Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

BOSS VE-1 — професійне відлуння для Вашого голосу

BOSS VE-1 - професійне відлуння для Вашого голосу

BOSS VE-1 — професійне відлуння для Вашого голосу

Незалежно від того, чи є Ви професійним вокалістом, або просто озвучуєте свої відео для Youtube, кожен голос потребує високоякісної реверберації та добротних студійних ефектів. На жаль, більшість з нас не має «у штаті» власного звукоінженера, що виконує таку обробку. «Відлуння для вокалу» VE-1 вирішує цю проблему, пропонуючи компактне рішення, що увібрало в себе все необхідне для найкращого результату.

Студійна якість

Boss VE-1 має розкішну реверберацію та інші унікальні інструменти для вокалу. Цей компактний пристрій з можливістю роботи від «батарейок» можна взяти з собою куди завгодно. Сім готових налаштувань з потужною обробкою дозволять почати роботу в будь-якому стилі музики, не відволікаючись на попереднє вивчення інструкції.

Крім ефекту реверберації професійної якості, Вам будуть доступні декілька неперевершених інструментів для вокалу. Кнопка «Double» миттєво додасть до Вашого голосу ще один, що буде співати в акомпанементі. Кнопка «Enhance» зробить звучання яскравішим; «Pitch Correct» допоможе залишатися в тональності і водночас дозволить отримати такий популярний в сьогоднішніх хітах «електронний голос».

BOSS VE-1 - професійне відлуння для Вашого голосу - фото 1

Якщо Ви ніколи раніше не працювали з професійним обладнанням, це не стане на заваді. Керування VE-1  інтуїтивно зрозуміле  і не викличе питань навіть у початківців. Виберіть готовий пресет, налаштуйте бажаний рівень ефекту і потрібний тон. Це все!

Boss VE-1 дозволяє зберегти у внутрішній пам’яті до трьох Ваших унікальних налаштувань для вокалу. Також Ви можете запрограмувати до чотирьох пресетів для швидкого виклику, що заощадить час на виступі. Керування пам’яттю і ефектом «подвійного голосу» можливе  за допомогою ножних контролерів (педалей), які можна придбати окремо. Таким чином, Вам не доведеться втрачати увагу своїх слухачів у найважливіший момент.

Ефект відлуння має XLR-входи для Ваших улюблених мікрофонів. Він здатний працювати і з динамічними, і з конденсаторними мікрофонами, що вимагають фантомного живлення. Підключитися до мікшера або іншого пристрою можна за допомогою XLR-виходу, або лінійного виходу типу jack, який можна використовувати і для навушників.

BOSS VE-1 - професійне відлуння для Вашого голосу - фото 2

Boss VE-1 Vocal Echo не був би пристроєм вищого класу без можливості під’єднання до комп’ютера. З’єднайте його з комп’ютером за допомогою USB-кабелю і записуйте голос без будь-яких додаткових пристроїв. Просто, як все геніальне! Тепер Ви можете увімкнути музику і заспівати під неї, одночасно записавши отриманий результат на свій комп’ютер.

Новинка вже доступна в наших магазинах.