Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

«Найкращий акустичний барабан» 2008/2009!

«Найкращий акустичний барабан» 2008/2009!

Серія Mapex Meridian Maple отримала нагороду MIPA 2009 в номінації «Найкращий акустичний барабан» 2008/2009!

 

MIPA mipa_logo(Musikmesse International Press Award) — це своєрідне «Гремі» в індустрії музичних інструментів та професійного звукообладнання.

Продукція Mapex була номінована на MIPA 2009 в категорії «Барабани» (Mapex Meridian Maple) та «Кріплення для барабанів» (серія кріплення 700). Ці серії — дві нові лінійки продукції Mapex в 2009 році.

 

Цю велику церемонію відвідали більш ніж 300 представників міжнародних компаній-виробників та дистриб’юторів музичних інструментів та звукообладнання, серед них гості з США, Канади, Японії, Тайваню, Бразилії, Південної Африки, Росії, Польщі, Великобританії, Італії, Франції, Греції, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу, Швеції, Данії, Австрії, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

mipa-trophy-2009112 журналів з країн всього світу приймали участь в голосуванні за найкращу продукцію 2008/09 років в майже 40 категоріях. Нагородження відбулося на спеціальній урочистій церемонії MIPA, яка проходила під час виставки Musikmesse/Prolight +Sound (Німеччина, Франкфурт) 2 квітня 2009 року, в четвер. І першим номінантом  в категорії «Барабани» стала серія Mapex Meridian Maple, яка виграла нагороду MIPA як «Найкращий акустичний барабан» 2008/09! Судді MIPA були просто вражені якістю, розкішністю та звуковими характеристиками нової серії Mapex Meridian Maple!

volcanoburst_hiСерія Mapex Meridian Maple, новинка 2009 року, — це новий рівень якості та функціональності ударних установок з клену середнього цінового діапазону. З повністю новим  затискачем та вдосконаленою ізолюючою системою кріплення томів та корпусами барабанів повністю з клену серія Meridian забезпечує яскравий та резонуючий звук і все це доступно в різноманітних варіантах покриття та лакування! Кожна ударна установка Meridian також обладнана новим кріпленням від Mapex серії 700.

Представляючи серію Meridian, не можна не відзначити нову ізолюючу систему кріплення томів. Ця версія значно легша та низькопрофільніша ніж попередня, її набагато легше встановити та відрегулювати.

В розділі Meridian Maple ви можете прослухати зразки звукового виконання та проглянути відео.

Виставка Musikmesse проводиться щорічно в Франкфурті і на ній представлено продукцію від 300 виробників з 47 країн. Ця грандіозна чотириденна подія привертає увагу понад 78 тисяч відвідувачів.