Інші результати

Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Post Type Selectors
Вхід для дилерів

Гітари Taylor в Україні

Гітари Taylor

Гітари Taylor в Україні

Початок 2015 року став знаменним в історії компанії Юритмікс. Ми раді представити вам нашу нову дистрибуцію всесвітньовідомого гітарного бренду TAYLOR. Запитуйте продукцію Taylor у наших представників.

Історія компанії Тейлор почалася 15-го жовтня 1974 року, коли три молодих хлопця – Боб Тейлор, Курт Лістаг і Стів Шеммер – відкрили свою першу майстерню. Ця майстерня знаходилася в старому сараї з парою верстаків, дуже поганим освітленням і мала дах, що протікав.

Гітари Taylor в Україні, Історія компанії Taylor

Курт і Боб почали свою діяльність гітарних майстрів, коли їм виповнилося по 17-18 років, в майстерні «American Dream» в передмісті Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Це був час руху хіпі. Ще в старших класах школи Боб зробив свої перші 3 гітари. Протягом першого року роботи в «American Dream» Курт і Боб зробили лише кілька гітар, так як в основному займалися ремонтом інших інструментів.

У 1974 господар «American Dream» вирішив продати майстерню, і Тейлор разом з Лістагом і Шеммером викупили її, назвавши «Westland Music Company». Але так як така довга назва було незручною для розміщення на грифі гітари, а душею і серцем новоспеченої компанії був Боб, то вирішили називати гітари «Taylor». Свою першу гітару Боб змайстрував сам для себе, він дуже хотів купити собі Мартін, але – на жаль! – У бідного школяра не було таких грошей. Тому головною метою компанії Тейлор спочатку було створення гітар, конкуруючих за якістю з інструментами фірми Мартін. І треба сказати, що незабаром, завдяки таланту і наполегливості Боба, їм це вдалося.

У 1976 Боб і Курт вирішили, що для них не надто вигідно продавати свої гітари в роздрібному продажі, і вони спробували почати продаж через дилерів. Фактично вони пропонували схожі на Мартін моделі, але з наступними перевагами: різна ширина грифа і вбудований в гриф контрольований анкерний стрижень. І, звичайно ж, за нижчу, ніж у Мартіна, ціну!

Ведення бізнесу через дилерів виявилося палицею в двох кінцях – з одного боку, справи пішли більш стабільно, але з іншого компанія отримувала лише 30% прибутку з проданої продукції і була затиснута в жорсткі рамки виробництва, планованого дилерами. Майже чотири роки знадобилося Тейлору, щоб стати на ноги, і пожертвувати довелося 70% своєї команди, яку просто довелося звільнити, щоб якось існувати, але компанія вижила.

Перша справжня слава прийшла до Боба в 1985 році, коли знаменитий поп-музикант Принц замовив у Тейлора 12-тиструнну гітару з пурпуровим покриттям.

Тейлор створив йому цю гітару, і в знаменитих кліпах «Purple Rain» і «Live Aid» ви можете побачити Принца, що грає на ній, але не побачите там логотипу «Taylor». Це було однією з умов замовлення – голова гітари не повинна була носити на собі лого фірми-виробника. Незважаючи на це, «Пурпурова гітара Принца» дала поштовх, і після цього багато іменитих музикантів почали замовляти у Боба свої інструменти.

Гітари Taylor в Україні, Історія компанії Taylor

У 1987 компанія переїжджає зі своєї майстерні в Лемон Гров, у містечко Санті, де починається виробництво гітар іменних серій Ден Крері і Ліо Котке, які користуються популярністю і досі. У майстерні вже працює 35 чоловік, і вони виробляють по 50 гітар на тиждень.

Влітку 1992 компанія знову переїздить на нове місце, де і знаходиться по сьогодні. Це містечко Ель Каун, штат Каліфорнія.

У 1998 році загальний дохід компанії Тейлор становить 25 мільйонів доларів. На гітарній фабриці вже працює 322 людини. Фабрика має площу в 85 000 квадратних футів і складається з трьох будівель.

У 2000 році відкривається четверта будівля – з виготовлення чохлів. У компанії йдуть справи чудово, але Боб Тейлор, за плечима якого вже понад 25 років у цьому нелегкому бізнесі, каже: «Всі минулі роки приносили нам в основному погані вісті, але ми все одно вистояли. Та й на сьогоднішній день на ринку повно нових компаній, що складають нам конкуренцію, і навіть якщо справи підуть погано – у нас за плечима є величезний досвід ринкової боротьби. На мій погляд, ми сильніше за всіх конкурентів, хоча б через наявність такого досвіду.»