Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія TC Electronic — найвищі стандарти у світовій індустрії професійного звуку

фото Компания TC Electronic – мировой лидер

Компанія TC Electronic — найвищі стандарти у світовій індустрії професійного звуку

Компанія TC Electronic — світовий лідер і основоположник цифрової та аналогової обробки гітарних ефектів. А також обладнання для студійного та комп’ютерного аудіозапису, обладнання для мовлення та басового посилення. Відповідно до опитування на тенетах українського простору багато музикантів вже мають свої уподобання серед продукції компанії TC Electronic, де безпосередніми лідерами є:
— гітарний процесор TC Electronic Nova System;
— аудіоінтерфейс TC Electronic Desktop Konnekt 6;
— процесор ефектів TC ELECTRONIC M-ONE;
— двосистемний процесор ефектів TC ELECTRONIC M350;
— тюнер TC Electronic PolyTune 2
— різноманітні педалі ефектів: Ditto Looper, Flashback Delay&Looper, Hall of Fame Reverb, MojoMojo Overdrive тощо.

 

 

Компанія TC Electronic — історія виникнення

Компанія TC Electronic має свою історію, яка почалася минулого століття в 1976 році, завдяки двом братам-музикантам Кіму і Джону Ріш, які й заснували компанію TC Electronic. Винайдена ними педаль ефекту хорус-фленжер «Stereo Chorus+Pitch Modulator&Flanger» відразу ж стала класикою завдяки своїй якості та технічним виконанням високого рівня. По суті, сам ефект не був відкриттям на музичній арені, але справив чимало галасу в середовищі музикантів і поклав початок новій датській компанії TC Electronic. Її засновникам вдалося досягти поставленої мети — створення пристроїв звукової обробки найвищої якості. Сьогодні ім’я компанії є одним з найбільш відомих і шанованих серед фахівців, що працюють у сфері професійної звукотехніки. Колектив інженерів-розробників компанії довів, що він володіє інтуїтивною здатністю ламати перепони на шляху досягнення безкомпромісного рівня якості. Компанії неодноразово вдавалося перевершити саму себе, генеруючи нові ідеї, затверджуючи вищі стандарти у світовій індустрії професійного звуку.

 

 

Досягнення компанії TC Electronic

На хвилі першого успіху наступний крок для розвитку гітарних педалей ефектів було направлено на рекові 19″ процесори, включаючи цифровий процесор ефектів затримки ТС 2290. Він був випущений в 1985 році, та став на голову вище своїх конкурентів по якості звуку, часу затримки (до 32 секунд ) і своєю особливою модуляцією. Цей прилад спочатку створювався як гітарний дилей-процесор з широким вибором різноманітних ефектів, побудованих на використанні різних затримок. За короткий проміжок часу з моменту його першого серійного випуску, TC 2290 став «бестселером» компанії. Причому сфери його застосування виявилися набагато ширшими, ніж спочатку передбачалося. Популярність приладу за останні роки не зменшилася. Сьогодні цей прилад можна знайти у багатьох відомих студіях і звукових прокатних компаніях світу в реках пристроїв обробки.

 

 

Розвиток компанії TC Electronic

У 2000 році, спільно з канадською компанією IVL Technologies, TC Electronic організовує компанію TC Helicon для розробок і виробництва унікальних вокальних процесорів ефектів й мікрофонів для студійної та концертної діяльності.
Після придбання компанії TC Electronic в 2002 році холдингом електронного обладнання TGI PLC, компанію переформували в групу компаній TC Group. Туди також входили компанії Tannoy, GLL Goodman, Lab.Gruppen і Martin Audio. Після злиття, компанія Martin Audio була продана, а GLL Goodman — закрита.
Німецьке відгалуження TC Works від TC Group, яке займалося розробкою програмного забезпечення, злилося з TC Electronic в 2005 році. А в 2015 році групу компаній TC Group купує великий філіппінський холдинг Music Group під керівництвом засновника компанії Behringer швейцарця Улі Берінгера (Uli Behringer). Нині крім TC Group до холдингу також входять: Tannoy, Lab.Gruppen, Lake, Midas, Bugera, Klark Teknik, DDA, Turbosound і власне сам Behringer.

 

 

Зараз TC Group — це мультинаціональна корпорація з підрозділами в Америці, Японії, Китаї, Близькому Сході та складається із декількох компаній-виробників з різними напрямками:
— Компанія TC Helicon, займається розробкою та виробництвом унікальних вокальних процесорів ефектів і мікрофонів для студійної та концертної діяльності;
— Компанія TC Applied Technologies, займається розробкою та виробництвом цифрових напівпровідників аудіо обробки для аудіомережі, професійної та High-End електроніки;
— Компанія TC Electronic, займається:

  • розробкою і виробництвом широкої лінійки гітарних ефектів з єдиною в своєму роді технологією завантаження пресетів від відомих музикантів TonePrint;
  • басового посилення з передовими технологіями компресії, ламповим моделюванням і басових кабінетів високої потужності;
  • комп’ютерних аудіоінтерфейсів, програмного забезпечення та плагінів для комп’ютерного запису та обробки;
  • обладнання для студій і постпродакшену;
  • студійних рекових процесорів ефектів і процесорів обробки телерадіомовлення та аудіо вимірювального обладнання.