Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Робота із шарами та поділ звуків на Roland JUNO-Gi – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Робота із шарами та поділ звуків на Roland JUNO-Gi

Робота із шарами та поділ звуків на Roland JUNO-Gi

Створення гучного та потужного звука, з функцією Live Set

Коли ми дивимось на звукову структуру Juno-Gi, дуже легко не помітити його звукову гнучкість та силу. На перший погляд, вибір звука на Juno-Gi такий же, як і на старіших клавіатурах Roland, але якщо придивитися, ми побачимо функцію Live Set, яка здатна робити одночасно з чотирма тонами. Ця функція також присутня в JUPITER-80 та JUPITER-50.

Що таке Live Set?

В режимі Live Set можна робити із шарами та розділенням звуків. Ви можете використовувати до чотирьох шарів, отримавши при цьому дуже повний та гучний звук. Split зазвичай розділяє бас, який знаходиться в нижній частині та фортепіано у верхній. Ці функції дозволять вам відчути що у вас не одна клавіатура, а одразу декілька.

Гра без Live Set.

Раніше було звичним мати по одній клавіатурі, для кожного інструменту. Потім з’явилось рішення, як працювати з кількома MIDI файлами, але це було не дуже дешево та зовсім не легко. Все підключалося спеціальними MIDI проводами в яких було дуже легко заплутатися.

JUNO-Gi Live Set в дії…

Звернемо увагу на відео, в якому можна побачити як звичайне фортепіано завдяки добавленню всього кількох тонів, стало звучати набагато краще. Ми розпочали з «88KeyGrand», який звучить дуже добре. Потім утримуючи кнопку SHIFT, добавили ще 3 тона до нашого фортепіано.Також можна використати функцію хору. Отже, приступаємо до перегляду відео.