Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Унікальний перкусійний семплер від Roland - SPD-SX – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Унікальний перкусійний семплер від Roland — SPD-SX

Унікальний перкусійний семплер від Roland — SPD-SX

Оригінальний Roland SPD-S Pad був розроблений для забезпечення барабанщиків  простим і доступним способом викликати семпли і лупи. Модель наступного покоління, SPD-SX, є ще більш потужною, з більшою внутрішньою пам’яттю і жменькою оновлень, яка робить його незамінним для барабанщиків та електронних перкусіоністів.

Модуль зроблений досить добротно, як втім і вся продукція фірми Roland. Хороший пластик, з боків металеві вставки, які виглядають дуже стильно і набагато краще , ніж якби вони були зроблені з пластику іншого кольору. Шість основних майданчиків та три крайові тригери на SPD-SX виготовляються з текстурованої гуми і мають досить пружний вигляд. Ви можете увійти в меню для регулювання чутливості або кривої швидкості. Є стандартне для роландівських модулів кріплення на стійку на 4-х болтах, однак непогано модуль встає і на стійку для малого барабану. На дотик дуже приємний прилад , педи за відчуттями не відрізняються від педів SPD- S, тільки валики трохи більші. На кожен пед призначається 2 тембри: основний , до якого існує кілька налаштувань програвання  (одиночне або циклічне програвання, з накладенням семплу самого на себе при декількох ударах або ж кожний наступний удар призводить до програвання звуку з початку і т.д.).

Roland SPD-SX. Вид сзади

Майстер Ефектів керування

Окремо хочеться сказати про секції майстрових ефектів, тобто тих, що використовуються як загальні для всіх пресетів. Секція виконана блискуче! Є дві ручки-регулятора, які для різних типів ефектів виконують різні функції і 4 кнопки Delay, Filter, S.Loop і FX. Кожна з цих ручок включає відповідний тип ефекту, повторне натискання відключає ефект, натискання інший з чотирьох кнопок відключає перший ефект і включає свій. У кожному типі ефектів є кілька варіацій. Є також цікава функція PAD LINK, яка дозволяє зв’язати між собою 2 педи (вбудованих або зовнішніх), або пед і футсвіч. Що це дає? При ударі по одному з педів або футсвіча одночасно з ним спрацьовує і інший. Це дозволяє програвати одночасно 4 звуки, або якщо когось не влаштує вбудований метроном, він може прописати клік в окремий файл, призначити на пед і призначити для даного педу вихід тільки на навушники і — все грає і всім зручно.

Приємним моментом є наявність додаткового виходу (SUB OUT). Внутрішній мікшер модулю дозволяє посилати сигнали з окремих педів на навушники, основний вихід і додатковий вихід у різних комбінаціях + з можливістю проходження через ефекти FX1 і FX2, призначувані для кожного пресету окремо. Навіщо це потрібно? Щоб при міксуванні можна було також накласти різні ефекти на різні педи, зробити різну еквалізацію та компресію. Новий SPD-SX має 2 Гб вбудованої пам’яті, що призводить до приблизно 180 хвилин стерео запису (360 моно).  Максимальна поліфонія (синхронний звук) на SPD-SX – 16 голосів в той час як SPD-S обмежений вісьмома. Інші помітні поліпшення з SPD-SX включають: два стерео Trigger In гнізда, правий і лівий Sub і Master Out і стерео гнізда навушників для маршрутизації аудіо. Також ви можете відслідковувати, які зразки/лупи програються в даний час. SPD-SX також оснащений високошвидкісним з’єднанням USB для імпорту аудіо-файлів з флеш-накопичувачів і для сполучення SPD-SX з комп’ютером .

Надійність і зручність

Новий пристрій особливо порадував вбудованим метрономом! В попередніх моделях SPD-S і SPD-30 метроном можна було включати лише під час семплювання, в новій же моделі, метроном існує як окрема секція і скористатися ним можна в будь-який момент часу. Другий дуже важливий момент для метроному: перед цим не можна було призначити для нього окремий аудіо-вихід, тобто при включенні метроному, сигнал від нього подавався до загальний мікс-канал. В новому SPD-SX сигнал метроному можна надсилати на всі три виходи одразу, або на основний вихід і навушники, або тільки на навушники! Як зазначають користувачі приладу — це найголовніший подарунок від фірми Roland! Адже з сучасних моделей така маршрутизація була можлива тільки в старших моделях TD-12 і TD-20.

У комплект SPD-SX входить програма Wave Manager

У комплект SPD-SX входить програма Wave Manage

 

Суть програми полягає в тому, що при підключенні модулю до комп’ютера через USB-порт можна з легкістю створювати пресети з різними семплами з вашого жорсткого диска без зайвого клопоту з експортом-імпортом файлів, заливанням на флешку і з флешки, операції з меню і т. д. Все робиться дуже легко, просто і швидко!

Резюме

Новий перкусійний семплер SPD-SX дає можливість працювати з семплами за допомогою барабанних паличок. Він неймовірно зручний і виразний, має набір мульти-ефектів і можливість запису. SPD-SX гармонійно доповнить електронну установку, перкусійні установку, діджейський або клавішний «set-up». SPD-SX включає в себе кращі риси свого попередника і підняв їх на новий рівень. Чи використовуєте ви прості семпли, зациклені фрази (лупи) або готові композиції, вдосконалені технології роблять роботу з SPD-SX швидкою, точною і зручною. Цей простий у користуванні інструмент миттєво відгукується на удар, зручний у роботі з семплами і має стильний зовнішній вигляд.