осіб, виробляючи понад 1500 піаніно на рік. Коїчі Каваї став першим в індустрії музичних інструментів, хто отримав престижну медаль «Блакитної стрічки» від імператора Японії. До кінця першої чверті століття компанія запровадила основи досконалості та відданості справі. Вона мотивувала та надихала своїх співробітників на десятиліття.
Коїчі Каваї раптово помер 1955 року у віці 70 років. На чолі з ним стояв 33-річний Шигеру Каваї. Саме він привів компанію своєї родини до сфери сучасного виробництва. З поліпшенням економіки Японії, Шигеру передбачав швидке зростання індустрії музичних інструментів. Правильно аргументувавши, що компанія не може продовжувати покладатися виключно на традиційні методи виробництва «ручної роботи». Для того, щоб задовольняти постійно зростаючий попит на інструменти. Майбутнє, на його думку, буде поєднувати ручну майстерність з новими технологіями. Таким чином, Шигеру розпочав будівництво двох нових заводів, один – деревообробний завод. А інший – завод з будівництва піаніно з використанням першої сучасної лінії виробництва компанії.
Виробнича потужність Kawai та досвід виробництва в наступні роки зростали в геометричній прогресії. Далі Шигеру почав зосереджуватися на шляхах стимулювання ринкового попиту на піаніно. Вважаючи, що музична освіта є ключем до будь-якої купівлі інструменту, він побудував мережу музичних шкіл Kawai. Оскільки для цих шкіл потрібні вчителі, він створив музичну академію Каваї. Де велася підготовка кваліфікованих викладачів музики для підготовки новостворених шкіл. У той же час був створений технічний центр Kawai Piano. Для підготовки спеціалістів з догляду за піаніно.
Врешті, щоб донести ідею Kawai до людей, ініціював унікальну програму продажу “від дверей до дверей”. Тим самим, заохочуючи на музичну освіту через навчання на піаніно. Працюючи разом, ці програми процвітали. Протягом 1960-х років у Kawai було майже 2 000 продавців «від дверей до дверей». І понад 300 тисяч людей, які брали участь у музичних школах Kawai по всій Японії. З вітчизняним бізнесом, який міцно закріпився, Шигеру звернув увагу на те, щоб Kawai знали у всьому світі. Готовий і здатний задовольнити всесвітній попит, у 1963 році Шигеру запустив Kawai America. А слідом Kawai Europe, Kawai Canada, Kawai Australia та Kawai Asia. Сьогодні музичні інструменти Kawai користуються визнанням у всіх великих ринках світу.
У 1989 році президентство компанії було передано синові Шигеру Каваї. Хіротака розпочав з обіцянки продовжувати «прихильність до досконалості», встановлену його батьком і дідом. На початку свого перебування на посаді президента Хіротака інвестував десятки мільйонів доларів для впровадження передової робототехніки у виробничий процес. Потім він вперше виніс виробництво за межі Японії зі запуском Kawai America Manufacturing. А також придбанням компанії Lowrey Organ. Після чого була заснована Kawai Asia Manufacturing в Малайзії в 1991 році. І на кінець у 1995 році Kawai Finishing в США.
Пізніше, він наглядав за розробкою всесвітньо відомого рояля серії RX. А нещодавно, Хіротака продовжував зміцнювати міжнародну виробничу присутність Kawai. Саме завдяки створенню Karawan – “Японського виробництва Kawai” в Індонезії. Побудованого з винятковою ретельністю, щоб підтримати та увіковічити суворі стандарти якості компанії у створенні ідеального рояля та піаніно.