Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Shure оголосила про конкурс «У пошуках легенди»

Компанія Shure оголосила про конкурс «У пошуках легенди»

Цьогорічний конкурс від Shure EMEA спрямований на пошук талановитих молодих гуртів, які продемонструють неперевершене живе виконання.
Початок битви гуртів «У пошуках легенди» стартує з 1 вересня 2016 року, проводитиметься вона через спеціальний веб-сайт «call-for-legends.eu» і завершиться 22 грудня 2016 року. До участі на конкурс запрошуються всі гурти регіону EMEA — з Європи, Близького Сходу та Африки. Все, що потрібно зробити, — завантажити на вищезгаданий сайт опис гурту на англійській мові і додати супроводжуюче YouTube-відео. Яке демонструє навички та вміння гурту під час живого виконання. Крім винагороди, обладнання Shure вартістю 5000 євро, гурт-переможець отримає можливість виступати на одному з найпопулярніших у всьому світі фестивалів — Джазовому фестивалі в Монтре. Під час виступу на джазовому фестивалі їх зніматиме професійна команда відеооператорів.

 

Головний переможець отримає 5000 євро та можливість виступати на знаменитому музичному фестивалі

 

Живе виконання вимагає від будь-якого артиста надзвичайних зусиль. Адже не буде можливості щось перезаписати, налаштувати звук або отримати другий шанс, якщо пропустив свою репліку в пісні. Основним викликом для гурту на сцені є здатність розважити свою аудиторію, тому все повинно відбуватися бездоганно й на одному диханні. Ще з початку рок-н-рольної доби Shure стала передовою компанією, забезпечуючи музикантів всіх напрямків високоякісними та надійними дротовими і безпровідними мікрофонами. Безперечно, одним із найвідоміших мікрофонів всіх часів є мікрофон для живих виступів SM58. В цьому році він відзначає своє 50-річчя. У будь-якій ситуації SM58 щоразу доводить, що може впоратися з усім: і з примхливими налаштуваннями, і якнайкраще відтворити будь-який голос виконавця.

З метою підвищення вимог до проведення конкурсу в 2016 році, компанія Shure додала ультимативну вимогу, обов’язкову до виконання: гурт-учасник конкурсу повинен показати тільки живе виконання. Щоб це довести, умови реєстрації на конкурс передбачають надання YouTube-відео, де показано живий виступ гурту на сцені. Сцена може знаходитися в невеликому клубі чи залі, де відбуватиметься зйомка живого виступу. Процес подачі заявки доволі простий. Будь-який гурт, що бажає взяти участь, повинен зареєструватися на сайті call-for-legends.eu. Завантажити короткий опис гурту та вищеописане відео, зняте в реальному часі. Період прийняття заявок на конкурс триватиме з 1 вересня до 22 грудня 2016 року.

 

фото конкурс від Shure EMEA

«У пошуках легенди-2016»

Гурти, які отримають принаймні 50 голосів від спільноти, увійдуть до списку кандидатів на розгляд суддів. Колегія суддів, яка обиратиме переможців, складається із представників британського інді-гурту «Blossoms», компанії Shure та джазового фестивалю.

Додаткова інформація

Судді обиратимуть 3-х переможців у січні 2017 року. Головний переможець конкурсу виступатиме вживу на відомому джазовому фестивалі в Монтре, серед запрошених учасників якого будуть такі знамениті гурти і виконавці як Queen, Deep Purple, Muse, Lady Gaga, M83, Air, Vampire Weekend та Madness. Також отримає винагороду – обладнання Shure вартістю 5000 євро та професійний відеозапис з фестивалю. За друге та третє місце на конкурсі призначено винагороди – обладнання Shure вартістю 3000 та 1000 євро відповідно.

Повна інформація про умови конкурсу доступна за гіперпосиланням або на сайті call-for-legends.eu

 

фото конкурс від Shure EMEA

 

Про Shure Incorporated

Корпорація Shure Incorporated (www.shure.com), заснована у 1925 році, усім відома як провідний світовий виробник мікрофонів та аудіо електроніки. За роки свого існування компанія розробила та випустила надзвичайно велику кількість високоякісного професійного та споживчого обладнання, яке високо цінується за продуктивність, надійність та вартість. Асортимент продукції Shure є дуже різноманітним: світового класу дротові мікрофони, бездротові мікрофони та вушні монітори, системи конференц-зв’язку та дискусійні системи, навушники, гарнітури, а також відомі на весь світ картриджі для Ді-джеїв. На сьогоднішній день не існує кращої альтернативи, аніж Shure, якщо йдеться про високу якість та продуктивність звуку.

Головний офіс компанії знаходиться у місті Найлз (Іллінойс, США). Shure Incorporated також має регіональні штаб-квартири з продажу і маркетингу в Еппінгені (Німеччина) та Гонконгу, Китай, з більш ніж 30-ма додатковими виробничими потужностями і регіональними офісами по всій Америці, регіоні EMEA і Азії.

 

Про Shure Europe GmbH

Shure Europe є дочірньою компанією Shure Incorporated. Вона була заснована в Еппінгені (Німеччина), а основними видами її діяльності є продаж, маркетинг та технічна підтримка своїх дистриб’юторів і торгових партнерів у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

 

фото конкурс від Shure EMEA