Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
XIII-й Міжнародний конкурс для гітаристів від Alhambra – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

XIII-й Міжнародний конкурс для гітаристів від Alhambra

XIII-й Міжнародний конкурс для гітаристів від Alhambra

konkurs-alhambra-2016Кожні два роки Alhambra проводить вагомий в світі мистецтва та музики захід — міжнародний конкурс, який збирає найкращих і найталановитіших гітаристів з метою продемонструвати можливості класичної гітари та популяризувати цей інструмент. У цьому році буде проводитися ХІІІ конкурс. В попередніх конкурсах від України вже приймали участь двоє наших співвітчизників: Марко Топчій та Павло Степанович. Якщо ви зацікавилися прийняттям участі у конкурсі, то нижче можна ознайомитися з детальнішими його умовами:

XIII-й Міжнародний конкурс для гітаристів від Alhambra

Умови конкурсу:

 1. Відкритий конкурс для гітаристів віком до 35 років, незалежно від їх національної приналежності, який відбудеться 1 червня 2016 р. Не допускаються особи, які вже колись займали 1-е місце на цьому конкурсі.
 1. До складу журі входять відомі особи зі світу гітарної музики. Члени журі мають повноваження переривати виступи конкурсантів.
 1. Всі твори, окрім фінального «Tres Cuentos para Alhambra» Еміліо Каландіна (Emilio Calandín), повинні виконуватись напам’ять і не можуть повторюватися у різних турах.
 1. Виступи учасників конкурсу можуть записуватися і потім поширюватися будь-якими технічними засобами. За учасниками не зберігаються жодні права щодо цього.
 1. Конкурс проходитиме в «Palau de la Música I Congressos de València» у залах ім. Мартін-і-Солера та Родріго Хоакіна, що на вул. Paseo de la  Alameda, 30 у Валенсії. Дати проведення: з 7-го по 11-те червня 2016. Виступи будуть відкритими для публіки.
 1. Церемонія відкриття та відкрите жеребкування проводитимуться 6-го червня о 18´00 у залі імені Хосе Рока у приміщенні «Conservatorio Municipal de Música “José Iturbi»”, що на вул. Avenida de Balerares, 36 у Валенсії. Тут буде визначено порядок виступу конкурсантів, якого вони дотримуватимуться під час проведення конкурсу. Конкурсанти повинні надати документ, що посвідчує особу: паспорт або інший відповідний документ. Участь у жеребкуванні є обов’язковою. Якщо конкурсант не буде присутнім під час жеребкування у вищевказаний час, до участі в конкурсі він не допускатиметься.
konkurs-alhambra-finalisty-2014

Фіналісти XII. міжнародного конкурсу для гітаристів від Alhambra 2014р.

 1. Перший тур. Згідно встановленого порядку, виступи учасників розпочнуться 7-го червня з 10:00 у залі імені Мартін-і-Солера з виконання обов’язкових творів: 1-го твору «Les Folies d’Espagne op.15ª» Фернандо Сора (1778-1839) та 2-го – Одного з 12 етюдів (Doce Estudios) Ейтора Вілла-Лобоса (1887-1959) на вибір. Учасники, які пройшли відбір у першому турі, повинні передати Організації заходу дві копії всіх своїх творів на вибір перед їх виконанням.
 1. Другий тур. Переможці першого туру продовжать виступи у залі Родріго Хоакіна за встановленим у відкритому жеребкуванні порядком протягом 9-го та 10-го червня, виконуючи один обов’язковий твір: «Fandango (de Tres Piezas Españolas)»  Родріго Хоакіна (1901-1999) та твори інших музичних напрямків загальною тривалістю максимально до 30 хвилин. Лауреат Міжнародного конкурсу для гітаристів від Alhambra в Китаї проходить безпосередньо до другого туру.
 1. Фінальний тур. Після другого туру, журі обере та оголосить фіналістів, які продовжать свої виступи у фінальному турі згідно встановленого порядку, який відбудеться 11 червня о 18’00 годині у залі ім. Родріго Хоакіна. Фіналісти виступатимуть з обов’язковим твором – «Serenata Española» Малатса Хоакіна (1872-1912) та іншими творами різним напрямків. Конкурсанти також мають можливість боротися за спеціальний приз від Alhambra, який має назву «Alhambra prize to the new Spanish music composition», якщо виступатимуть з новим твором «Tres Cuentos para Alhambra» композитора Еміліо Каландіна (1958). Враховуючи тривалість вищевказаного твору, конкурсанти мають право зіграти тільки дві з трьох частин. Твір буде доступним для завантаження на веб-сайті www.concursoalhambra.com з грудня 2015 року. Також, на веб-сайті викладено аудіо запис композиції для можливості прослуховування. Загальна тривалість програми виступу у цьому турі не повинна перевищувати 35 хвилин. Партитури всіх творів на вибір учасникам потрібно надати Організації заходу завчасно перед їх виконанням у двох примірниках для кожного твору.
 1. Заявку на участь в конкурсі можна надіслати поштою, факсом, на електронну адресу або через веб-сайт: www.concursoalhambra.com

Alhambra International Guitar Competition
Manufacturas Alhambra, S.L. P.O. Box 63
Duquesa de Almodóvar, 17
03830 Muro del Alcoy (Alicante – Spain)
Факс: +34 96 651 63 02
Електронна пошта: contacto@concursoalhambra.com

З технічними питаннями звертайтеся за адресою: direccion@concursoalhambra.com

 1. Заявки приймаються до 1-го червня 2016 включно.

