Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Цікаві моменти з історії виробництва TC Electronic і TC Helicon

foto Найцікавіше з історії виробництва компаній TC Electronic і TC Helicon

Цікаві моменти з історії виробництва TC Electronic і TC Helicon

TC Electronic — датський виробник звукового обладнання, заснований двома братами-музикантами Кімом і Джоном Рішой. Першими екземплярами виробництва стали гітарні педалі, які були відзначені своєю якістю та технічним прогресом. TC2290 Delay стала їхньою першою спробою виробництва гітарного процесора, розробленому в 1985 році. Він набагато більше перевершив будь-який інший процесор того часу. Як з точки зору якості звуку, так і часу затримки та функцій модуляції. Ставши невід’ємним інструментом для будь-якої студії чи професійного гітариста.

Ця міцна опора призвела до розширення виробництва, що охоплювало весь спектр аудіообладнання. А також поставила їх в якості одного з провідних брендів у світі аудіообробки з безпрецедентним розмаїттям і технологіями. Продукція TC Electronic  включає в себе системи аудіомастерингу, велику кількість гітарних педалей, гітарні тюнери. Акустичні процесори, компактні TonePrint педалі басові підсилювачі, апаратне/програмне забезпечення PowerCore, студійне обладнання та інше. Сестринський бренд TC-Helicon сьогодні є провідним брендом у гармонізаторах і вокальних процесорах.

 

The SCF: The Holy Grail of Chorus

foto Найцікавіше з історії виробництва компаній TC Electronic і TC Helicon

1976 р.

Кім і Джон, спираючись на свій досвід як музикантів, створюють легендарну гітарну педаль. Stereo Chorus/Flanger або просто – SCF, яка залишається у виробництві вже понад 40 років і до нині є популярною.

TC Electronic має велику популярність як у світових виконавців, так і серед фолк музикантів. Anthrax, Depeche Mode, Queens of the Stone Age, George Michael, Imogen Heap. Kraftwerk, Mike Patton, Skrillex, Kimbra, Snow Patrol. І це тільки мала частина тих виконавців, що використовують їх продукцію на концертах, для запису.

Створено для величі — System 6000

фото System 6000. Цікаві моменти з історії виробництва TC Electronic і TC Helicon

 

2000 р.

System 6000 — інноваційний процесор динаміки та ефектів TC Electronic підкорює світ професійного аудіо. Пристрій швидко стає важливим інструментом, як в кіно, так і в музичній індустрії. Окрім того отримує премію TEC у технології обробки апаратних засобів та обладнання.

У 2002 році TC Electronic сформувала TC Group після придбання компанії TGI plc. Вона складалась з Tannoy, GLL Goodman, Lab.Gruppen і Martin Audio. Невдовзі, після злиття Martin Audio був проданий, а Goodman Loudspeakers закрився. TC Works (розробка програмного забезпечення), що базується в Німеччині, колись входила до складу групи TC, але в 2005 році була реінтегрована з TC Electronic.

Сьогодні TC Group є холдинговою компанією з п’яти окремих фірм: Tannoy, (динаміки та студійні монітори), Lab.Gruppen (підсилювачі), TC Electronic, TC-Helicon (гармонізатори та голосові процесори) та TC Applied Technologies.

2011 р.

Перші педалі TonePrint відкриті на виставці NAMM. Ці педалі мають можливість отримувати та використовувати  індивідуальні налаштування користувача за допомогою смартфона. Відкриваючи нові звукові можливості для музикантів. У цьому ж році, перший в світі поліфонічний гітарний тюнер, PolyTune заробляє для TC Electronic 11-у премію TEC.

фото з історії виробництва компанії TC Electronic

TC Helicon –  ваш голос наша пристрасть

TC Helicon — єдина компанія, продукція якої на 100% спрямована на задоволення потреб і вимог вокалістів. Компанія розташована в штаті Вікторія, Канада та відома у всьому світі своєю командою музикантів і розробників. Вони проводять кожен момент своєї роботи, слухаючи, розмовляючи, співаючи. А також взаємодіючи з вокалістами і тими, хто розділяє пристрасть до співу. Ця цілеспрямована група фахівців переконана, що голос — це найкрасивіший інструмент у світі. Завдяки ряду інноваційних продуктів вони надихають та розширяють творчі можливості сучасних вокалістів.

фото TC Helicon була заснована в 2000 році. Цікаві моменти з історії виробництва TC Electronic і TC Helicon

TC Helicon була заснована в 2000 році. Після того, як материнська компанія TC Group об’єдналася з компанією IVL Technologies Ltd. Яка на той час розробляла продукти для професійних музикантів і любителів.

У 2004 році компанія випустила підлоговий процесор VoiceLive — мультиефектний стомпбокс. Пристрій поєднує першокласний еквалайзер, компресор, ділей і алгоритми реверберації від TC Electronic. А також найкращу гармонію, корекцію і ефекти дублювання від TC Helicon. Можливість контролювати ці ефекти під час живого виконання значно покращила продуктивність та творчість співаків.

 

фото VoiceLive - мультиефектний стомпбокс. Цікаві моменти з історії виробництва TC Electronic і TC Helicon

 

З успіхом VoiceLive стало очевидним, що сценічні ефекти, які вокалісти могли б викликати при натисканні одної кнопки, будуть і надалі користуватись великою популярністю. Тому у 2007 році було розроблено лінію вокальних педалей VoiceTone. Вокалісти отримали спосіб створювати ще більше вокальних гармоній, додавати ефекти реверберації, хору і затримки, але за допомогою більш компактної педалі.

фото VoiceTone 

2015 року Music Group придбає TC Group. З цим злиттям TC Helicon, як і TC Electronic, приєднується до Behringer, Bugera, Midas, Turbosound і Klark Teknik, що пізніше переходить у Music Tribe, тим самим охопивши весь спектр виробництва різних секторів професійної аудіоіндустрії.

 

фото Надихаючи та розширюючи можливості - TC Electronic і TC Helicon