Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Дженнифер Лопес стала эндорсером микрофона Shure KSM8 с беспроводной системой Axient®

Дженнифер Лопес стала эндорсером микрофона Shure KSM8 с беспроводной системой Axient®

Мікрофони Shure KSM8 з безпровідною системою Axient®, ідеально підійшли по критеріях зовнішнього вигляду та звучання для її шоу під назвою «All I Have» у концерт-холі «AXIS Theater» у Лас-Вегасі
З моменту, коли Дженніфер Лопес вирішила знову повернутися до концертної діяльності та провести низку незабутніх шоу в залі «AXIS Theater», почалася надзвичайно кропітка та напружена робота для неї та її команди. Серед найважливіших завдань було знайти ідеально правильне рішення в процесі вибору підходящого для виконавиці мікрофона та відповідної безпровідної системи, яка б оптимально підійшла, враховуючи все навантаження на частотний діапазон. Безпровідна система Shure Axient та динамічний мікрофон KSM8 Dualdyne преміум-класу якнайкраще підійшли для цієї мети.

На думку головного спеціаліста компанії Shure по зв’язках з виконавцями Нельсона Аррегуіна (Nelson Arreguín), така комбінація насправді є однією з найкращих для виконавців, що неодноразово перевірено на практиці. «Після того як технічна команда Джей Ло протестувала KSM8 (який тоді ще був на стадії бета-тестування), одразу стало зрозумілим, що цей мікрофон саме для неї», – висловився Нельсон. «І через короткий проміжок часу ми з технічною командою почали обговорення можливості ендорсингу», — додав він.

jennifer-lopez-endorser-mikrofona-shure-ksm8-z-axient-2

Зі свого боку, FOH-інженер Гордон Мак (Gordon Mack) дуже високо оцінив можливості KSM8 та підкреслив його універсальність у широкому діапазоні. За його словами, KSM8 — дуже звучний мікрофон. «Він здатен вловити і передати всю глибину й тепло голосу Дженніфер, не втрачаючи виразності під час тихого співу, і навіть під час переміщення співачки по сцені. Єдиний зворотній зв’язок, який виник, був не з мікрофона, а від людей, які про нього увесь час говорили», — додав Гордон.

Інженер з моніторингу Ен-Ліз Куле (Anne-Lise Coulet) також дає якнайкращу оцінку. За її словами, KSM8 — це справжній прорив у світі моніторингу, особливо з точки зору роботи вушних моніторів. «Куди б не рухалась по сцені Дженніфер, ближче до публіки чи музикантів, і навіть у випадках, коли аудиторія заводиться і починає гучно кричати, KSM8 забезпечує виняткову точність та контроль, яких я потребую, а отже голос виконавиці звучить досконало, розсікаючи простір звуком», — каже Ен-ліз.

jennifer-lopez-endorser-mikrofona-shure-ksm8-z-axient-3Також вона відповідальна за роботу всіх безпровідних систем, які використовуються для шоу, керуючи 24-ма каналами за допомогою програмного забезпечення Shure Wireless Workbench® та Axient Spectrum Manager, здійснюючи моніторинг кожного каналу в режимі реального часу. Загалом для постановки використали 10 мікрофонних каналів (Axient AXT200/K8B для співачки та Shure UHF-R® для решти сцени) та 14 вушних моніторів PSM® 1000.

Під час проведення перших 10-ти концертів у залі комплексу «Planet Hollywood» вся технічна команда не приховувала свого захоплення від потужних можливостей системи Axient. Крім того, для шоу використали також точку доступу Shure Axient AXT610 ShowLink, завдяки якій вдалося повною мірою використати унікальну функцію системи по рознесенню частот з повноцінним дистанційним керуванням, уникнувши появи перешкод та короткочасних втрат сигналу.

«Система Axient може те, що ніколи не вдасться жодній іншій безпровідній системі», — висловилася Ен-Ліз Куле. «Одна з частин шоу передбачає виконання пісні на вершині металевої конструкції, яка піднімається за допомогою промислового двигуна — що в дійсності означає перетворення цієї вежі на величезну антену! Безпровідні системи, які ми використовували до цього, не могли впоратися з таким складним завданням. Проте, для Axient це не виявилося проблематичним. Можливість рознесення частот дає багато свободи, хоча нам ще не доводилося її використовувати під час шоу!», — додала вона.

Ще один цікавий аспект шоу полягав у тому, що Джей Ло знадобилося прикрасити передавачі AXT200 кристалами, які підходили до її концертного вбрання.  Безумовно, команда потребувала додаткових консультацій від компанії Shure.

«Найперше, ми старалися донести до дизайнера інформацію про особливості акумуляторів Axient, щоб згодом не виникло проблем з їх заміною через прикраси», — зауважив Нельсон Аррегуін.  «Також, ми надали модифіковану зарядну станцію AXT902  з ширшими гніздами для одночасної зарядки одразу кількох літій-іонних батарей», — додав він.

FOH-інженер Гордон Мак, який має досвід співпраці з мега популярними виконавцями, такими як Прінс, Чака Хан, Джон Ледженд та ін., вважає що поєднання KSM8 з безпровідною системою Axient відмінно підходить для Дженніфер Лопес.

«Мені подобається думати про себе як про звукорежисера, орієнтованого на вокал», — відзначив Мак. «Я завжди намагаюся якнайточніше передати природній тембр голосу виконався через звукопідсилюючу систему, опираючись на те, як звучить його голос без мікрофона. Якість звучання системи Axient — новий етап у розвитку безпровідних систем, а з мікрофоном KSM8 я можу донести до аудиторії всі нюанси вокалу Джей Ло», — підсумував Мак.

У свою чергу, компанія Shure у захваті від співпраці зі своїм новим ендорсером. На думку пана Аррегуіна, Дженніфер Лопес — більше, ніж професійна та успішна співачка. Вона неповторна акторка, танцівниця та вокалістка. «Коли її технічна команда звернулася до нас після тестування бета-зразка нового KSM8, ми були надзвичайно раді вітати її серед наших ендорсерів та надати їй найкраще наше обладнання «, — підкреслив Нельсон Аррегуін.

Під час проведення першого туру шоу Дженніфер Лопес «All I Have» в січні та лютому, воно швидко здобуло популярність та увійшло в категорію обов’язкових для відвідування у Лас-Вегасі. Наступні десять постановок у залі «AXIS Theater» комплексу Planet Hollywood стартували 22 травня 2016 року.