Інші результати
У виробника M-Audio вже давно був продукт Micro DAC, доволі дешевий USB ЦАП формату флешки на кодеку 16/48 з відповідним звуком. Зовсім інша справа – це новий ЦАП Micro DAC 24/192. Тепер це дуже цікава карта, з навушниковим, лінійним і цифровим виходом, на потужному перетворювачі, з якісними ASIO драйверами і навіть з підтримкою мобільних пристроїв!
• Навантаження виходу “навушники”: 32-150 Ом
• Навантаження виходу “навушники/цифровий”: 16-32 Ом
• Тонкий, компактний дизайн для портативності
• Міцний алюмінієвий корпус
• Професійна якість звуку
• USB-живлення від шини
• Габарити: 70x24x10 мм
• Вага: 30 г
У комплекті Micro DAC 24/192 поставляється короткий USB перехідник і шкіряний чохол для транспортування. Корпус приладу повністю металевий! Відзначимо, що на корпусі аналоговий регулятор гучності та два світлодіодні індикатори: синій 192 кГц і зелений – живлення. Процесор SaviAudio SA9226 дозволяє підключати та живитися від мобільного пристрою. ЦАП CS4392 (сигнал/шум 114 дБ, Кг+шум -100 дБ). Підсилювач на навушники – це наш старий знайомий MAX-97220A. Дуже потужний, з яскравим оптимальним звуком. Контрольна ASIO панель дуже порадувала, вона оригінальна та досить зрозуміла. Параметри по шуму не вражають уяву, але дають досить непогані показники. Спотворень мало, і цей факт дуже тішить – прослуховування це підтверджує. Дуже хороший звук, якого за такі гроші просто не очікуєш. Ми б побажали побачити такий же підхід у всіх бюджетних звукових картах M-Audio.
M-Audio Micro DAC 24/192 явно вдався! Дуже чистий неспотворений звук, який приємно слухати. Потужний якісний підсилювач для навушників. Просто прекрасні власні драйвери з ASIO. Металевий корпус і оптичний цифровий вихід комплектуються як бонус. Потужний звук навіть при підключенні до телефону по USB OTG кабелю! До того ж, своїм звучанням пристрій на голову перевершує більш дорогі продукти серії M-Track. Тут головне не помилитися і не купити біль старіший продукт M-Audio Micro DAC, без приставки 24/192 на кінці, де всередині вмонтована бюджетна начинка, рівня дешевого інтегрованого звуку.
За матеріалами статті з журналу ProSound
Підготував до друку: Ігор Меліка