Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляд навушників Shure SRH440

Огляд навушників Shure SRH440

Огляд навушників Shure SRH440

Огляд навушників Shure SRH-440

Sennheiser, AKG, Audio-Technica, всі ці фірми на слуху у більшості людей, які цікавляться якісними навушниками, і багато хто всерйоз вважають, що якісні Навушники Shure SRH440навушники виробляються тільки цими фірмами, а тим більше якісні навушники професійного рівня. Але такі фірми як Shure можуть з легкістю спростувати це переконання за допомогою навушників власного виробництва, які поступово набирають популярність і поєднують в собі професійну якість і прийнятну ціну.

Shure SRH440 — наочна демонстрація по істині вражаючих можливостей компанії. Незважаючи на те, що це навушники вищого класу, їхня доступна ціна здивує покупця, а самі навушники чесно відпрацюють кожну гривну, яку ви заплатите за них. Всі користувачі навушників згодні в одному — за свою ціну це найкраще, що взагалі може бути. При вартості близько 1000 гривен у роздріб, вони легко можуть з успіхом скласти конкуренцію деяким Hi-End навушникам, не будучи такими насправді.

Упаковка і комплектація

Дивлячись на упаковку навушників SRH440 відразу можна сказати, що річ виготовлена ​​для використання професіоналами і орієнтована на роботу зі звуком. Написи на коробці не обіцяють, що дані навушники піднесуть вас на вершину блаженства, нічого подібного немає також в інструкції.

Упаковка навушників Shure SRH440

Виробник позиціонує даний виріб як професійні студійні моніторні навушники, у зв’язку з чим вже на даному етапі до них можна пред’явити ряд вимог. По-перше, навушники як мінімум повинні володіти нейтральним, неприкрашеним звучанням з рівним тональним балансом, широким діапазоном відтворюваних частот і не повинні викликати швидку стомлюваність. По-друге, студійні навушники повинні бути надійні, щоб звукорежисер при роботі не відволікався на нюанси експлуатації або конструктивні особливості. По-третє, навушники просто повинні бути зручними, адже робота зі звуком — кропітка праця, яка може затягнутися на невизначено довгий час. Розглянемо об’єкт нашого огляду з точки зору перерахованих вище якостей. Почнемо із зовнішнього вигляду і зручності.

Комплектація навушників Shure SRH440

Зовнішній вигляд і зручність експлуатації

Зовнішній вигляд навушників Shure SRH440Ззовні Shure SRH440 виглядають як серйозний робочий інструмент, мінімум прикрас — максимум зручності і користі. Розмір можна порівнювати з моніторними моделями від Sony, Sennheiser, Ultrasone HFI-серії. Крім того, за своїми габаритами «шури» майже повністю повторюють Monster Beats by Dr.Dre, за одним винятком — чашки трохи більше в діаметрі.

Навушники дуже зручно носити на шиї, якщо ви не часто опускаєте голову вниз. Модель легка — маса всього близько 200 грам, на голові практично не відчуваються. Провід міцний, змінний, порватися теоретично може тільки через вкрай неакуратне поводження.

Зовнішній вигляд навушників Shure SRH-440Штекер — 3.5 мм, він зроблений надійно, а крім того, в комплект входить перехідник на 6.3 мм.

Подушечка, схована у наголов’я, зроблена з тонкого, м’якого матеріалу, без найменшого натяку на дискомфорт. Навушники досить легкі й на голову зверху практично не тиснуть. Проводи, що сполучені з гучномовцями, частково виведені назовні, хоча зазвичай їх укладають в корпус навушників цілком. Таке дизайнерське рішення виглядає свіжо, цікаво і відмінно гармонує із загальним оформленням моделі.

Навушники мають складну конструкцію, завдяки чому займають в два рази менше місця і в складеному стані можуть бути заховані в доданий чохол.

Шарніри зроблені надійно і прослужать довго. Довжина наголів’я регулюється в досить широкому діапазоні, незручність при носінні може виникнути хіба що у малолітньої дитини.

Амбушюри щільні, але при цьому м’які, забезпечують відмінну звукоізоляцію, достатню, мабуть, навіть для київського метро.

Якість звучання

Навушники Shure SRH440 надають максимально натуральне, неспотворене звучання, аж до того, що можна зрозуміти «з чого і як зроблено музику». Найвища деталізація, відмінна сцена, в міру глибокий, опрацьований бас, виразне звучання всіх частот, неймовірно чітка і впевнена середина, прозорість на верхніх частотах — все це допомагає почути музику саме такою, якою виконавець хотів донести її до слухача, не прикрашену, що дуже дратує в багатьох топових навушниках інших відомих брендів. Ця модель користується попитом із-за підвищеної звукоізоляції і за те, що вона не пропускає звук і не турбує ваших сусідів. Гучномовці з неодимовими магнітами більш легкі і потужні, ніж ті, які використовують феритові магніти. Вони також мають більше басів і чистих високих нот.

Навушники Shure SRH440 не пропускають звук і не турбують ваших сусідів

Висновок

У цілому «персональні головні телефони» Shure SRH440 — надійний інструмент для повсякденної роботи в студії, їх безумовно можна рекомендувати для звукового моніторингу, мастерінгу і взагалі будь-яких аудіо-заходів чи концертів. Обов’язково спробуйте дану модель, якщо будете вибирати собі моніторні навушники в ціновій категорії до 1000 гривен. Якщо виникла потреба в більш натуральному звучанні, з великою роздільною здатністю і детальністю, то слід звернути увагу на вищі моделі Shure SRH840. Якщо ж Вам потрібні навушники дешевше, з акцентом для прослуховування аудіо-матеріалу — спробуйте Shure SRH240 (всього за 600 грн).

Також варто зауважити, що звук Shure — звук не для всіх, він дійсно дуже якісний, але зрозуміти цю якість зможуть тільки справжні цінителі. Для більшості ж таке звучання здаватиметься плоским і недостатньо соковитим в силу того що всі звикли до «прикрашеного» ненатурального звучання сучасних навушників, а справжній звук нині не в ціні…

Офіційний представник продукції SHURE в Україні компанія Юритмікс.