Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Road show Behringer X32 в Донецьку – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Road show Behringer X32 в Донецьку

Road show Behringer X32 в Донецьку

4.12.2013 в місті Донецьк відбулася презентація цифрового мікшерного пульта Behringer X32 в конференц -залі готелю » Столичний «. Присутніх зібралося близько 20 осіб, в основному звукорежисери прокатних компаній, театрів, музичних колективів. Можливості цифрового пульта демонстрував відвідувачам член спілки звукорежисерів України, технічний директор компанії «Тік — Так » — Сергій Головін. В ході презентації були розглянуті основні можливості пульта, тонкощі настройки, отримані відповіді на питання по роботі з даним пультом. Найцікавіше, що присутні змогли застосувати отриману інформацію на практиці і спробувати пульт в роботі. Після практичного освоєння Behringer X32 презентація плавно перетекла в неформальне спілкування про практичну роботу з цифровими консолями. Всі присутні відзначили професіоналізм доповідача, простоту в спілкуванні і об’єктивність отриманої інформації. Всі зійшлися на думці, що такі заходи, повинні проводитися частіше. Компанія «Юритмікс» дякує магазину «Master Sound» і Сергію Головіну в організації і проведенні в Донецьку майстер-класу.


Наступна зупинка Всеукраїнського Туру BEHRINGER X32 Кривий Ріг, 12 грудня, вул. Бикова, 2 (ДК Артема, кінозал), початок заходу в 14:00.