Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Огляди навушників Shure SRH1540: підсумки – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляди навушників Shure SRH1540: підсумки

Огляди навушників Shure SRH1540: підсумки

Враховуючи недавні позитивні відгуки про навушники Shure SE846, ми хотіли б звернути увагу аудіофілів ще на одну модель компанії Shure.

Навушники SRH1540 є новітньою моделлю Shure вищої якості серед навушників світового класу — як для студії, так і для використання з аудіосистемою класу Hi-Fi. При роздрібній ціні 429 фунтів вони впевнено відповідають більш високому рівню якості. Якщо мобільність не є для Вас важливим критерієм, то навушники SRH1540, безумовно, будуть найбільш доступним шляхом до хай-енд якості Shure.

Крім того, SRH1540 — це ще одні зручні та сучасні навушники від Shure, що також є досягненням, враховуючи, що і попередні моделі постійно викликали усілякі похвали завдяки високому рівню комфорту. Як би там не було, якість красномовно каже сама за себе. А ось що зауважили критики з різних видань …

Навушники SRH1540

«What Hi-Fi»

Оцінка 5 з 5

«Ще одна історія успіху компанії Shure — навушники SRH1540, які на всі 100 відсотків варті своєї ціни і Вашої уваги».

«Вони дійсно створені для реального задоволення — якщо Ви бажаєте з комфортом слухати відмінний звук протягом усього дня, то дані навушники зможуть це забезпечити».

Читати повний огляд

«Music Radar»

Оцінка 5 з 5

«Вони — наче сабвуфер на голові.»

«Якість звуку у Shure SRH1540 просто чудова, на тлі чого наша пара «Pro» звучить невиразно».

Читати повний огляд

«PC Mag»

Оцінка 4 з 5

«Shure SRH1540 також виглядають найбільш акуратно серед тестованих навушників»

Читати повний огляд

«Digital Trends»

Оцінка 5 з 5

«Для нас SRH1540 — втілення поняття «ідеальний звук «, вони є безкомпромісними переможцями серед будь-яких повнорозмірних навушників ціною до $1000, які ми чули».

Читати повний огляд

«Head-Fi»

«Shure зробив найкращі навушники, поступаються хіба що своїм же флагманським внутрішньовушним «побратимам» моделі SE846«.

Тест-драйв SRH1540 для себе

Коли справа доходить до аудіо високого класу, всі ми маємо різні уподобання і формулюємо особливі вимоги. І поки не почуємо особисто — не повіримо. На щастя, SRH1540 легко доступні для прослуховування в магазинах уповноважених продавців Shure, в тому числі:

  • Світ Музичних Інструментів «Тік-Так», м. Київ,
  • Світ Музичних Інструментів «Тік-Так», м. Ужгород,
  • Світ Музичних Інструментів «Тік-Так», м. Мукачево.

За матеріалами статті Марка Хеншолла