Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Серія ART 7 — переможець конкурсу Red Dot Design

Серія ART 7 — переможець конкурсу Red Dot Design

Завдяки надзвичайному та інноваційному дизайну акустичні системи серії ART 7 від RCF успішно «виступили» в одному з найпрестижніших та найвимогливіших міжнародних конкурсів з дизайну в усьому світі.

На цьому конкурсі журі, яке складається з експертів найвищого класу, присвоїло  серії  АRT 7 «червоний знак якості» або «red dot» за високоякісний дизайн.

Ця нагорода присвоюється лише  винятково креативним, інноваційним та високоякісним продуктам. В цьому році до уваги журі було представлено 3231 продукт з 49 країн. Церемонія нагородження, на яку було запрошено 1000 гостей, відбулась 29 червня 2009 року в Ессенському оперному домі — театрі Аальто.

Вперше представлена на  виставці Prolight + Sound 2008  у Франкфурті, серія ART 7 вразила аудиторію своїм дизайном, який є результатом досліджень команди розробників RCF, а також студії промислового дизайну ID-EE.

Форму і стиль цих акустичних систем було винайдено на базі інноваційних технічних та функціональних характеристик, з особливим акцентом на використання технології цифрового підсилення. Навіть вибір матеріалів, таких як алюміній, був ключовим в процесі розробки нового дизайну.

В ART 7 вдало поєднані естетика, функціональність, акустичні характеристики, цифрова технологія, завдяки чому й було створено настільки візуально вражаючий продукт, призначений для музикантів, а також для різноманітних варіантів відтворення музики.

rcf_art7-red-dot-design-award

Більш детальна інформація про активні акустичні системи та про активні сабвуфери даної серії.