 1. Винагороди*

Перший приз:

 • 14.000 євро у вигляді грошової винагороди
 • Запис CD від студії Naxos.

За умови запису CD, головний переможець конкурсу зобов’язується підписати відмову від своїх авторських прав на цей запис. Крім цього, переможець погоджується на запис на CD композиції Еміліо Каландіна «Tres Cuentos para Alhambra» на гітарі від компанії Alhambra.
На запис компакт-диску для переможця відводиться час – не більше як 4 наступні місяці після завершення конкурсу.
Умовами запису CD передбачається компенсація на транспортні витрати у розмірі 1000 євро.

 • Один концерт за спонсорської підтримки Manufacturas Alhambra на суму до 1200 євро.
 • Один концерт за спонсорської підтримки Certamen Internacional de Guitarra  Francisco Tárrega з Бенікасіму на суму до 1200 євро.
 • Один концерт за спонсорської підтримки Concurso Internacional de Guitarra Clásica Gredos San Diego з Мадриду на суму до 1200 євро.

Другий приз:

 • 5.000 євро у вигляді грошової винагороди
 • Один концерт за спонсорської підтримки Manufacturas Alhambra на суму до 800 євро з гітарою від Alhambra вартістю 3.600 євро. (Лімітований випуск Alhambra Luthier з нагоди 50ї річниці)

Третій приз:

 • 2.500 євро у вигляді грошової винагороди

Спеціальний приз «Alhambra prize to the new Spanish Music Composition:

 • 3.000 євро у вигляді грошової винагороди

Фіналісти отримують право боротися за цей приз, якщо включать до свого виступу у фінальному турі композицію «Tres Cuentos para Alhambra» Еміліо Каландіна. Основним критерієм для журі буде саме виконання конкурсантом цього нового твору.

Приз глядацьких симпатій:

 • грошова винагорода 1.000 євро

Фіналісти: кожен учасник, який дійде до фінального туру конкурсу і не виграє жодного з призів, отримає 600 євро у вигляді компенсації за витрати на дорогу. Ця сума не може бути додана до жодного з призів конкурсу.

Концерти за участі переможців конкурсу  можуть записуватися і розповсюджуватися будь-якими засобами. Переможці конкурсу зобов’язується підписати відмову від своїх авторським прав на ці записи.

*Призові винагороди підлягають оподаткуванню згідно іспанського законодавства. Учасники зобов’язані надати офіційний документ, що посвідчує особу або паспорт. Призи будуть виплачені в перший робочий день після завершення конкурсу по безготівковому перерахунку. Важливо, щоб учасники надіслали Організації заходу всі банківські реквізити та інші необхідні документи по електронній пошті за адресою: contacto@concursoalhambra.com

 1. Призи можуть бути розділені між кількома учасниками, за винятком спеціального призу «Alhambra’s prize to the new Spanish music composition». Також журі має право не присуджувати жодного з призів.
Фіналісти XI. міжнародного конкурсу для гітаристів від Alhambra 2012р.

Фіналісти XI. міжнародного конкурсу для гітаристів від Alhambra 2012р.

 1. Конкурсанти, які виграли один з призів, погоджуються на включення цього факту до їх резюме (C.V.).
 1. Час проведення конкурсу може змінюватися за рішенням журі.
 1. Подання заявки на участь у конкурсі означає, що конкурсант автоматично приймає і погоджується з правилами участі у конкурсі та всіма рішеннями журі.
 1. Готельне розміщення забезпечується Manufacturas Alhambra S.L. для всіх гітаристів, які успішно пройшли перший тур конкурсу 9-го, 10-го та 11-го червня 2016.
 1. Організатори не несуть жодної відповідальності за збитки або шкоду, якої зазнали або яку заподіяли учасники конкурсу на святкуванні Конкурсу.
 1. Обов’язковий внесок у розмірі 40 євро потрібно переказати за нижче вказаним рахунком або сплатити через систему Paypal на веб-сайті www.concursoalhambra.com:

BANCO SABADELL Av. País Valencià, 15
E-03801 Alcoy (España)
ES48 0081 0267 8600 01132714
S.W.I.F.T.: BSABESBB