Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Перший оркестр електронних акордеонів в США

Перший оркестр цифрових аккордеонів

Перший оркестр електронних акордеонів в США

Більш ніж 25 музикантів грають в оркестрі електронних акордеонів

Зустрічайте перший в Сполучених Штатах цифровий акордеонний оркестр — Новоанглійський оркестр електронних акордеонів компанії Roland. Організований Семом Фальцетті, дилером електронних акордеонів Roland із Спрінгфілда (штат Массачусетс), цей унікальний цифровий оркестр складається більш ніж 25 акордеоністів з широким музичним діапазоном, включаючи чемпіонів акордеонних змагань, напівпрофесіоналів, студентів і просто любителів цих музичних інструментів. Прем’єра виступу оркестру відбулася під час 51-го щорічного музичного новоанглійського фестивалю, 5 квітня 2013-го в місті Ньютоні штату Массачусетс, в готелі «Newton Marriott».

У 2011 році, після суддівства на 5 міжнародному акордеон фестивалі Roland в Римі, Сем був переконаний, що такий неймовірний інструмент заслуговує цілого оркестру. Керуючись цією ідеєю, він почав створювати першу групу такого роду на території США. Після багатьох місяців планування та пошуку музикантів, йому, нарешті, вдалося організувати репетиції для оркестру в лютому 2013 — ідеальний час для того, щоб у квітні цього ж року Новоанглійський оркестр електронних акордеонів компанії Roland зміг виконати свій дебют. Оркестр нараховує 4 чемпіонів фестивалю електронних акордеонів Roland в США: Деніеля Павлотского і Оллі Льюй — переможців молодшого підрозділу, а також Крістофера Гортона і Даніелла Рензі — переможців старшої групи. Оркестр супроводжує цілий список талановитих барабанщиків, перкусіоністів, гітаристів та вокалістів.

Протягом своєї кар’єри Сем Фальцетті керував багатьма різними групами, в тому числі і Спрингфілдським акордеонним оркестром, який проводив свої тури в Японії, Італії, Нової Зеландії і в Сполучених Штатах. Він також стояв на чолі цього оркестру під час національного телевізійного шоу «Шоу Девіда Фроста з Ребеккою Флек». Акордеонний ансамбль коледжу Вестфільд Стейт виступав двічі у Карнегі Холл під керівництвом Сема. Він і його син Майкл керували оркестром з 50-и осіб для святкування 50-ї річниці Асоціації вчителів-акордеоністів Массачусетсу і його магазину «Falcetti Music».

Офіційний представник продукції Roland в Україні компанія Юритмікс.