Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

 «Шовковистий» звук від RCF на концертах  WaterFire  

 «Шовковистий» звук від RCF на концертах  WaterFire  

waterfire-concert-sharon-rcf-1

В місті Шарон, що знаходиться у штаті Пенсільванія (США),  протягом минулого літа тричі відбувся відомий мульти-сенсорний концерт WaterFire .

Коли по поверхні ріки Ченанґо пливе понад півсотні   вогнищ, на набережній починається  величне дійство, що традиційно проходить в одноденному форматі.  Воно складається з власне концерту, частувань  та демонстрації взірців  інтерактивного мистецтва

Плаваючі кошики, наповнені дровами, підпалюють  з настанням темряви,  в результаті чого утворюється унікальне видовище двох протилежних стихій — Вогню та Води. В полум’ї, що  палає на поверхні води, є щось синергетичне.

Голова  WaterFire  Роберт Вілсон зазначив, що цей концерт  справив великий вплив на громаду  і подія швидко зарекомендувала себе як головний художній та музичний фестиваль в регіоні, що збирає понад   70000 глядачів.

waterfire-concert-sharon-rcf-2

Для організації міроприємства 23 серпня була запрошена компанія   Satin Sound (www.satinsoundsystems.com) з пенсільванського міста Ермітаж. Перед спеціалістами стояла непроста задача – забезпечеити захід концертними системами. І яким же був їх вибір? Лінійний масив RCF! Він складався з шістнадцяти  подвійних 10-дюймових  двоканальних  активних модулів лінійного масиву RCF HDL20-А в поєднанні з сабвуферами Meyer 700-HP.

Як зазначає компанія на своїй веб-сторінці, «Наша місія — підняти планку якості  найменших заходів  до рівня найбільшої  продукції, це філософія компанії».

Власник Satin Sound Джон Дуріско  так прокоментував цю подію:  «HDL20-А звучала  дуже добре, практично без еквалайзера, покриваючи рівномірно всю площу  на відстані 175 футів, що  принесло багато схвальних оцінок щодо якості роботи звукової установки. Вона нагадує   Pittsburgh Jazz Orchestra, що теж є справжнім  компліментом.»

waterfire-concert-sharon-rcf-4