Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Shure представляет новые USB микрофоны и микрофонный USB адаптер сигналов для бесшовной компьютерной записи – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Shure представляет новые USB микрофоны и микрофонный USB адаптер сигналов для бесшовной компьютерной записи

Shure представляет новые USB микрофоны и микрофонный USB адаптер сигналов для бесшовной компьютерной записи

Лас-Вегас, штат Невада; Сан-Франциско, штат Каліфорнія; Найлз, Іллінойс, 6 січня 2009 р.

На виставці споживчої електроніки, а також на конференції і виставці Macworld компанія Shure Incorporated представила 3 нові продукти світового рівня, призначені для ринку цифрового запису: конденсаторні студійні мікрофони Shure PG27 USB і Shure PG42 USB та мікрофонний адаптер Shure X2U XLR-to-USB (XLR — стандартний мікрофонний з’єднувач).

За останні роки пересічні користувачі повністю перебрали запис в свої руки, створивши справжній бум у цій галузі. Сьогодні представлена на ринку приголомшлива кількість дешевих опцій  для цифрового медійного виробництва означає, що будь-хто, в кого є комп’ютер і мікрофон є потенційною зіркою запису. Саме тому постійно зростає потреба в наявності необхідного «інструментарію» для підтримки і реалізації креативних ідей.

«Ще 50 років тому Shure відреагувала на потребу в створенні hi-fi продукції для споживчого ринку випуском першого стерео фонокартріджу»- говорить Марк Карнес, Виконавчий Директор з маркетингу компанії Shure. «Раніше ми тільки слухали музику. Сьогодні більшість з нас не  тільки «бере» свою музику з собою куди завгодно. Ми активно залучені до процесу створення  музики та її запису».

«Отримавши заклик до створення нових продуктів для цифрового запису, ми вибрали два найбільших в країні виставочні майданчики: Consumer Elecronics Show (Виставка споживчої електроніки) і MacWorld  щоб дати очікувану відповідь на запитання — Як мені отримати професійний аудіозапис за допомогою комп’ютера?»  Наші нові студійні мікрофони і адаптер забезпечують безшовний персональний запис і звук рок-зіркового калібру, гідний носити ім’я Shure — продовжує Карнес.

Shure pg27-usb

Shure pg27-usb

Shure x2u - микрофонный USB адаптер сигналов

Shure x2u — микрофонный USB адаптер сигналов

Shure pg42-usb

Shure pg42-usb

Традиційні мікрофони Shure широко використовуються ще з часів Елвіса Преслі і є синонімом надвисокої якості (гала-концерти церемонії Гремі, професійні радіо/ТВ передачі). Сьогодні Shure вперше пропонує свої легендарні мікрофони для виконавців і ентузіастів запису будь-якого рівня,  включаючи нове покоління ентузіастів цифрового запису. Цим творцям  потрібні три ключові умови  для створення точного і високоякісного аудіо запису: найкраще обладнання для передачі звуку;  можливість почути себе (моніторинг); і можливість точно відрегулювати мікс моніторингу. Shure надає всі ці можливості за допомогою нових студійних мікрофонів PG27 USB, PG42 USB і мікрофонного адаптера Shure X2U.