Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Синтезатор SH-01A — перевтілення справжньої легенди SH-101

фото Синтезатор Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

Синтезатор SH-01A — перевтілення справжньої легенди SH-101

Синтезатор SH-01A – це бездоганно точна копія легендарного SH-101 від Roland, одного з найпопулярніших класичних синтезаторів всіх часів. Власна технологія Analog Circuit Behavior (ACB) дозволила повністю відтворити найвідоміше звучання SH-101. Це стало можливим завдяки моделюванню роботи оригінальних аналогових схем до найдрібніших компонентів та тонкощів, що десятиліттями надихали музикантів та продюсерів. Синтезатор SH-01A реалізує неперевершене звучання та креативний потенціал свого знаменитого прототипу в новому прогресивному форматі Roland Boutique. Тепер в його арсеналі  вражаючі поліфонічні можливості, солідний функціонал, а також той унікальний рівень автентичності, на який спроможний лише Roland.

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

 

Синтезатор SH-01A — найцікавіші особливості

 • Звуки класичного синтезатора SH-101, включаючи баси, сольні партії, шум та звукові ефекти, відтворені за допомогою технології АСВ
 • Розширення звукової палітри за допомогою нових режимів» Unison», «Chord» та» Polyphonic»
 • Вбудований секвенсор з 64 патернами з функцією збереження та завантаження
 • Арпеджіатор з трьома режимами програвання, утриманням нот і трьохпозиційним перемикачем транспонування
 • Вихід CV/Gate для управління модульним або класичним обладнанням
 • Різноманітні варіанти синхронізації, включаючи MIDI, MIDI по USB, частоту генератора LFO та тригерний вхід
 • 64 пресетних патча з функцією перезапису для розширення можливостей живого виконання
 • Сучасний генератор LFO з новими хвильовими формами та розширеним діапазоном тактової частоти
 • Обмін MIDI-повідомленнями зміни режиму управління через стандартні роз’єми MIDI або USB
 • Високоякісна конструкція корпусу з металевою лицьовою панеллю
 • Виняткова портативність для забезпечення мобільності та зручності використання
 • Живлення від батарейок (4хАА) або по USB
 • Сумісність з клавіатурним модулем K-25m та іншим обладнанням та аксесуарами серії Roland Boutique
 • В обмеженій кількості випускається в червоному та синьому кольоровому оформлення, як і у оригінального синтезатора SH-101

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

 

Все геніальне – просто!

Легендарний на сьогоднішній день SH-101, який був випущений в 1982 році, на перший погляд виглядав як звичайний моно-синтезатор. На відміну від більш складних синтезаторів того часу, SH-101 швидко набув високої популярності завдяки характерному звучанню та простий структурі: «один керований напругою генератор (VCO)> один керований напругою фільтр (VCF)> один керований напругою підсилювач (VCA)> один генератор низької частоти (LFO)». Простота програмування та здатність до створення оригінальних тембрів та яскравих звукових ефектів привернула увагу безлічі музикантів та продюсерів. Басовими тембрами SH-101 захоплювався весь світ, а будь-який його звук завжди якимось чином ідеально вписувався в мікс.
Пройшло більше трьох десятиліть, а фірмові звуки SH-101 і сьогодні користуються високим попитом в музикантів, які працюють з електронним обладнанням. Він займає почесні місця як в колекціях вінтажних синтезаторів, так і в супер-сучасних студіях звукозапису світового рівня. І ось він повертається, втілений в новому сучасному синтезаторі SH-01A.

