Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Огляд навушників SHURE SRH240A – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляд навушників SHURE SRH240A

Огляд навушників SHURE SRH240A

За 80 років, котрі компанія SHURE знаходиться у бізнесі високоякісного професійного обладнання – її визнали усі, як конкуренти, так і шанувальники, її мікрофони обрали для себе багато зірок світової величини. На ринку навушників, компанія не так давно, але досвід дозволив їй випустити на ринок достойні, професійні навушники, котрі ідеально підійдуть, як для дому, так і для подорожувань, а також для професійного прослуховування музичного матеріалу та для любителів прослуховування mp3.

Навушники SHURE SRH240A мають неодимові драйвери 40 мм, котрі забезпечують потужне та яскраве звучання. Розширений частотний діапазон включає глибокі баси та детальну передачу високих частот. Закритий дизайн з овальними чашками забезпечує щільне охоплення амбушурами вушних раковин та зниження зовнішніх шумів. Здатні витримати напружені умови щоденного використання, професійні навушники є найкращим вибором для аудіофілів, персонального прослуховування та для всіх, хто просто шаленіє від музики.

Модернізована конструкція наголов’я та чашок забезпечує більш ергономічну та зручну посадку навушників. Змінні амбушури гарантують довгий термін служби продукту.

SRH240A, як завіряє компанія, це ідеальне рішення для побутової апаратури такої, як iPod, iPhone – чудове доповнення до апаратури класу Hi-Fi.

Виділимо наступні аспекти для оцінки:

— комплектуючі та ремонтопридатність;

— зручність та комфорт;

— звук.

 

Комплектуючі та ремонтопридатність

Ну, це напевно найбільш недостовірний пункт в нашому огляді навушників SHURE SRH240A — все тому, що визначити реальні відгуки користувачів досить складно з причини новизни навушників. Варто відмітити наявність змінних частин: амбушури (HPAEC240), штекер 6,3 мм (HPAQA1). Можливість ремонту драйверів навушників також передбачена. Що ж, відносно кабелю, наголів’я та амбушур, то на них дія гарантії не поширюється.

Зручність та комфорт

Зручність та комфорт — це два з найважливіших аспектів, які грають велику роль при користуванні навушників. SHURE SRH240A забезпечують надійну посадку на голові. Регульоване наголів’я підлаштовується під будь-який розмір голови. Після простого налаштування позиції навушників вони сидять, як влиті.

Звук

Це безперечно найважливіший аспект при виборі навушників. SRH240 забезпечують рівний збалансований звук, що робить їх комфортними при прослуховуванні аудіо матеріалу різного напрямку. Також SHURE SRH240A забезпечує чистий та розбірливий звук на великій гучності.

Технічні характеристики SHURE SRH240A:

Тип Динамічні, закриті
Драйвер 40 мм, неодимовий магніт
Діапазон частот 20-20000 Гц
Імпеданс 38 Ом
Чутливість 107 дБ
Максимальна потужність 500мВт
Кабель 2 м, прямий
Роз’єм 3.5 мм, позолочений
Адаптер 3.5/6.3 мм, позолочений з різьбою
Вага 181 г без кабеля, брутто 612 г

Заключення

SHURE SRH240A – ідеальні навушники для прослуховування аудіо.

Володарі Hi-Fi аудіо пристроїв високо оцінять звучання даної моделі.