Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Цифрові радіосистеми SHURE на урочистій церемонії «Grammy»
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Цифрові радіосистеми SHURE на урочистій церемонії «GRAMMY»

фото SHURE на церемонії «GRAMMY»

Цифрові радіосистеми SHURE на урочистій церемонії «GRAMMY»

Цьогоріч 28 січня у США відбулася ювілейна 60-а церемонія вручення нагород «Grammy». Пряму трансляцію нагородження забезпечив канал CBS. Після 15-річної перерви головна музична премія «Grammy» повернулася з Лос-Анджелеса в Нью-Йорк. За традицією найяскравіші представники музичної індустрії виконали музичні номери, в тому числі попурі. Тим самим виказавши повагу своїми виступами легендам музичної культури. Артисти постали не тільки перед публікою на Медісон-сквер-гарден в Нью-Йорку, а й перед світовою аудиторією, яка стежила за трансляцією події. Безпровідні та провідні мікрофони Shure, а також системи персонального моніторингу зіграли ключову роль.  Так як вони забезпечили бездоганний звук протягом трьох годин головного музичного вечора в світі.

 

Чайлдіш Гамбіно з синглом «Terrified»

 фото Childish на «GRAMMY»

 

Щоб виконати такі масштабні технічні вимоги, була зібрана ціла команда досвідчених професіоналів. На чолі команди став звукорежисер і визнаний фахівець Майкл Ебботт. Безпровідне та аудіо обладнання надала компанія Firehouse Productions. А запис шоу для мікшування у форматі 5.1 було організовано Music Mix Mobile. Як і завжди, команда «Grammy» рекомендувала музикантам використовувати вокальні мікрофони, яким вони самі віддають перевагу.

Для забезпечення роботи достатньої кількості каналів на двох сценах одночасно РЧ-координатор Вінні Сініскал використовував Shure Axient Digital як безпровідні мікрофони для виконавців. Спектральна ефективність даної системи дозволяє задіяти більше каналів в заданому діапазоні, ніж будь-яка інша аналогова система. Ще однією вимогою було використання високонадійної системи персонального моніторингу. За вже сформованою традицією на всіх основних церемоніях вручення нагород для цієї цілі було обрано систему Shure PSM 1000. Де 24 канали забезпечили бездоганне звучання виконавцям на обох сценах.

 

Головний переможець «Grammy» Бруно Марс з Axient Digital

фото Бруно Марс на «GRAMMY»

 

Головний переможець вечора Бруно Марс використовував ручний передавач Axient Digital під час свого виступу. Так само вчинили Луїс Фонсі і Дедді Янкі при виконанні хіта «Despacito». Система також була задіяна в кількох головних подіях вечора: Гері Кларк Молодший використовував капсуль Beta® 58A в своєму виступі в данину пам’яті Чака Беррі. А капсулі SM58® були задіяні Мареном Морісом, дуетом Brothers Osborne і Еріком Чьорчем в композиції Tears in Heaven. «Це було перше шоу, в якому ми задіяли виключно цифрові радіосистеми, але ж для цієї події необхідна велика кількість каналів. Мені подобається, як працює Axient Digital; радіочастотний тракт надійний», – повідомив Сініскал. «Особливо я в захваті від технології акумуляторів. Тривала робота акумуляторів і можливість відстежувати їх статус заряду дали нам упевненість на протязі всього шоу».

Кеша виступила на «Grammy» з синглом Praying

фото Кеша на «GRAMMY»

 

Одним з найяскравіших подій вечора стало палкий виступ співачки Кеші з синглом Praying, присвячене проблемі сексуального насильства в суспільстві і в музичній індустрії. Співачка використовувала свій звичний безпровідний мікрофон Shure UHF-R®. В той час як бек-вокалістки Ендрю Дей, Сінді Лупер, Джулія Майклз і Камілла Кабелло скористалися системами Axient Digital з класичними капсюлями SM58®. Також, Axient Digital використовували такі виконавці як Боно, гурт Little Big Town, співак Чайлдіш Гамбіно, репер Logic, реггі-виконавець Shaggy. Також DJ Khalked, зірки Бродвею Петті Люпон і Бен Платт, актор-співак Дейв Шапелл, соул-виконавиця Алессия Кара і співачка SZA.

 

Луїс Фонсі та Дедді Янкі на урочистій церемонії «Grammy»

фото FONSI на «GRAMMY»

 

За мікшування на церемонії вручення «Grammy» відповідала команда досвідчених інженерів на чолі з Томом Холмсом, а також за участю Еріка Шилінга і Джона Харріса. Музичний мікс в Медісон-сквер-гарден створювався Роном Ревессом. Мікаель Стюарт ж працював у своїй звичній ролі в якості звукорежисера програми. На кожній сцені була своя монітора консоль; а ними працювали Томом Пеза і Саймон Уелш, який був радий бачити на шоу PSM 1000. «РЧ-каскади PSM 1000 – найкращі в галузі; ти завжди знаєш, що з ними у тебе не буде ніяких проблем», – зазначає Уелч. «Режим Cue Mode неоціненний для таких шоу, як це». Переважання безпровідних систем Shure простягалося навіть за межами Медісон-сквер-гарден. Всі інтерв’ю на червоній доріжці були взяті за допомогою систем UHF-R з капсюлями KSM9. А група U2 вибрала систему Axient для свого виступу у Статуї Свободи.

«Ми знали, що «Grammy» стане справжнім випробуванням. Особливо в питаннях координації частот в одному з найбільших міст світу», – каже менеджер зі зв’язків з артистами Shure Корі Лоренц. «Безпровідні системи Shure, особливо Axient Digital, зіграли набагато більшу роль в шоу цього року. Ми справді були в захваті від того, що змогли використати таку велику кількість каналів і провести такий великий захід без проблем». Тож хочеться відзначити, що безпровідні системи Shure допомогли артистам на урочистій церемонії «Grammy» чути та бути почутими.

Гурт «Little Big Town» надав перевагу Axient Digital від Shure

фото група Little Big Town на «GRAMMY»