Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Нова дистрибуція M-Audio – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Нова дистрибуція M-Audio

Нова дистрибуція M-Audio

З квітня 2015 року, компанія «Юритмікс» стала офіційним дистриб’ютором в Україні всесвітньо відомого бренду «M-Audio».

M-audio входить у світову корпорацію

m-audio-nova-distribucya-1Компанія M-Audio є провідним розробником і виробником великої кількості різних аудіо-продуктів професійної якості. Дизайн і практичність продукції насамперед орієнтовані на масового споживача. Компанія M-Audio була заснована в 1988 році і на сьогоднішній день має самостійні офіси в США, Канаді, Великобританії, Німеччини, Франції та Японії.

Готовність компанії M-Audio використовувати вдосконалені технології в доступних за ціною виробах, дозволила компанії завоювати ряд найвищих нагород і призів міжнародної звукової спільноти. Крім того, за недавніми результатами досліджень, проведеними журналом Music Trades, M-Audio була названа найбільш швидкозростаючою компанією в галузі розробки і виробництва аудіо-продукції.

Компанія M-Audio являється лідером з виробництва насамперед звукових карт, які відрізняються від аналогічних пристроїв інших виробників своєю надійністю і високою якістю звучання. Основними перевагами звукових карт M-Audio є їх широкі комутаційні можливості, які дозволяють використовувати їх як в домашніх умовах, так і в студіях звукозапису. Звукові карти M-Audio відповідають найвищим вимогам і відмінно підходять навіть для створення потужних домашніх кінотеатрів і мультимедійних систем. Більшість моделей зовнішніх звукових карт M-Audio можна використовувати для запису звуку, а програмне забезпечення, яке входить в комплект поставки, дає можливість створювати музичні треки відразу після установки звукової карти.

Зовнішні звукові інтерфейси M-Audio володіють зручним дизайном і простотою в управлінні. На корпусі пристрою розміщені регулятори гучності, входи для мікрофона і виходи для навушників. У комплекті зі звуковими картами M-Audio поставляються диски з наборами драйверів і музичного програмного забезпечення, які допоможуть створити свою домашню студію. Більш того, звукові карти M-Audio сумісні з безліччю програм для створення музики, в тому числі і з відомими світовими платформами, такими як ProTools M-Powered, з якими працюють провідні студії звукозапису. Деякі звукові карти M-Audio мають функцію прямого моніторингу, що дозволяє прослуховувати звучання підключених інструментів безпосередньо з аудіоінтерфейсу, без затримок у часі.

m-audio-nova-distribucya-2

Компанія продовжує розширювати свою лінійку продуктів, передусім акцентуючи увагу на універсальності і зручності приладів у використанні. На сьогоднішній день M-Audio пропонує найсучасніші продукти в широкому асортименті, які готові задовольнити як аматорський так і професіональний музичні ринки, включаючи звукові інтерфейси, контролери, монітори, навушники, мікрофони та інші продукти.