Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Продукція RCF на IV фестивалі "Маланка" в Чернівцях – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Продукція RCF на IV фестивалі «Маланка» в Чернівцях

Продукція RCF на IV фестивалі «Маланка» в Чернівцях

15 січня Чернівці поринули в атмосферу захоплюючого народного свята – IV Фестивалю Маланка. Цього року це дійство зібрало найбільшу кількість учасників за свою чотирирічну історію. Свої номери представили понад тисяча людей із 42 колективів. Маланка-фест вже набула статусу міжнародної події, оскільки за головний приз заходу боролися колективи не лише з України, а й з Молдови та Румунії.

Цікаво, що фестиваль є не тільки своєрідною карнавальною ходою, а й серйозним конкурсом.

У фестивалі взяли участь 5 колективів культурних установ міста Чернівці, 2 колективи з Черкаської області, 2 – з Румунії, один – з Молдови, решта – з районів Чернівецької області. Фестиваль зібрав велику кількість глядачів як з Чернівців, області так і закордону — делегації з Румунії і Німеччини, посол Австрії та гості з Росії, Італії, Греції, Молдови і багатьох регіонів України.

Дійство розпочалось о 12-й годині на площі Філармонії з виступу гостей фесту – фольклорного гурту «Гердан» театру-студії «Голос», та урочистою ходою учасників.
Частиною цього свята теж відчув себе колектив Будинку музики” Ремікс”, який забезпечував технічне оснащення заходу.

Підготовка до дійства розпочалася із монтажу сцени, світла, світодіодного екрану та звуку. Для забезпечиння фестивалю прокатний відділ Будинку музики «Ремікс» використав вже перевірений в роботах звуковий комплект RCF, а саме: для якісного озвучення площі Філармонії підвісили 8 модулів лінійного масиву RCF HDL20A, для забезпечення низьких частот взяли 2 субвуфери RCF TTS56A, 4 активних колонки ART525A використали для глядачів які стояли збоку сцени, а на моніторну лінію два сценічні монітори RCF TT25SMA. Мікрофони використовувалися фірми Shure (SM58, SM81, MX202, UR24DSM58).

Лінійний масив чудово справився з поставленою задачею і рівномірно покрив всю площу. Причому звуковий тиск дозволив «перекричати» всю гамірну Маланку та забезпечити чудовий настрій виступаючих на сцені,та глядачів.