Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
EUrhythmics Install – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

EUrhythmics Install

install

Компанія «Юритмікс» працює на ринку шоу-бізнесу України більше 20 років і займає одне з лідируючих позицій. «Юритмікс» Ексклюзивний дистриб’ютор на території України обладнання більш 30-ти світових виробників інструментів та обладнання для шоу-бізнесу, серед яких: RCF, DIS, Proel, Shure, Behringer, Roland System Group та багато інших. Сьогодні компанія «Юритмікс» працює на ринку України з мережею понад 100 регіональних представників, на ринку десяти країн СНД та в Угорщині, маючи дочірнє підприємство «Eurhythmics Hungary», а також володіє мережею франчайзингових магазинів «Тік-Так».Компанія «Юритмікс», завдяки відділу проектування та інсталяцій, надає повний комплекс професійних послуг від проектування до монтажу та налагодження високоякісного звукопідсилювального, світлового, сценічного, інсталяційного обладнання, реалізацію комплексних інсталяційних проектів під «ключ» для різних об’єктів — концертних майданчиків, театрів, палаців культури, торгівельно-розважальних комплексів, спортивних споруд, вокзалів, храмів, готелів, державних установ, ресторанів кафе. При складних проектах команда інженерів від закордонних партнерів гарантує індивідуальний підхід до технічного завдання кожного заходу, що базується на високій кваліфікації персоналу та професійній технічній базі. Ми реалізуємо комплексні рішення на об’єктах будь-якої складності і гарантуємо якість з гарантією, технічну підтримку.

Прокатний підрозділ компанії надає комплексні послуги технічного забезпечення професійного музичного обладнання, а також займається встановленням та технічним обслуговуванням концертної мобільної сцени, звукопідсилювального та світлового обладнання. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного технічного завдання, і своїм найціннішим капіталом вважаємо здобуття довіри широкого кола звукорежисерів і музикантів, які співпрацюють з українськими та зарубіжними зірками. В останні роки до наших робіт додалася успішна співпраця з телеканалами «Інтер», «1+1», «Новий канал» і регулярна участь у зйомках серійних проектів: «Місце зустрічі», «Бійцівський клуб», «Вечірній квартал», «Свобода на Інтері», «Ключовий момент», «Танцюю для тебе», «Хто проти блондинок?».

Комплексні рішення для різних об’єктів від проектування до монтажу та налагодження

Театри, палаци культури, клуби, цирки Театри, палаци культури, клуби, цирки

Електропостачання, електропроводка в межах сцени і глядацької зали, система постановочного освітлення сцени та залу для глядачів, система озвучування залу для глядачів і сцени, електроакустика (акустичне моделювання залу), система технологічного, службового зв’язку, система фонового озвучування публічних зон «Public Address», звукове обладнання для кінотеатрів система відображення відеоінформації та мультимедійні системи, алюмінієві і металеві сценічні конструкції, подіуми і сцени, підйомники і лебідки, система механізації сцени.
Торгівельно-розважальні комплекси, ресторани, кафе, бари Торгівельно-розважальні комплекси, ресторани, кафе, бари

Освітлення розважальних зон, сценічних майданчиків професійним обладнанням, системи фонового озвучування «Public Address», системи розподіленого звуку з елементами розподілення та маршрутизації, караоке-системи, звукове обладнання для кінотеатрів, архітектурне освітлення, інтер’єрне, ландшафтне освітлення, освітлення та озвучення фонтанів.
Спортивні споруди, водні комплекси фітнес-клуби Спортивні споруди, водні комплекси фітнес-клуби

Системи звукопідсилення для стадіонів і спортивних комплексів (стандарти FIFA), системи фонового озвучування «Public Address», система розподіленого звуку з елементами розподілення і маршрутизації, освітлення для стадіонів і спортивних комплексів, архітектурне освітлення, інтер’єрне, ландшафтне освітлення.
Вокзали, храми та культові споруди Вокзали, храми та культові споруди

Системи фонового озвучування «Public Address», система розподіленого звуку з елементами розподілення і маршрутизації, архітектурне освітлення, інтер’єрне, ландшафтне освітлення.
Готелі, конференц-зали, санаторії, оздоровчі комплекси Готелі, конференц-зали, санаторії, оздоровчі комплекси

Система звукопідсилення для сценічного простору, системи фонового озвучування «Public Address», система розподіленого звуку з елементами розподілення і маршрутизації, конференц-системи, системи синхронних перекладів, система відображення відеоінформації та мультимедійні системи, освітлення розважальних зон, сценічних майданчиків професійним обладнанням, архітектурне освітлення, інтер’єрне, ландшафтне освітлення, освітлення та озвучення фонтанів, водоймищ.
Учбові заклади, офіси, ділові центри, виробничі приміщення, автосалони, автосервіс, складські приміщення Учбові заклади, офіси, ділові центри, виробничі приміщення, автосалони, автосервіс, складські приміщення

Система робочого мовного оповіщення з елементами розподілення і маршрутизації, системи фонового озвучування «Public Address», архітектурне освітлення, інтер’єрне, ландшафтне освітлення.

Постачання, проектування, монтаж і сервісне обслуговування обладнання

Професійне звуко-підсилювальне обладнання Професійне звуко-підсилювальне обладнання

Звуко-підсилювальні системи для концертних залів, театрів, палаців культури, акустичні системи для клубів, ресторанів, барів, мікшерні пульти аналогові і цифрові, процесори, обробка звуку, підсилювачі потужності, програвачі, навушники, радіосистеми, мікрофони, аксесуари.
Системи озвучування та оповіщення, звукове обладнання для кінотеатрів Системи озвучування та оповіщення, звукове обладнання для кінотеатрів

Звуко-підсилювальні системи «Public Addres», аудіо-системи евакуації EN-54-16, системи розподіленого звуку для торгово-розважальних центрів, гучномовці, гучномовці EN-54-24, громадських, промислових будівель і споруд, готельних комплексів, спортивних споруд, державних установ, обладнання для кінотеатру Dolby Surround, радіосистеми, мікрофони, аксесуари.
Конференц-системи, системи синхронних перекладів, система відображення відеоінформації Конференц-системи, системи синхронних перекладів, система відображення відеоінформації

Система управління комплексом — це інтегрована система з елементами «розумний дім», звуко-підсилювальні системи, системи, відображення відеоінформації, системи технологічного освітлення залів, апаратно-програмними комплексами, радіосистеми, мікрофони, аксесуари.
Світлове обладнання, сценічні ефекти, сценічні конструкції Світлове обладнання, сценічні ефекти, сценічні конструкції

Управління світлом, апаратно-програмними комплексами, контролери, силові блоки, шафи силові, пульти ППР, світлодіодні і лампові театральні прожектори і світильники, світлодіодні і лампові прожектори PAR, колорченджери, світлодіодні і лампові прожектори з повним обертанням «голови», лазери, генератори сценічних ефектів, алюмінієві і сталеві сценічні конструкції, подіуми і сцени, підйомники і лебідки.
Архітектурне освітлення Архітектурне освітлення

Інтелектуальне управління системою архітектурного освітлення, світлодіодні і лампові всепогодні прожектори і світильники, ландшафтні та інтер’єрні прожектори і світильники.
Музичні інструменти та обладнання Музичні інструменти та обладнання

Гітарні і басові підсилювачі, електрогітари, акустичні гітари, електронні та акустичні барабанні установки, цифрові піано, акустичні фортепіано та роялі, струнно-смичкові інструменти, студійне обладнання, акустичні системи, мікрофони, мікшери, обробка звуку, кабелі та комутація, стійки.