Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Shure Incorporated з глибоким сумом та скорботою сповіщає про кончину голови правління пані Роуз Л. Шур

Shure Incorporated з глибоким сумом та скорботою сповіщає про кончину голови правління пані Роуз Л. Шур

26 січня 2016 року стала відомою сумна звістка про смерть високоповажної голови правління пані Роуз Л. Шур. Вона спочила з миром у своєму власному будинку.

Понад 60 років Роуз Шур була невичерпним джерелом натхнення для всіх працівників компанії. Вона стала прикладом для наслідування, втілюючи основні принципи і цінності компанії, заснованої її чоловіком Сідні Н. Шуром, якими керувалась компанія упродовж років.

Добробут компанії та її працівників вона вважала своїм найважливішим завданням. У своїй роботі пані Роуз Л. Шур завжди керувалася принципами справедливого ставлення до всіх без винятків, взаємоповаги та чесності. Завдяки їй робоча атмосфера в компанії надихала працівників на творчість, навчала пишатися результатами своєї праці, створюючи продукти найвищої якості, а також сприяла їх особистому розвитку.

Сенді ЛаМантія, головний виконавчий директор Shure, висловився: «Ми мали велику честь працювати з надзвичайною жінкою. Не тільки наша компанія, але й благодійні та різні культурні організації мали можливість пізнати її щедрість та турботу. Я щиро переконаний, що спадок, який нам залишили містер і місіс Шур, назавжди залишиться в наших думках і наших серцях. Це саме те, чого вони могли прагнули найбільше.»

Церемонія поховання буде організована у приватному порядку сім’єю покійною Роуз Л. Шур.

Замість квітів можна зробити благодійні внески у громадський фонд Сідні Н. Шура, Чиказький общинний єврейський центр (60606, Іллінойс, Чикаго, Уеллс-стріт, 30S) або будь-які інші благодійні пожертви на власний розсуд.