Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
The Brit Awards 2014 – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

The Brit Awards 2014

The Brit Awards 2014

Британська інтрига: які інструменти Roland і Boss використовують зірки світової величини?

the-brit-award-2014-1

Інді-рок-гурт Bastille користується гітарними педалями ефектів Boss, в тому числі — DA-2, TE-2 і MO-2. Арсенал доповнюють Roland TD-4KP V-Drums, SPD-SX і Roland Juno G. Спочатку це був сольний проект співака, продюсера та автора пісень Дена Сміта, який пізніше вирішив створити однойменну групу, що зуміла за короткий час підкорити вершину слави. Потужні звуки ударних і «фестивальний» звук хоруса — ось їх формула перемоги.

Дует Disclosure: Roland Gaia, Roland SPD-SX, V-Drum педи. Завдяки інструментам Roland брати Лоуренс сформували нове звучання для garage — стилю, до якого так пристрастилася Великобританія.

Британська співачка Жасмін ван ден Богард, відома під псевдонімом Birdy, грає на Roland V-Piano Grand. Оце так звук! Обов’язково послухайте її живий виступ з цим фантастичним інструментом.

Співачка і композитор Ellie Goulding використовує SPD-SX, RE-20, PD-8, KD-7, TM-2, тригери RT-10. Ellie не було чутно кілька років. Завдяки відносинам зі своїм хлопцем Scrillex у Ellie з’явилося нове ударне обладнання, що значно поліпшило загальний рівень звучання.

«Голос Британії» Jessie J використовує SDP-SX, Gaia.

Номінована на премію «Brit Awards» Laura Mvula грає на Roland Gaia. Ці клавішні стали вдалим доповненням для злагодженого музичного колективу.

Бой-бенд One Direction має у власному активі Roland TD-30KV. Неважко здогадатися, що подобається слухачам у цьому колективі, але навряд чи хтось здогадується, що у них електронні ударні!

«Кращий британський гурт» Rudimental активно задіяла педи V-Drum, Jupiter-50, AX-Synth, Juno-106. Знамениті майстри drum’n’bass були запрошені для тестування чудо-синтезатора Jupiter-50. Мікс із м’якого вокалу та drum’n’bass вдався хлопцям на славу.

«Найбільший виконавець і кращий вокаліст усіх часів». David Bowie. Що ще сказати про таку зірку? У створенні його унікального звучання беруть участь гітарні педалі ефектів ME-80, TE-2, DA-2, SL-20, RE-20, RC-30, драм-машина TR-808 і стратокастер G-5.

Лондонський співак і композитор James Blake: SP-404SX, SPD-SX.

Молодий і перспективний Tom Odell грає на улюблених Roland LX-15 і FP-80. У своєму інтерв’ю він сказав, що грає на Roland з 10 років і весь цей час навіть не думав використовувати що-небудь інше, оскільки він колись пробував грати на різних фортепіано, але їх звучання навіть і близько не можна порівняти з LX-15. FP-80 він використовує для практики і запису.

Автор, виконавець і продюсер Bruno Mars грає на V-Piano. Встигнувши виступити з цим чудовим інструментом на концерті Grammy, Bruno влаштував джем з Lenny Kravitz прямо у своїй «гримерці». Там також був помічений Roland RD-700NX. Подвійний удар!

«Білий репер» Eminem використовує Fantom, TD-30KV, SPD-SX.

Кумир підлітків 90-х Justin Timberlake: SPD-SX, Fantom, JP-80.

Інді-рок гурт Arcade Fire: Roland V-Piano. Багато хто стверджує, що сьогодні це один з кращих колективів на сцені. Секретна інформація: їх улюблений патч на V-Piano — Vintage Piano 1.

Сестри-рокерші Haim: Roland SPD-SX. Чи існує сьогодні жіночий гурт, який був би кращим? Хіба що Savage … Але Haim викликає захоплення своєю приголомшливою мелодійністю.

Танцюристка, співачка і авторка пісень Janelle Monae використовує Roland Gaia.

А як щодо Katy Perry? Неможливо не відчути її енергію. Відповідь проста: Roland Jupiter-80. Секрет криється в клавішах? ..

the-brit-award-2014-2

Принцеса епатажу Lady Gaga: AX-Synth, V-Piano Grand, Gaia, Fantom, JP-80, TD-30KV.

І, нарешті, Pink, чиєї енергетики вистачає на підкорення цілих стадіонів: Fantom. Очікуємо побачити нові Фантоми в найближчих виступах.