Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

фото озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

Озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

Для угорського телебачення ECHO TV цей рік став справжньою подією. Адже, окрім переїзду до нової надсучасної «майстерні», телебачення отримало ще й інноваційно-надійне озвучення. Всі студії без винятку були оснащені безпровідною системою персонального моніторингу Shure PSM1000 і безпровідними системами Shure ULX-D. У відремонтованому та сильно перебудованому будинку, окрім відеосистеми, були також замінені комплекти безпровідних мікрофонів і моніторів. Технічний директор ECHO TV — Лайош Варга і технічний менеджер по звуку — Петер Алмай, розповіли в інтерв’ю для журналу MediaTech про досвід і відгуки, накопичені з моменту встановлення систем Shure.

 

фото студія ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Раніше, використовуючи інші безпровідні системи, які зміни з’явилися після зміни систем на ECHO TV?

 фото Угорське телебачення ECHO TV

Лайош Варга: В одному реченні: багато змін сильно змінили наше життя. Якщо більш докладно: практично всі безпровідні системи та самі технологічні зміни значили для нас багато нового. Звичайно, ми вже зустрічали безпровідні пристрої раніше. Але зовсім по-іншому працювати з новою системою або працювати з нею в щоденній рутині. Для нас було великим викликом отримати і засвоїти нові знання в найкоротші терміни. До того ж в ході переїзду на нове місце.

 

фото студія ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Як і при будь-якій такій значній зміні, перегони з часом явно викликали великі проблеми. Як подолали ці труднощі?

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

Петер Алма: Дійсно, короткий термін був нашим найбільшим ворогом. При проектуванні та установці системи, колеги-експерти компаній «Broadcast Solution Hungary» і «Eurhythmics» допомагали нам у всьому. Багато з проблем, які могли виникнути пізніше, були вирішені погоджувальними переговорами. Здивувала надзвичайно швидка й ефективна організація та розгортання системи. Eurhythmics Kft. — єдиний угорський дистриб’ютор продуктів Shure — надав нам пряму підтримку виробника. В рамках цих переговорів, ще перед розміщенням замовлення було зроблено попередній радіочастотний аналіз. А також проект розміщення антен зі вже закупленими системами та системами, що планувалося закупити. І, звісно вже, на етапі інсталяції нових систем на ECHO TV всі системи були сконфігуровані за допомогою повторного радіочастотного аналізу.

 

фото Безпровідні мікрофони і системи персонального моніторингу Shure на ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Чи були серйозні проблеми при знайомстві з системою безпровідного вушного монітору SHURE PSM1000?

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

Петер Алма: Досвід показує, що це зрілий продукт. Наскільки нам відомо, з обговорення із іншими колегами по телебаченню, ці системи працюють гладко протягом багатьох років. І це стверджують не тільки угорські фахівці, а й телевізійники багатьох інших країн світу. На перший погляд, система, здається дуже простою у користуванні, хоча вона виглядає дуже складною. Сюрпризом було для нас — це зручний дизайн користування. Майже всі функції — там, де ми думаємо, що вони там повинні бути. Тобто логічно розроблена система меню й інтерфейс допомагають нашій роботі. Всі наші приймачі забезпечені інтелектуальною заводською батареєю, зарядним пристроєм, що також спрощує нашу повсякденну роботу.

 

фото озвучення ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

А як щодо безпровідної мікрофонної системи SHURE ULX-D? Що означало для вас перехід від аналогового до цифрового процесу запровадженого на ECHO TV?

 фото Угорське телебачення ECHO TV

Петер Алмей: Тут неминучим кроком в області життя була зміна технології, відмова від старої плутанини. У сучасній телевізійній студії, крім якості зображення, якість звуку дуже важлива. У цьому новому місці вже є повна цифрова система зображення і звуку!

