Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF озвучив свято Тернополя

RCF озвучив свято Тернополя

«Як завжди RCF відпрацював бездоганно. Звук приємний на сприйняття, з глибоким низом, і приємним, характерним для RCF верхом. Завжди добре «читабельний» вокал. Задоволені і замовники і виконавці і прокатна компанія «Шлягер»».
Василь Кулак, директор музичного салону Шлягер.

28 серпня 2013 Тернопіль відзначив свій черговий день народження!

Свято почалося масштабним флеш-мобом школи вуличного танцю «Ніно». Рекламна агенція «Ідеї, які продають» вперше представило шоу з використанням технології об’ємного зображення — 3D mapping. Завдяки сучасної комп’ютерної графіки та надпотужним мультимедійним проекторам була створена ілюзія трансформації фасаду Тернопільського академічного драматичного театру. Він перетворювався то в гігантський акваріум, то миттєво зникав і переливався всіма кольорами під гру музики.

Учасники концерту виконали новий гімн міста «Тернопіль — Місто для Життя!», який був написаний спеціально для цього свята.

Проект став можливий завдяки організатору свята «Ідеї, які продають», ексклюзивному спонсору компанії «Вікнар’off », музичному партнеру — салону «Шлягер» та підтримки мера міста Сергія Надала.

Використане звукове обладнання:

Модулі лінійного масиву RCF HDL 20-A -12 шт.,

Активні сабвуфери RCF SUB 8006-AS -4 шт.