Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Чудовий звук у фітнес-клубі "Alex Pro" – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Чудовий звук у фітнес-клубі «Alex Pro»

Чудовий звук у фітнес-клубі «Alex Pro»

Днями компанія «Юритмікс» завершила в Ужгороді інсталяційні роботи у фітнес-центрі «ALEX PRO», ​​котрий розташувався в новій будівлі по вул. Новака, 2. ТОВ «Юритмікс» робить у своїй роботі особливий акцент на прийняття комплексних рішень при створенні систем освітлення та професійного озвучування, конференц-систем і систем синхроперекладів, систем фонового озвучування. При створенні систем фонового озвучування і динамічного освітлення для фітнес-клубу «ALEX PRO», ​​інженери компанії Юритмікс виконали ескізний проект, допомогли підібрати замовнику необхідне звукове та світлове обладнання, погодили із суміжними інженерними фірмами маршрути проходження звукових кабельних трас і трас електропостачання систем.

install-sport-uzhgorod-alexpro-5

Замовник, при будівництві фітнес-клубу, спочатку зробив ставку на якість у всьому: якісні будівельні матеріали, сучасний дизайн приміщення, потужна кліматична система, надійна система пожежної сигналізації, комбіноване освітлення із застосуванням сучасних LED-технологій, велика кількість різноманітних тренажерів і супутнього спортивного обладнання останнього покоління. На сьогоднішній день фітнес-центр «ALEX PRO» може задовольнити всі потреби найвимогливіших відвідувачів. Тут можна скористатися якісною послугою кваліфікованих фахівців, створити персональну програму занять з персональним тренером, відвідати студію групових програм.

install-sport-uzhgorod-alexpro-4Велику увагу Замовник приділив і системі фонового озвучування у фітнес-центрі «ALEX PRO».

На початковій стадії було прийнято рішення розділити простір фітнес-клубу на зони: вхідна зона (сходи на 3 поверх, на якому розташований фітнес-клуб), зона відпочинку і стійки адміністратора, зона роздягалень, зона залу основного і зона залу групових програм. Система фонового озвучування створювалася з урахуванням зонування простору спортивного клубу. У зоні стійки адміністратора було виділено місце для установки основного обладнання — спеціальних трансляційних підсилювачів і регуляторів гучності для 4-х зон. Для зручності комутації та регулювання джерелами звуку був обраний трансляційний комбінований підсилювач фірми PROEL PAACDT90 потужністю 90/130 Вт і вбудованими AM/FM-радіо, CD-програвачем, USB інтерфейсом для програвання MP3-файлів. Для додаткового розподілу звукового сигналу по зонах був обраний другий трансляційний підсилювач фірми RCF UP1121 потужністю 120 Вт. При виборі гучномовців для зазначених зон перевага була віддана настінним і стельовим гучномовцях фірми PROEL. В основному тренажерному залі вирішено було встановити високоякісні стельові гучномовці PROEL XE55CTX потужністю 30/10/5 Вт. Для установки в роздягальнях, в зоні відпочинку і на сходах були обрані настінні гучномовці PROEL XEOS Series XE35TW потужністю 15/7.5/4 Вт. Для подачі голосових оголошень в різні зони було вирішено встановити на робочому місці адміністратора мікрофонний термінал PROEL ВМ100.

install-sport-uzhgorod-alexpro-1

У залі групових програм було вирішено створити автономну зону фонового озвучування на базі трансляційного комбінованого підсилювача PROEL PAACDT90. Трансляційний підсилювач PROEL PAACDT90 має три мікрофонні входи МК 1-3, вхід МК1 має пріоритетну функцію VOX, а також LINE/AUX вхід. Ці функції підсилювача дозволять тренеру використовувати у своїй роботі різні мікрофони для посилення голосу і різні носії звукового матеріалу. У залі групових програм, для посилення НЧ частот звуку, було вирішено встановити більш потужні настінні гучномовці PROEL XEOS Series XE55TW потужністю 30/10/5 Вт, зі звуковим тиском 100 дБ і частотним діапазоном від 50Гц до 20 000Гц.

install-sport-uzhgorod-alexpro-3

Замовником були прийнято рішення, крім звукової системи в залі групових програм, встановити світлові прилади для посилення візуального та психологічного ефекту при проведенні спортивних занять. Для ефекту заливання були обрані LED прожектори серії LED PARSLIM18 фірми PROEL. Для ефекту, що «малює» були обрані Effect LED прожектори LED BLADE RGB фірми PROEL.

install-sport-uzhgorod-alexpro-2

Після проведення підготовчих будівельних робіт, монтажники компанії «ЮРИТМІКС» встановили гучномовці і світлові прилади в проектних точках, а після установки меблів були встановлені трансляційні підсилювачі і регулятори гучності.

Сподіваємося, що спроектовані і інстальовані фахівцями компанії «ЮРИТМІКС» системи фонового озвучування і динамічного освітлення, допоможуть тренерському складу більш якісно проводити спортивні заняття і тренування в прекрасному залі фітнес-центру «ALEX PRO» в Ужгороді.

install-sport-uzhgorod-alexpro-6