Інші результати
Компанія RCF інвестує в безперервний процес постійних інновацій, щоб забезпечити найкращий звук зі своїх продуктів. Це один з небагатьох виробників звукопідсилювального обладнання з усього світу, здатний повністю забезпечити весь процес виробництва інновацій – від проектування до випуску готового продукту. І в цьому році виробник випустив цілий ряд цікавих новинок.
Серія RCF TT+ High Definition Touring and Theatre являє собою високоякісні рішення з новітніми аудіо технологіями. В області розробки акустичних систем, цифрових підсилювачів класу D та цифрових процесорів DSP. Series TT+ передбачено для великих концертів, подій, стаціонарних кінотеатрів та інших додатків, і в цьому році серію посилили новими продуктами.
1.RCF TTS 15-A і RCF TTS 18-A II – активні сабвуфери з вбудованим DSP та управлінням по RDNet. Призначені для спільної експлуатації з двох смуговими акустичними системами сімейства TT+.
RCF TTS 15-A – всепогодний, компактний і зручний в транспортуванні сабвуфер, корпус якого стійкий до погодних впливів. У ньому встановлений один 15-дюймовий випромінювач і підсилювач класу D, здатний забезпечити 1100 Вт потужності RMS. На «борту» TTS 15-A є повнофункціональний DSP і можливість дистанційного керування по мережі RDNet.
RCF TTS 18-A II – сабвуфер оснащений 18-дюймовим динаміком з потужним, але легким неодимовим магнітом і вологостійким дифузором. Вбудований в сабвуфер підсилювач також працює в класі D, але потужність його становить вже 1400 Вт. Модель TTS 18-A II має 32-бітний DSP-процесор і підтримує віддалене управління по RDNet мережі.
2. RCF TT45-CXA – активний сценічний монітор компактних розмірів з керуванням по RDNet, що поповнив лінійку TT+. Ця двосмугова модель з нової лінійки інновацій, обладнана двома 10-дюймовими НЧ-динаміками і 4-дюймовим компресійним твітером з титановою мембраною, навантаженим на рупор з горловиною 1,4 “. Низькочастотні та високочастотні випромінювачі підключені до двох окремих 1100-ватних підсилювачів класу D. Модель TT45-CXA має 32-бітний (з плаваючою точкою) DSP-процесор і підтримує віддалене управління по RDNet мережі.
Серія RCF NX являє собою практичне рішення для забезпечення високої чіткості мови. Акустичні системи серії NX виконані в кабінетах з березової фанери та мають міцну конструкцію. Вони є ідеальним рішенням для прокатних компаній при озвучуванні заходів, що проводяться як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.
1. RCF NX 32-A і NX 45-A – активні 2-смугові акустичні системи однакової конструкції, що відрізняються розміром НЧ-динаміками. В обох системах новинок використовується 4-дюймовий титановий компресійний драйвер, навантажений на рупор.
В акустичних системах NX 32-A і NX 45-A встановлені DSP і 2-смуговий підсилювач класу D, який видає 1400 Вт потужності RMS. Підсилювач укладений в спеціальний кожух, що забезпечує додатковий захист при транспортуванні акустики, а також сприяє розсіюванню тепла.
Технічні характеристики RCF NX 45-A:
• Потужність 1400 Вт
• Частотний діапазон до 700 Гц
• Двохсмуговий підсилювач D-класу
• DSP-процесор
• Динамік 15″
• Компресійний драйвер 4″
2. RCF SUB 9004-AS – активний сабвуфер з можливістю управління по RDNet, обладнаний одним 18-дюймовим випромінювачем з неодимовим магнітом і чотирьох дюймовою звуковою котушкою. У корпусі SUB 9004-AS встановлений дуже потужний підсилювач, здатний видати 2800Вт. потужності та забезпечувати розширені низькочастотні характеристики. Активний сабвуфер має вбудований DSP з декількома пресетами, що перемикаються. SUB 9004-AS добре поєднується з лінійним масивом HDL 30-A та іншими системами. SUB 9004-AS виконаний в корпусі з високоякісної фанери балтійської берези, кожен шар якої проклеєний спеціальним водостійким клеєм. У корпусі SUB 9004-AS є два різьбових кріплення M20 для установки штанги.
Мережеве управління RDNET 3.0
RDNet – це надійне управління для звукових систем малих і середніх розмірів, а також складних і розширених інсталяцій. На основі пропрієтарного (патентованого) мережевого протоколу RDNet забезпечує простий контроль та інтуїтивне управління аудіосистемою RCF до кожного підключеного пристрою.
