Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Угорський уряд подарував концертний рояль KAWAI Ужгородському музичному коледжу

фото Концертний рояль KAWAI в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора

Угорський уряд подарував концертний рояль KAWAI Ужгородському музичному коледжу

Угорський уряд подарував концертний рояль KAWAI Ужгородському музичному коледжу імені Дезидерія Євгеновича Задора. 18 грудня на передодні Святого Миколая відбулася урочиста подія передачі нового елегантного концертного роялю KAWAI.

 

 

Урочистість передачі KAWAI

Урочистість проходила у великому концертному залі навчального закладу. Серед поважних гостей, які організовували придбання та передачу цінного музичного подарунку були:

  • Іштван Грежа, уповноважений міністра, відповідального за розвиток співпраці Сабольч-Сатмар-Березької обл. та Закарпатської обл., а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну
  • Фюлоп Петер, представник державного секретаріату в справах культури Міністерства людських ресурсів Угорщини
  • Йожеф Бугайла, генеральний консул Угорщини в м.Ужгород
  • Борсекі-Молнар Долмо, голова угорського Благодійного фонду «Разом за нас усіх»
  • Олександр Молнар, директор компанії «Юритмікс», офіційного імпортера KAWAI в Україні.

 

фото Концертний рояль KAWAI

 

Найкращі інструменти для талановитих музикантів

Іштван Грежа у своєму вітальному слові, підкреслив, що рояль, який подарований урядом Угорщини українському музичному коледжу, є «роялем дружби» між двома сусідніми державами. Угорщина і в майбутньому буде підтримувати талановиту молодь Закарпаття та соціальні проекти.

Йосип Борто зазначив у своєму виступі, що у кожного в житті музика відіграє важливу роль. Він побажав, щоб подарований музичний інструмент сприяв у досягненні нових музичних звершень і успіхів. У заключенні виступу від імені Закарпатської обласної ради подякував спонсорам. Уряду Угорщини та представникам благодійного фонду «Разом за нас усіх» за такий чудовий подарунок .

Директор коледжу Світлана Стегней, також висловила свою подяку за цінний подарунок поважним гостям. А також зазначила, що перш за все, якісні інструменти сприяють розвитку талановитих музикантів.

 

 

Шарм святкового концерту

Завершення урочистостей пройшло з особливим шармом. Адже найкращі піаністи-віртуози продемонстрували гостям чудову підготовлену програму з відомих класичних творів на новому концертному роялі KAWAI — інструменту, який відповідає найвищим вимогам професіоналів.

Прекрасне звучання роялю зачаровувало кожного присутнього на урочистості, та подарувало чудові незабутні моменти і вишукану атмосферу. Варто зазначити, що у виробника KAWAI є більш ніж 80-ти річний досвід у створені прекрасних інструментів видатної якості, які відноситься до інструментів світового виконавського рівня.