Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Фотозвіт про майстер-клас Томаса Ленга – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Фотозвіт про майстер-клас Томаса Ленга

Майстер-клас у Києві. Thomas Lang

Фотозвіт про майстер-клас Томаса Ленга

Майстер-клас. Thomas Lang. Київ, 2013. Фото №1

22 жовтня 2013 року в центрі культури і мистецтв Києво-Могилянської академії міста Києва відбувся майстер-клас легендарного барабанщика нашого часу — Томаса Ленга (Thomas Lang).

За підтримки міжнародних компаній «Roland», «Vic Firth», «Remo», компанії «Юритмікс» та мережі магазинів «Тік-Так», а також за підтримки багатьох наших друзів цей захід став можливим в нашій країні.

Бажаючі отримати автограф і фото на пам’ять з Томасом Ленг прийшли на автограф-сесію в магазин «Світ музичних інструментів «Тік-Так».

Більше 500 людей з усієї країни, а також гості з ближнього зарубіжжя на три години стали учнями великого музиканта. Томас Ленг (Thomas Lang) показав високу техніку гри на електронній барабанній установці Roland TD-30KV, поділився своїми секретами гри з присутніми, а також відповів на багато заданих питань.

Родзинкою урочистостей став розіграш призів серед відвідувачів від компанії «Юритмікс». Один із призів — барабанні палички Vic Firth Signature Thomas Lang (STL) були розіграні в соцмережі «Фейсбук» серед шанувальників таланту артиста і були вручені переможцю власноруч Томасом Ленгом на сцені після майстер-класу. Також серед призів була футболка з фото і автографом музиканта. Бажаючі, які не встигли придбати футболку із зображенням Томаса Ленга, можуть придбати її в інтернет-магазині «Тік-Так».

Пропонуємо вам подивитися деякі моменти цього заходу:

Повна версія фото-звіту доступна в соціальній мережі Google+ за посиланням:
https://plus.google.com