Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Shure Х2u – компактний аудіоінтерфейс з нульовою затримкою

Shure X2u аудіоінтерфейс

Shure Х2u – компактний аудіоінтерфейс з нульовою затримкою

Що таке Х2u?

Портативність та запис – ой вже ці проблеми… Тривалий час бажання записувати під час подорожі виливалося в додаткові витрати грошей на який небудь портативний рекордер, часто не найкращої якості та з обмеженим функціоналом.

Компанія Shure запропонувала цікаве рішення для такої ситуації і створила мікрофонний адаптер для цифрового запису Shure X2u.

Рішення було досить простим: створити невеликий USB-інтерфейс із фантомним живленням, входами XLR та 3.5 мм для навушників, забезпечити високу якість та зробити доступну ціну.

В комплект входить:

  • Власне сам пристрій Shure X2u
  • USB-кабель 3 м
  • М’який чохол
  • Звична фірмова «липучка»?

Shure X2u легкий, просто поміщяється в кишені практично будь-якого розміру і завдовжки не більше, як iPhone та не товстіше за рукоядку гольфової ключки. Інтерфейс підтримує частоту дискретизації 48 кГц, що є індустріальним стандартом. Головною особливістю цього інтерфейсу є функція конвертера. Вона дозволяє використовувати будь-які мікрофони із стандартним роз’ємом XLR, включаючи ті, що потребують фантомне живлення.

Органи управління

X2u має з одного боку роз’єм USB, а з іншого — XLR.

Адаптер має такі регулятори: “Mic gain” – чутливість, “Volume” — гучність,“Monitor” — монітор, кнопка “+48” – вимикач фантомного живленя. Індикація включає синій світлодіод, що показує статус фантомного живлення, зелений – USB та непідписаний індикатор біля фіксатора мікрофонного роз’єму, котрий показує рівень сигналу. При чому останній реалізовано досить цікаво: при рівні від -20 колір зелений, від -6 – жовтий та відповідно при перевантаженні світлодіод світить червоним.

Не менш цікавим та важливим фактом є те, що єдина аналогова частина тракту є  сам мікрофон. Ніяких кабелів, попередніх підсилювачів чи іншого обладнання і відповідно менше шумів у тракті.

Підключення Shure X2u до вокального мікрофона SM58 та до інструментального мікрофона SM57

Підключення до комп’ютера

До комплекту не включено компакт диск з драйверами оскільки компанія SHURE реалізувала можливість з’єднання за принципом звичайного USB накопичувача.

Перше, що можна побачити на моніторі комп’ютера, то це знайомі випадаючі повідомлення про виявлення нового сумісного пристрою. Після короткого очікування комп’ютер повідомляє про готовність інтерфейсу до роботи. Shure X2u приємно вразить нульовою затримкою, що є важливою характеристикою для запису. Це відкидає потребу компенсувати затримку записаної доріжки у комп’ютері і заощаджує час при записі аудіо матеріалу.

На закінчення

На вебсайті виробника біля слова Shure можна побачити слова «Pro Audio» — це має глибоке підгрунтя. Це означає, що ви купуєте продукт від «Pro Audio»- компанії. Ви не сплачуєте за ціною «Pro Audio» — ви отримуєте «Pro Audio»-якість.

Shure X2u ідеальне рішення для запису в дорозі, для домашніх студій та для розширення можливостей при записі з недостатньою кількістю входів.

SHURE

Офіційний представник продукції Shure в Україні компанія Юритмікс.