Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Як все було: «Семінар-тренінг Midas М32 і Behringer X32»
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Як все було: «Семінар-тренінг Midas М32 і Behringer X32»

фото Семинар-тренинг Midas М32 и Behringer X32

Як все було: «Семінар-тренінг Midas М32 і Behringer X32»

Цифрові мікшери Midas М32 і Behringer X32 давно не новинки. Але, тим не менш, подібна техніка вимагає глибоких знань, та серйозної практики. Саме тому, 29 січня було запроваджено семінар-тренінг по роботі з Midas М32 та Behringer X32. Головним речником семінару виступив провідний фахівець галузі — Сергій Головін. Саме за його плечима лежить практика роботи концертним звукорежисером Олега Винника. А також звукорежисером телевізійних проектів «Голос», «Голос. Діти», «Танці з зірками», системним інженером фестивалів Alfa Jazz Fest/Leopolis Jazz Fest. І це далеко не кінець списку практики Сергія Головіна, але сьогодні тема у нас інша.

 

foto - семінар-тренінг

 

Отже, основним ядром всіх тем тренінгу-семінару стали питання, задані саме учасниками попередньої реєстрації. Звісно ж, попередня реєстрація проводилася на нашому сайті «Юритмікс», як організатора даного заходу, а також на київському сайті «Світ музичних інструментів Тік-Так». Саме київська площадка навчального центру «Тік-Так» неодноразово ставала епіцентром різних корисних навчальних семінарів. І цей тренінг не став винятком.

 

фото Midas М32

 

Midas М32 / Behringer X32

Тож йдемо по порядку. Найбільше уваги речник семінару приділив темі маршрутизації та особливостям патчінга в мікшерах. Окрім того, дуже професійно було висвітлено особливості та специфікації роботи з цифровими протоколами. Надзвичайно корисною для учасників семінару стала тема про роботу з аудіо протоколом Dante. Були змодельовані різні ситуації. А саме: розподіл сигналу між об’єднаними в мережу M32, Х32 і пристроями S16/DL16 Digital Snak (або будь-якими іншими, що підтримують протокол AES50). Активно проводили обговорювання інструментів для роботи з файлами сцен і шоу — створення Cue List, використання «Snippets» тощо.

 

фото Семінар-тренінг Midas М32 і Behringer X32

 

Під час семінару, ще однією важливою темою обговорення стала робота з персональними системами моніторингу Р16 ULTRANET. Саме з цією темою доповідач розкрив безліч прикладів із своєї власної практики інсталяцій різних концертних майданчиків і великих сцен. Завдяки вичерпній інформації для усіх присутніх на семінарі передалася справжня атмосфера професійної діяльності. Окрім того, відчулась справжня міць цифрових технологій від консолей М32/Х32. Адже як не крути, ці пульти є справжнім ідеалом в поєднанні ціни та якості для кожного з брендів.

 

фото Семінар-тренінг Midas М32 та Behringer X32

фото Семінар-тренінг Midas М32 / Behringer X32