 Лайош Варга: При пошуку обладнання нової студії важливо було вибрати перевірену і надійну систему. І оскільки система ULX-D від Shure працює дуже надійно протягом багатьох років. А головне у широкомовному середовищі 0-24 годин, тому ми обрали саме цей продукт. Звуковий сигнал надходить від капсули мікрофона, від передавача по цифрового сигналу, що дозволяє зашифрувати радіосигнал. Після ми передаємо сигнал по резервному протоколу DANTE з приймача.

І досвід? Збільшений динамічний діапазон, якості звуку, а кишенькові передавачі мають міцний металевий корпус. Він важливий при щоденному використанні. До того ж, як і персональні монітори, вони купуються також із заводською батареєю та зарядним пристроєм. Це в свою чергу полегшує нашу повсякденну роботу. Так як приймачі персональних моніторів, передавачі ручних мікрофонів і кишенькові передавачі заряджаються з однієї й тієї ж зарядної док-станції. Щоб у разі збою можна було обміняти не тільки інтелектуальні літій-іонні батареї, але й зарядні пристрої. З метою забезпечення безпеки експлуатації у більшості місць було реалізовано якомога більше резервування сигналу.

 

фото телеканал ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Ви згадали мережу DANTE. Чи є ще новий додаток, що тепер впроваджується у безпровідних системах?

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

Петер Алмей: Так, у нас є повна мережа DANTE від початкової точки до передавача вушного монітора. Тут перетворення D/A на кінцевих точках також забезпечується пристроями Shure — блоками введення/виведення ANI4OUT. Але у нас є ще одна мережа з кабелем cat6 для обладнання Shure. Одним словом ми використовуємо Shure Wireless Work Bench 6 (WWB6). Це складне програмне забезпечення, яке показує поточний стан пристрою. Наприклад індикацію заряду батареї, рівень радіочастотного або звукового сигналу. Або навіть регулює коефіцієнт підсилення приймача, але також поєднує функції вимірювання, проектування та управління системою.

 

фото Угорське телебачення ECHO TV оснащене сучасним надійним озвученням від Shure

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Отже, з тих пір, як ви запустили систему більш ніж півроку тому, виходячи з цього які Ваші враження? Чи могли ви використовувати всі можливості, що надаються програмним забезпеченням? 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Петер Алмей: Вимірювальну частину ПЗ використовуємо дуже обережно, а проектувальну взагалі не використовуємо. З одного боку, наприклад, перепроектування та навіть випадкове переміщення можуть привести до значних і небажаних змін у загальній системі. Але досвід показує, ми працюємо з дуже стабільним розподілом радіочастот. Простіше кажучи, не було необхідності втручатися у конфігурацію системи з самого початку. Функція монітора, звичайно ж, використовується щодня, що значно полегшує роботу. Програма реєструє безпровідні події протягом 24 годин. І головне вигоду від цієї функції ми вже не раз спостерігали.

 

фото Озвучення від Shure на угорському телебаченні ECHO TV

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

 

Ви підняли мій інтерес. Чи можете ви дати мені конкретний приклад?

 

фото Угорське телебачення ECHO TV

Лайош Варга: До цього часу було проведено тільки кілька аналізів. Однак якщо б у нас не було зареєстрованого журналу подій у безпровідних системах, ми б не змогли взагалі вивести причину інциденту. Ми також включили команду Eurhythmics до аналізу. І нарешті, з миттєвою, але всеохоплюючою та детальною інформацією про події, описані нашими колегами і безпровідними системами Shure, ми змогли вирішити та точно відновити події.

 

За матеріалами статті з журналу MédiaTechnika

 

ECHO TV — телевізійна станція мовлення, Будапешт, Угорщина

ULX-D 20 каналів
PSM1000 6 каналів
Продукція Shure: Кількість:
P10T 3
P10R 8
ULXD4Q-E 5
ULXD1 20
ULXD2/BETA58 4
RPW186 2
SB900A 32
SBC200-E 8
SBC200 9
PA421A 3
UA834WB 6
UA845UWB 2
UA860SWB 6
UA806 9
RFV-CPB 3
MXA-ANI4OUT-XLR 3

 

фото Озвучення від Shure на