Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Звіт про семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

Звіт про семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

Вдруге за цей рік у Києві відбувся семінар по роботі з пультами Avolites, де учасники семінару довідалися про нові розробки від компанії. На семінарі була детально представлена тема: «Нові можливості світлових пультів Avolites на базі програмного забезпечення Titan V10». Головна мета навчання — отримання теоретичних і практичних знань по роботі з пультами Avolites для художників по світу та світлотехніків. Програму семінару проводив спеціальний гість — фахівець з технічної підтримки Avolites (Англія), регіональний менеджер з продажу — Азіз Адилходжаєв. Гість із Англії з самого початку зазначив: «Світлові пульти від Avolites є універсальними і їх використання можливе в будь якій сфері, так як вони володіють великою кількістю функцій та широким спектром можливостей». Всі бажаючі під час семінару мали можливість спробувати на практиці свої сили у роботі на світлових пультах від Avolites. Програма семінару складалася з двох частин.

 

фото семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

 

Перша частина семінару була зорієнтована на театральних художників по світлу. Розглядалися принципи написання програм з використанням операційної системи Titan в театральному режимі. Представник компанії Avolites — Азіз Адилходжаєв розпочав семінар по роботі зі світловими пультами Avolites із загальним ознайомленням інтерфейсу програм:
— вільно трансформовані вікна, розмір значків, тексту;
— кольорові гало, призначені для користувача мітки у вигляді готових або самостійно намальованих картинок, власних графічних файлів.
Показав принципи управління приладами, функції Highlight/Lowlight, запис і відтворення кью-листів. Продемонстрував різні режими запису сцен: канальний, приладовий, майданчик. Роз’яснив про трекінг в кью-листах, різні режими роботи фейдерів та використання ручного крос-фейдера. Ознайомив із автоматичним запуском сцени з певним часом фейдерів та використанням кнопки GO.

Азіз Адилходжаєв навчив редагуванню кью-листів, та показав функції Unfold і Include. Способи управління каналами приладів: введення значень за допомогою цифрової клавіатури, процентний формат. Наочно показав використання нової функції-сітки інтенсивності каналів, нову функцію Undo (крок назад). А також використання записаних чейзів, програм генераторів ефектів в складі кью-листа та функцію вставки сцени в кью-лист. Ознайомив з заміною значень інтенсивності обраного приладу у всіх або обраних сценах кью-листа.  Продемонстрував записи майстер фейдерів, гранд майстрів інтенсивності, темпу відтворення, та функцію “Тар-темпо”. А також заморозку окремих сцен кью-листа і рух в темряві, (Move In Dark). Детально роз’яснив відтворення кью-листів синхронно з аудіо треком за допомогою тайм коду, обмеження верхньої і нижньої межі для обраних каналів (приклади застосування функції), Release функцію, а також управління пультом за допомогою мобільного додатку Titan Remote V10.

 

фото семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

 

Друга частина семінару була присвячена новим функціям операційної системи Titan для використання на ТБ шоу, концертах та в нічних клубах. Азіз Адилходжаєв — регіональний менеджер англійської компанії Avolites, розпочав другу частину семінару із ознайомлення інтерфейсу програм та з практичним використанням нових функцій операційної системи Titan. Показав, як робити запис груп, палет, запис робочих просторів, як користуватися бібліотекою шоу, робити імпорт і експорт даних, Exchange mapping.

Продемонстрував режим FAN, просунутий режим для Locate, Clear, клавіші @. Роз’яснив роботу з макросами для спрощення процесу програмування, використання функції заморозки обраних атрибутів й приладів, відтворення записаних ефектів, управління швидкістю та розміром ефектів, Pixel mapping генератора з новою функцією Motion Blur, Key frame shapes генератор і приклади запису програм. Пояснив та показав на прикладі роботу нових функцій: Align, Blade Control, друк звітів, Set List, а також ознайомив з управлінням приладами по Art-Net, мережеве резервування даних, багатокористувальницькою роботою по мережі. Продемонстрував використовування можливостей об’єднання консолей і збільшення кількості вихідних ДМХ ліній за допомогою мережевого процесора TNP, а також роботу з макросами для спрощення процесу програмування.

 

Семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

фото семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

 

Під час семінару учасники ставили багато конкретних запитань по практичній роботі з консолями Avolites, з використанням операційної системи Titan, як в театральному режимі, так і на ТБ шоу, концертах, та в нічних клубах. Подібний формат активного спілкування організаторів та учасників семінару допоміг знайти відповіді на складні питання керування, експлуатації та обслуговування світлових консолей і вибору найкращих конфігурацій для конкретних задач. Організатори семінару висловлюють щиру подяку учасникам за виражену увагу до заходу та активну участь, за професійні коментарі, фахові дискусії і цікаві запитання.

 

Організатор семінару eurhythmics
Компанія «ЮРИТМІКС»
https://eurhythmics.com.ua

awolites-02
Представник компанії Avolites (Англія)
Азіз Адилходжаєв

https://www.avolites.com/company

Партнер семінару music-profi
Компанія MUSIC PROFI
http://www.shop.musicprofi.com

Технічна підтримка tik-tak
Магазин «ТІК-ТАК»
http://tic-tac.kiev.ua