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

 

Кількість оригінальних синтезаторів SH-101 невпинно зменшується, вони стають раритетними, що зумовлює постійне зростання їх ціни на вторинному ринку. Через це багато музикантів спробували скористатись пакетами семплів, апаратною імітацією або програмними плагінами, які були лише блідою подобою SH-101. Сьогодні завдяки розробникам Roland SH-01A максимально точно відтворює абсолютно всі риси, які робили оригінальний синтезатор таким особливим. А його інтерфейс, хоча і більш компактний, є на 100% автентичним.
Виробнику вдалося домогтись живого та динамічного звучання завдяки власній технології моделювання роботи аналогових схем Analog Circuit Behavior (ACB). За допомогою ACB було відтворено всі деталі та особливості роботи оригінального інструменту, моделюючи кожну аналогову схему до рівня найдрібніших компонентів. Не обійшлось без особистих консультацій з дизайнерами оригінального інструменту та ретельних досліджень, що виходили далеко за межі вивчення оригінальних схем. Все це дозволило надзвичайно точно змоделювати специфіку функціонування генератора, фільтра та обвідної, підштовхнувши народження нового покоління шанувальників «сто перших».

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

Синтезатор SH-01A — неперевершений секвенсор та розширена поліфонія

Однією з найкреативніших функцій оригінального SH-101 був його 100-кроковий секвенсор. Натиснути «Load», додати нотну послідовність з легато та паузами, натиснути «Play». Все просто. Створений, щоб надихати своєю простотою, секвенсор SH-101 дав життя безлічі басовим партіям та сольним мелодіям з легендарних танцювальних треків. Однак, на той час його можливості були обмежені відтворенням лише однієї секвенції за раз. SH-01А вирішив і  цю проблему. Його сучасний функціонал дозволяє зберігати та мати напоготові 64 секвенсорні патерни – вистачить для будь-якого виступу. Можна моментально викликати потрібний патерн та використовувати секвенсор, щоб управляти модульним обладнанням, синтезаторами, програмними плагінами  через CV/Gate, MIDI та USB. На сцені або в студії — дозвольте SH-01A стати на чолі вашого електронного музичного обладнання.

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

 

SH-101 завоював популярність, створюючи звуки найрізноманітніших тембрів  за допомогою потужного монофонічного голосу. Тепер новий SH-01A має вже чотири потужні голоси, що забезпечує безліч нових можливостей, яких не було в його прототипу. На додаток до класичного режиму «Mono», в режимі «Unison» з’явилась можливість накладання один на одного чотири голоси. Завдяки чому басовим та сольним партіям додається ще більше об’єму та насиченості. Режим «Chord» також дозволяє накладати чотири голоси, але зі зсувом по висоті на пів тона один щодо одного. А режим «Poly» дозволяє відтворювати не одну, як раніше, а чотири ноти одночасно, значно розширюючи звукові горизонти знаменитого одноголосного синтезатора.

 

фото Roland SH-01A - точне перевтілення справжньої легенди SH-101

Синтезатор SH-01A — компактний та практичний

Простота конструкції SH-101 дозволяла створювати патчі за лічені секунди, швидко оформлюючи звуки за допомогою маніпулювання слайдерами та клавішами. Але, нажаль, новостворений чудовий звук міг зникнути так само швидко, як і з’явився, через відсутність пам’яті для запису патчів. Пам’ять SH-01A дозволяє зберігати до 64 патчів з можливістю перезапису. Їх можна використовувати як пресети для різноманітних треків або як відправні пункти для експериментів зі створення нових звукових рішень. Просто натисніть кнопку та творіть, скільки ваша душа забажає.
Синтезатор SH-01A виводить портативність  та сценічне мистецтво оригінального SH-101 на принципово новий рівень. Синтезатор настільки компактний, що його можна брати з собою практично куди завгодно. А його надійна конструкція з добротними регуляторами, слайдерами на металевих стержнях та міцними сріблястими кнопками абсолютно не поступається оригінальній. Також передбачено кілька варіантів нахилу для зручності використання синтезатора в концертних та студійних умовах. SH-01A може застосовуватись і  як портативний аудіо інтерфейс з низькою затримкою. На додаток, він оснащений вбудованим динаміком і навіть може працювати на батарейках. А під’єднавши його до клавіатурного модуля K-25m, ви отримаєте повноцінний компактний синтезатор з 25 чутливими до швидкості натискання клавішами.
З огляду на всю потужність та універсальність SH-01A, ви будете приємно здивовані його більш ніж лояльною ціною. Завдяки їй, відтепер майже кожен зможе отримати доступ до легендарного звучання SH-101.