Кожен пристрій має вбудований DSP, тому можна застосовувати певні пресети або змінювати параметри, як окремого пристрою, так і їх групи. Користувач може змінювати рівень, затримку, еквалізацію (в тому числі FIR-фільтрацію) та інші параметри. Це стосується не тільки гучномовців: можна управляти маршрутизацією і параметрами іншого обладнання з інновацій RCF, такого як цифрові матриці або підсилювачі. RDNet перевіряє всі підключені пристрої, розпізнає та додає їх в якості об’єктів в головному вікні програми, завдяки функції автоматичного сканування. Моніторинг в реальному часі має безліч параметрів, таких як швидкість вентилятора, температура, нахил гучномовця, вимірювачі VU і пікові рівні. Протокол RDNet працює на ультра стабільному протоколі зв’язку RS-485 через RCF Control 8 і RCF Control 2 підключених до ПК.
Фірмова та передова технологія фільтрації FiRPHASE
Нові цифрові фільтри з лінійною фазою, розроблені RCF, дають знижені фазові спотворення та мінімальну затримку. Це дозволяє динамікам RCF грати більш якісно. Технологія інновацій FiRPHASE привносить важливе оновлення поряд з поліпшеною конструкцією динаміків. Задумана вона для забезпечення прозорого звуку, абсолютної чіткості та ідеального стерео відображення для слухача.
Спеціальні фільтри інновацій FiRPHASE дозволяють досягти когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи. Конструкція FIR filter для цієї конкретної мети повинна починатися з точного вимірювання фази гучномовця. Алгоритм інновацій FiRPHASE використовує цей вимір та адаптує фазу гучномовця, не торкаючись вирівнювання амплітуди.
Серцем передової техніки, яка використовується FiRPHASE, є рекурсивний метод (метод найменшого квадрата) в поєднанні з патентованим алгоритмом. Який обчислює кращі коефіцієнти FIR-фільтра, встановлені у відповідності з амплітудними та фазовими обмеженнями. Алгоритм інновацій FiRPHASE коригує фазу та амплітуду (якщо необхідно), беручи до уваги слабкі точки перетворювачів і резонанси або погашення через корпус гучномовця. Цей метод дозволяє глибше контролювати фазу на середній низькій частоті з відносно невеликими фільтрами.
RCF MZ 8060 – це універсальна цифрова звукова матриця 8×6, розроблена на потужній платформі DSP на основі сучасних технологій.
Склад RCF MZ 8060:
• Матричний DSP, 8 універсальних входів з фантомним живленням 48В/6 виходів
• Налаштовуванні параметричні еквалайзери, гейти, компресори, обмежувачі, затримки, рівні пріоритету, автоматичне керування посиленням, рівні, коефіцієнти посилення, фільтри
• Налаштовуваний АКУ (автоматичний контроль рівня) з мікрофонами зовнішнього шуму
• Можливість підключення до 12 мікрофонних пультів BM3003
• АЦП 24/48, 40-бітна обробка з плаваючою комою DSP і 48 кГц 24-бітове аналого-цифрове перетворення HI-Q, динамічний діапазон >112 дБ
• 10 програмованих логічних входів (GPI), 6 програмованих логічних виходів (GPO), 2 з яких підтримуються реле
• RDNet (опція)
• Підключення USB для конфігурації пристрою через ПК
RCF TS 9918 – це сенсорний пульт дистанційного керування, в основному призначений для цифрових матричних блоків MZ 8060. Пристрій оснащений 8-ма кнопками і колесом управління, де кожна функція може бути призначена на будь-яку функцію за допомогою програмного забезпечення для керування ПК. А завдяки тонкому дизайну – інтеграція TS9918 дуже проста в будь-якому середовищі. Залежно від застосування доступні три режими роботи заднього підсвічування: денний, економний і нічний режим.
Для кожного пульта дистанційного керування можливі два типи конфігурацій: статичний або динамічний. Коли використовується статичний режим, кожен перемикач може бути встановлений як регулятор гучності. Або функція відключення звуку може керуватися для кожного входу і виходу або групи.
Особливості RCF TS 9918:
• Тонкий дизайн зі скляною поверхнею
• Сенсорне управління
• 8 регульованих елементів управління
• Регулювання адресної гучності
• Індикатор рівня
• Підсвічування (нічний, економ і денний режим)