Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Навушники SHURE SE-535 - досконалості немає меж – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Навушники SHURE SE-535 — досконалості немає меж

Навушники SHURE SE535 - огляд

Навушники SHURE SE-535 — досконалості немає меж

Навушники Shure вкрай відомі серед музикантів, звукорежисерів, виконавців і, звичайно ж, любителів музики. Лінійка SE, на вершині якої стоять SE-535, про які піде мова — призначена саме для останніх.

Компанія SHURE, одна з кращих у світі виробників навушників закритого типу та мікронавушників, поповнила дану лінійку продукції новою моделлю. Недавно на ринку з’явилися мікронавушники SHURE SE535, які замінили модель SЕ-530, які довгий час були фаворитом у фанатів SHURE, а також еталоном, з яким порівнювали навушники інших брендів. До цього моменту багато користувачів були глибоко переконані, що кращих навушників вже просто бути не може. Але, на щастя, вони помилялися. Інженери SHURE зуміли удосконалити навіть модель, яка стала вже культовою.

Робочі характеристики

Мікронавушники SHURE SE535 з честю пройшли всі тестові випробування. Вони мають чудову АЧХ, що говорить про високоякісне відтворення звуку з повноцінною передачею всього частотного діапазону.Спотворення мають настільки незначний рівень, що на практиці взагалі не відчуваються. Нова модель забезпечує високоякісний «трекінг» запису і це означає, що в ході прослуховування не буде жодного моменту, коли лівий канал буде відтворюватися голосніше, ніж правий. У плані ізоляції від сторонніх шумів, мікронавушники SE-535 забезпечують найвищий рівень звукоізоляції, контроль «просочування» сторонніх шумів, а також високий рівень гучності прослуховування без спотворень.

Міцність

SHURE, як правило, випускає надійні і міцні мікронавушники і SE535 в цьому випадку не є винятком. Конструкторська «фішка» SE 535 — наявність змінного кабелю підвищеної міцності, що значно покращує функціональність і надійність моделі. Крім того, вушні вставки щільно фіксуються у вушній раковині і повністю виключають з життя аудіофіла проблеми, пов’язані з їх випаданням або втратою.

Звукоізоляція

Мікронавушники SЕ535 комплектуються набором вушних вставок різних форм і розмірів: по два типи гумових та поролонових. Маючи такий вибір, ви обов’язково підберете собі найбільш комфортний варіант.

Незалежно від того, наскільки довго вушні вставки будуть знаходитися в ваших вухах, їх звукоізолюючі властивості не зміняться в гірший бік. Навіть при відтворенні музики на середніх рівнях гучності ви практично не почуєте сторонніх шумів і розмов.

Твітер виконує важливу роботу, забезпечуючи кришталево-чисте звучання верхнього діапазону частот. SE-535 зберігають цю дзвінку складову виключно розбірливою, роблячи звук живим і динамічним. Навушники SE535 чудово працюють навіть при надгучному прослуховуванні аудіотреку. У дешевих мікронавушників складові мікшування спотворюються або стають некерованими. А в SE535 нічого «не вилазить» і «не розповзається» навіть на найвищих рівнях гучності. Ви не втратите жодної частотної складової треку і не почуєте жодних спотворень. Крім того, ще однією приголомшливою особливістю мікронавушників SE-535 є здатність формувати фантастично широкий саундстейдж. Ви будете просто вражені розташуванням інструментів в міксі.

Підсумок

Навушники SHURE SE-535 особливо припадуть до душі активним аудіофілам. Проте, рекомендуємо придивитися до цієї моделі всім тим, хто довгий час безуспішно намагається знайти «свої» найкращі навушники.

Офіційний представник продукції Shure в Україні компанія Юритмікс.