Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Інструмент, на який давно очікував світ – цифрове піаніно FP-10 від Roland

фото цифрове піаніно FP-10 від Roland

Інструмент, на який давно очікував світ – цифрове піаніно FP-10 від Roland

Представляємо інструмент, який поєднує в собі приголомшливі можливості гри з неймовірно низькою ціною — Roland FP-10. Вперше в Україні ви зможете купити насправді якісний інструмент про який мріяли. Roland FP-10 – це інструмент, який з легкістю можна використовувати відразу, як тільки до вас прийде натхнення. За доступну ціну ви отримаєте цифрове піаніно, яке завжди знаходиться у стовідсотковій готовності до гри. Завдяки 88-нотній клавіатурі PHA-4 Standard, вам забезпеченні автентичні відчуття від виконання, з яскравими виразними тембрами. Портативний компактний дизайн перетворює FP-10 в ідеальний домашній інструмент. В ньому є Bluetooth з’єднання та потужний функціонал, яким не може похвалитися жодне інше цифрове фортепіано аналогічної цінової категорії. Безсумнівно FP-10 може стати ідеальним другим інструментом навіть для професійних клавішників.

 

Експресивна клавіатура PHA-4

Гра на фортепіано передбачає можливість самовираження. В Roland FP-10 використовується клавіатура PHA-4 Standard, що забезпечує відчуття гри на акустичному піаніно. Реалізована в ній технологія сенсорного розпізнавання компанії Roland дозволять відпрацьовувати всі нюанси виконання, починаючи з брутального і закінчуючи ліричним. Датчики з високою роздільною здатністю і функція Escapement надасть можливість відтворювати навіть гранично швидкі повторні натискання на одну і ту ж клавішу.

Клавіатура PHA-4 бездоганно точно відгукується на найменші зміни динаміки гри. Продовжуючи тему детального відтворення автентичного акустичного фортепіано, відзначимо «виваженість» клавіатури, яка відрізняється більшою пружністю в нижньому діапазоні і «легкістю» в високому. Доторкніться до білих клавішах і отримаєте незабутні відчуття від контакту з суперсучасним волого поглинаючим покриттям, яке відтворює текстуру і забезпечує тактильні відчуття, як при грі на клавіатурі зі слонової кістки. А щоб можна було включити в свій арсенал виразні прийоми роботи з педаллю, наприклад, напівпедалювання, досить скомутувати з інструментом опціональну педаль DP-10.

 

Автентичний звук, що здатний надихнути професіоналів

У ціновій категорії FP-10 представлено безліч різних моделей різних брендів. Але жоден з цих інструментів не може похвалитися фортепіанним тембром такого високого класу. Генератор звуку, що працює за технологією SuperNatural компанії Roland, забезпечує автентичний фортепіанний тембр, який відрізняється виразністю і жвавістю. І не важливо, починаєте ви тільки освоювати техніку гри на інструменті або досить далеко просунулися в цьому напрямку. У будь-якому випадку динамічний звук фортепіано заповнить вашу кімнату завдяки потужній вбудованій акустичній системі. Якщо вам захочеться грати не озираючись на час, підключіть навушники.

 

Розбудіть своє натхнення з Roland FP-10

Володіючи сучасним цифровим функціоналом, FP-10 здатний перетворити уроки навчання в захоплююче заняття, підвищуючи їх ефективність. Працювати можна в будь-якому музичному жанрі — в бібліотеці звуків орган, електропіано і струнні. Вбудований метроном допоможе розвинути почуття ритму, а режим Twin Piano — грати разом з педагогом, розділивши клавіатуру на дві рівні частини по висоті діапазону, щоб збільшити віддачу від занять. Крім того, функції Bluetooth і MIDI передбачають можливість підключення до цифрових робочих аудіостанціях (DAW — Digital Audio Workstation). А також програмних додатках, починаючи з Apple GarageBand і закінчуючи Piano Partner 2 компанії Roland.

 

Найкомпактніше 88-клавішне цифрове піаніно

фото фото цифрове піаніно FP-10 від Roland

 

Найкомпактніше в своєму класі 88-клавішне цифрове піаніно Roland FP-10 може розміститися навіть в будинку з дефіцитом вільного простору. Габарити самого компактного у своєму класі 88-клавішного піаніно FP-10 становлять 1 284 на 258 мм по ширині та глибині відповідно. Так що багато місця для його розміщення не буде потрібно. А в разі, якщо виникне необхідність перенести його, в проблему це не перетвориться. Для збільшення ступеня мобільності рекомендується використовувати портативну стійку KS-12, якщо ж більш пріоритетним є автентичність зовнішнього вигляду — спеціальну KSCFP-10.