Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

MIDAS та KLARK TEKNIK приєдналися до MUSIC Group

MIDAS та KLARK TEKNIK приєдналися до MUSIC Group

Два культові бренди приєдналися до компанії — засновника BEHRINGER

Ми раді повідомити, що MUSIC Group (www.music-group.com) підписала угоду про придбання MIDAS та KLARK TEKNIK. Угода набере чинності 31 січня 2010 року. Два культові бренди прекрасно співіснуватимуть в межах інвестиційного портфелю MUSIC Group та дотримуватимуться суворих вимог щодо якості продукції.

midas_group

Маючи більш ніж 4-річну успішну історію, MIDAS та KLARK TEKNIK є легендарними брендами і пропонують покупцям тільки найкращу продукцію.

MIDAS розробляють та виробляють аналогові та цифрові мікшерні консолі для живих виступів для найвимогливіших звукооператорів, виконавців та орендних виробничих компаній з початку 70-их.

Удостоєний нагороди XL8 продовжує прикрашати найвизначніші світові шоу. В перший же рік цифрових мікшерних консолей PRO6 було продано більше, ніж моделей промислового стандарту Heritage 3000 за той самий період часу! PRO6 і на сьогоднішній день є відомою назвою для в світових райдерах.

Найвідомішим продуктом KLARK TEKNIK є революційні графічні еквалайзери DN360, які забезпечують новий рівень потужності та точності передачі звуку для найприскіпливіших звукоінженерів світу. Почавши з аналогового обладнання, компанія KLARK TEKNIK стала лідером в розробці та виробництві продукції для запису та обробки цифрового сигналу, що використовується в турне. Їх продукцію можна побачити в звукових системах для гастролей, арт-центрах та в інсталяціях високого рівня по всьому світу.

Головний віце-президент BOSCH Communication Systems Роберт Мулатц каже: «Бренди MIDAS та KLARK TEKNIK завжди характеризувались найвищими якістю виконання та надійністю на ринку мікшерних консолів та процесорів сигналів. В межах бізнесу BOSCH, який пов’язаний з професійним аудіообладнанням, ця ніша ринку не була визначена як стратегічно важлива для бізнесу через свій масштаб та специфічні вимоги. Ми сподіваємось, що з MUSIC Group ми отримали як натхнення, так і фінансову можливість, необхідні для MIDAS та KLARK TEKNIK. З усіх потенційних покупців ми обрали MUSIC Group як найбільш відповідну».

midas_join

Голова MUSIC Group Улі Берінгер коментує цю ситуацію так: «Я захоплений та відчуваю гордість за те, що приєднуюсь до Джона Оуклі та його команди і займатимусь просуванням цих легендарних брендів. Моя величезна повага до тої якості, робочих характеристик та обслуговування покупця, які незмінно забезпечує ця команда протягом всього часу існування. Ми плануємо інвестувати значні ресурси та підтримувати ці бренди, а також з нетерпінням очікуємо на детальніше ознайомлення зі здобутками їхніх інженерів та співпрацю, яка піднесе BEHRINGER та всі бренди MUSIC Group на якісно новий рівень».

midas_kt_mgВиконавчий директор MUSIC Group Майкл Діб додає: «MIDAS та KLARK TEKNIK — це вершини свого сегменту ринку. У них є унікальна клієнтська база та канал продажу, відмінний від нашого. Бренди продовжать працювати автономно під керівництвом Джона Оуклі, отримуючи прибуток від успішного використання наших спільних зусиль. Всі бренди отримають вигоду від цінних ресурсів та провідних можливостей, включаючи розробку продукції, управління виробничим циклом, мережу поставок та логістику».

Заключне слово — за відомим Алексом Купером, директором по розробці консолей MIDAS: «Більше двадцяти років свого життя я присвятив розробці найякіснішої аудіопродукції. Досягнення найкращої якості звуку та ринково конкурентної ціни завжди було складним завданням. Існує спокуса «знизити планку», але Midas ніколи не робитиме цього. Я переконаний, що співпраця з Music Group надасть нам ті переваги, які допоможуть утримувати наші високі стандарти тривалий час».

Детальніша інформація про MIDAS та KLARK TEKNIK:

http://www.midasconsoles.com/

http://www.klarkteknik.com/