Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Яскраві новинки від Behringer - перевіреного часом знака якості!
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Яскраві новинки від Behringer — перевіреного часом знака якості!

фото Яркие новинки от Behringer

Яскраві новинки від Behringer — перевіреного часом знака якості!

Behringer MS-101-RD – це  дивовижний монофонічний синтезатор з автентичним аналоговим генератором 3340 для створення шалено жирної музики. Модель створена на відомій платформі класичного синтезатора Roland SH-101. Оригінальний вінтажний звук орієнтований в ретро стилі 80-90 років.

Аналоговий синтезатор Behringer MS-101-RD має 32-клавішну клавіатуру з напівзваженими повнорозмірними клавішами для бездоганного відтворення. В цілому для управління налаштуваннями, передбачено 57 регуляторів, перемикачів і фейдеров. Центральним елементом синтезатора виступає генератор на основі легендарного VCO 3340. Осцилятор має чотири змішаних сигнали з регульованою шириною імпульсу.

Звук контролюється VCO, фільтрами VCF/VCA, лінією ADSR і набором додаткових налаштувань для відтворення класичного звучання. Модель оснащена 32-ступінчастим секвенсором, який дозволяє програмувати і зберігати до 64 патернів, включаючи банки та пресети. Інші особливості синтезатора включають в себе: генератор шуму, поліпшену модуляцію сигналу, арпеджиатор, резонансний фільтр нижніх частот, FM-фільтр. Для перемикання MS-101-RD наявні: TRS IN/OUT, вихід для навушників, роз’єми для педалей, USB-порт, MIDI IN/OUT/Thru, входи VCF CV/Clock-In, виходи і входи CV/Gate, виходи Grip/Mod CV. До комплекту синтезатора включений наплічний ремінь для виступів, фіксоване руків’я з функцією модуляції плюс блок живлення.

Вокодерний синтезатор — Vocoder VC340

Behringer VC340 — справжній аналоговий вокодерний синтезатор з характерним звучанням, що мав високу популярність в 1980-х роках. В інструменті передбачена настройка інструментального звуку, можливість підключення мікрофону та обробки голосу з різними ефектами.

Модель спроектована за відомим прототипом Roland VP-330. Обладнана легендарним багатоступеневим хорусом, заснованим на технології BBD («пожежний ланцюжок»).

Для налаштування параметрів у моделі VC340 є 32 фейдери та перемикача. Клавіатура має 37 чутливих до швидкості натискання напівзважених клавіш. Окрім того, вокодер оснащений роз’ємом для підключення педалі, який, за словами компанії, призначений для підключення до модульних систем. Також, були передбачені порти USB і MIDI для підключення до зовнішніх приладів.

Behringer CE500D — високоефективна акустична система

Behringer CE500D — являє собою універсальну 100 Вт активну акустичну систему широкого спектра використання. Новинка прекрасно підійде для ресторанів, виставкових залів, магазинів, мультимедіа, домашніх студій звукозапису та виробництва аудіо/відео продукції. Завдяки революційній технології підсилювачів класу D, CE500D забезпечує величезну потужність і неймовірні звукові характеристики в простому у використанні та легкому корпусі. Модель забезпечує виняткову якість звуку, широкий динамічний діапазон, та ультралінійний частотний діапазон.

Потужний, 5 ½ «НЧ-динамік з надзвичайно легким целюлозним дифузором і високою роздільною здатністю ½». Передбачено також і понад малошумливий мікрофонний/лінійний вхід з регулятором гучності та індикатором перенавантаження. Вбудований обмежувач для оптимального управління системою та захисту динаміків. Крім того, є додатковий лінійний вихід для підключення додаткових акустичних систем. Внутрішнє імпульсне джерело живлення (100-240В ~) для безшумного звуку та низького енергоспоживання. У комплекті поставляється міцний настінний кронштейн з ультра-гнучкими можливостями. Behringer CE500D — це поєднання сучасних технологій з високоякісними комплектуючими та виключно міцною конструкцією.

Behringer C200 — активна акустична система

Завдяки зусиллям розробників Behringer, управління вечірками з танцполу або фоновою музикою, тепер можливо прямо з вашого крісла. Все стало просто, легко і дивовижно з новою активною акустичною системою C200.

Пристрій оснащений трьохканальним мікшером, MP3-плеєром, 200 Вт D-класу підсилювачем потужності Також низькочастотним динаміком 8″, високочастотним динаміком 4×2,5″, Bluetooth-інтерфейсом, USB-портом, слотом для карт SD/MMC і пультом дистанційного керування. Активна акустична система розроблена для забезпечення надзвичайно широкої дисперсії та високої якості звуку.

Модель C200 ідеально підійде для невеликих і середніх концертних майданчиків. Крім того, молитовних будинків, конференц-залів, презентацій, караоке-барів, нічних клубів і т.д. Завдяки Bluetooth-зв’язку є можливість передавати потокову музику зі смартфону, планшету або іншого увімкнено пристрою. А вбудований MP3-плеєр, надає доступ до аудіофайлів на USB-накопичувачах і SD/MMC-картах.

Напрочуд легка модель вагою всього 13,3 кілограм представляє собою зручний форм-фактор «все в одному». На додаток, C200 оснащений також власною світло-динамічною установкою. Демонстрація яскравої палітри візерунків і кольорів може чудово доповнити дружню атмосферу будь-якої вечірки.