Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Рішення під ключ для.. – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Решение под ключ для ..

Що входить в поняття комплексні рішення:

ПРОЕКТУВАННЯ

 • Розробка технічного завдання (ТЗ).
 • Складання специфікації основного звукового, світлового обладнання, відео систем.
 • Плани розміщення технологічного обладнання.
 • Плани розводки силових, сигнальних кабельних мереж та мереж управління. 
 • Схеми підключення обладнання.
 • Узгодження проекту з замовником.

ПОСТАЧАННЯ

 • Замовлення та поставка обладнання. Все обладнання сертифіковане.
 • Прямі поставки, широкий ціновий діапазон і великий вибір приладів дозволяють нам виконувати об’єкти будь-якої складності.

ІНСТАЛЯЦІЯ

 • Виїзд монтажної бригади.
 • Роботи з прокладки кабелів, монтажу обладнання.
 • Підключення, налаштування обладнання.
 • Здача об’єкта замовнику.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

 • Навчання персоналу.
 • Допомога у проведенні першого заходу.
 • Гарантійне та післягарантійне супроводження об’єкта.

Ми пропонуємо Вам комплексні рішення для різних об’єктів.

 

ІНСТАЛЯЦІЇ ЗВУКОВОГО ТА СВІТЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ «ПІД КЛЮЧ»

Інсталяційний підрозділ компанії «ЮРИТМІКС» почав свою роботу у 1998 році.

За цей тривалий  час  вдалося реалізувати не тільки чимало успішних проектів, а й набути значного досвіду у цій галузі, специфіка якої вимагає від фахівців як наявності теоретичних знань у сфері   електроакустики, так і практичного досвіду з реалізації поставленої задачі за умови використання обладнання, що відповідає технічному завданню та вкладається в рамки заданого бюджету.

Важливою перевагою для ЗАМОВНИКА є пропозиція  створення проектів «під ключ» для об’єктів будь якої складності — театрів, палаців культури, клубів, цирків, торгівельно-розважальних комплексів, ресторанів, кафе, барів, спортивних споруд, вокзалів, храмів, культових споруд, готелів, конференц-залів, санаторії, оздоровчих комплексів, учбових закладів, ділових центрів, автосалонів, автосервісів, виробничих та складських приміщень.

В залежності від рівня складності та масштабності проекту  можливо залучення команди інженерів і від закордонних партнерів. Висока кваліфікація персоналу та професійна технічна база закордонних партнерів гарантує індивідуальний підхід та оптимальні рішення у кожному окремому випадку. Саме завдяки тісній співпраці із закордонними виробниками звукопідсилювального обладнання команда відділу проектування та інсталяцій надає повний комплекс послуг — від розробки проекту до монтажу на налаштування звукового, світлового, сценічного та інсталяційного обладнання.

Компанія «Юритмікс» є офіційним дистриб’ютором  виробників професійного звукового та світлового обладнання, таких як Roland,  RCF, Midas, Klark Teknik, Turbosound, Behringer, Proel, Shure, DIS, Sagitter, Avolites, Robe, Spotlight та цілого ряду інших.

 

Основні види інженерних систем, які компанія виконує «під ключ» :

— системи електропостачання в межах сцени і зали

— системи постановочного освітлення сцени, розважальних зон та сценічних майданчиків

— системи озвучування залу та звукопідсилення для сценічного простору

— системи технологічного та службового зв’язку

— системи фонового озвучування публічних зон «Public Address», розподіленого звуку з елементами розподілу та маршрутизації

— конференц- та системи синхронних перекладів

— звукове обладнання для кінотеатрів

—  караоке-системи

-системи відображення  та мультимедійні системи

— сценічні конструкції

— архітектурне, інтер’єрне,  ландшафтне освітлення

— озвучення фонтанів та водоймищ.

Завдяки прямим поставками, широкому ціновому діапазону та великому асортименту професійної продукції відділ інсталяцій здатен якісно та в строк виконати проект «під ключ», забезпечивши його гарантією терміном від 1 до 3 років.

 

Серед замовників компанії «ЮРИТМІКС» —  Адміністрація Президента України, Центральна виборча комісія, Генеральна дирекція  з обслуговування закордонних представництв, Укртелеком, Федерація профспілок України, Державний департамент пожежної безпеки МВС України, Укрзалізниця, Міжнародний центр культури та мистецтв «Жовтневий палац», Національна філармонія України, Палац культури «Україна», стадіон «Динамо» (м. Київ, кіностудія ім. О. Довженка.

За останній час головним інженером проектів (ГІП)  Марков В. І. (Кваліфікаційний сертифікат АР №006585) спільно з компанією Кортмі були виконані проектні роботи для організацій і підприємств: Палац культури Металургів — Центр Слов’янської Культури (ДК ДМЗ) у Донецьку — система звукофікації та постановочного освітлення (2012р.).  «Палац культури «СТИРОЛ», холдинг OSTCHEM (Group DF) — система звукофікації та постановочного освітлення (2013р.). Державне підприємство «Вугільна компанія» Краснолиманська » м. Родинське — система звукофікації та постановочного освітлення (2014р). Запорізький обласний театр ляльок -система постановочного освітлення сцени і система звукофікації глядацької зали і сцени театру(2015 р.)

Майже через два десятиліття після початку діяльності відділу інсталяцій можна впевнено сказати, що «ЮРИТМІКС» обладнає будь-який об’єкт!

Адже інсталяція від «ЮРИТМІКС» – це високоякісне обладнання світових виробників, помножене на багаторічний професійний досвід.

Компанія «Юритмікс», завдяки відділу проектування та інсталяцій, надає повний комплекс професійних послуг від проектування до монтажу та налагодження високоякісного звукопідсилювального, світлового, сценічного, інсталяційного обладнання, реалізацію комплексних інсталяційних проектів під «ключ» для різних об’єктів – концертних майданчиків, театрів, палаців культури, торгівельно-розважальних комплексів, спортивних споруд, вокзалів, храмів, готелів, державних установ, ресторанів кафе. При складних проектах команда інженерів від закордонних партнерів гарантує індивідуальний підхід до технічного завдання кожного заходу, що базується на високій кваліфікації персоналу та професійній технічній базі.

Ми реалізуємо комплексні рішення на об’єктах будь-якої складності і гарантуємо якість з гарантією, технічну підтримку.