Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Richie Kotzen – демо Roland Cube Lite

Richie Kotzen – демо Roland Cube Lite

Richie Kotzen – демо Roland Cube Lite

Richie Kotzen – демо Roland Cube LiteУ цьому відео Річі Коцен (Poison, Mr. Big, The Winery Dogs) показує унікальні можливості нового гітарного комбо Roland CUBE Lite. Цей маленький підсилювач має потужність 10 Вт та аудіосистему 2.1. Річі демонструє звучання «чистого», «брудного» та «lead» каналів і красу вбудованих ефектів «Chorus» та «Reverb».  Він розповідає, як використовує його у поєднанні з програмою CUBE JAM, в процесі підготовки до живого виступу у своєму турне. Також він показує такі функції, як вибір фрагменту композиції завантаженої в пристрій iOS, аудіопетля, сповільнення та простоту і зручність користування Roland CUBE Lite.

Наступна інформація взята від компанії ROLAND:

З поєднанням чудових гітарних звуків COSM, інтерфейсу iOS та високоякісної аудіосистеми 2.1, гітарний комбо CUBE Lite дозволяє грати та записувати вдома, використовуючи iPhone, iPad та iPod touch. Під’єднуйте свій iOS-пристрій до роз’єму i-CUBE LINK, запускайте безкоштовну програму CUBE JAM та грайте під фонограму й записуйте свої витвори, щоб ділитися музикою та зберігати архів музичних ідей.

Із стереогучномовцями та вбудованим сабвуфером, ви насолоджуватиметеся багатим звучанням гітари та прослуховуванням музики. З привабливим дизайном, що пасує до будь-якого домашнього декору, гітарний комбо CUBE Lite може зайняти постійне місце у вашому життєвому просторі, завжди бути на поготові, щоб увімкнутися й потужно звучати.

Ось відео: