Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Гітари Alhambra. Нова дистрибуція

Гітари Alhambra. Нова дистрибуція

alhambra-guitary-eurhythmics-1Фірма Manufacturas Alhambra SL, створена в 1965 році і володіє 50-річним досвідом у будівництві найкращих гітар ручної роботи класичного типу, фламенко і гітар зі сталевими струнами на ринку. Вона займає більш ніж 14000 квадратних метрів, на яких створюються унікальні твори, і використовує ідеальний союз між традицією ручної роботи та сучасними методами деревообробки.

Компанія складається з 100 професійних працівників, кожен з яких має солідний досвід у будуванні струнних інструментів. Ця команда робить успіхи завдяки проектній майстерні, що є в наявності у компанії, яка відповідає за дослідження і розробки нових моделей і процесів.

Постійне вдосконалення і зростання дали компанії Альгамбра великий досвід і привели до розширення в національному та міжнародному масштабі. Гітари Альгамбра продаються в більш ніж 50 країнах світу, і мають свою власну дочірню компанію в США (Alhambra USA, Inc.).

В Україні, гітари Альгамбра можна придбати у офіційного дистриб’ютора, компанії «Юритмікс». Покупку можна зробити в нашому інтернет-магазині tik-tak.com.ua.

Майстерність

Набутий досвід і техніка гітарного будівництва є основою для отримання досконалого інструменту. У цьому секторі виробництва Альгамбра працюють кращі працівники професіонали. Вони навчаються в самій компанії і мають великий досвід у будівництві інструментів.

alhambra-guitary-eurhythmics-2Процес виробництва починається з вибору кращої сировини, цінних порід дерева: кедр, ялина, палісандр, чорне дерево, кипарис і т.д. Деревина індивідуально відбирається безпосередньо на місці свого зростання і, зокрема, закуповується, після чого імпортується для виготовлення гітар. Після прибуття на завод деревина сушиться природним способом. В кінці цього етапу проводиться стабілізація за допомогою автоматичної примусової сушки, що стало можливим завдяки використанню нових технологій, застосовуваних у цьому секторі. Далі, виготовляються всі частини, збираються, лакуються і поліруються. А завершується весь цей процес індивідуальним доопрацюванням і налаштуванням звуку кожної гітари.

Відома марка

Гітари Альгамбра широко відомі завдяки їх якості, дизайну та звучанню. Чудове звучання є результатом професіоналізму майстрів, їх добротних методів роботи, а також ретельного відбору деревини (особливо кедр і ялина).

Компанія має п’ять основних ліній продукції:

  • Класичні гітари
  • Гітари фламенко
  • Бандурріі і лютні
  • Гітари зі сталевими струнами
  • Професійні моделі

Зобов’язання перед клієнтами

alhambra-guitary-eurhythmics-3Якість і надійність музичних інструментів виготовлених в Альгамбра гарантована завдяки реалізації комплексної системи контролю технологічного процесу, що починається з вибору кращої сировини. Гарантійне зобов’язання Альгамбра включає трирічну гарантію і якісне постпродажне обслуговування.

Процедура зберігання, швидкість і своєчасність виконання замовлення поліпшуються завдяки новим технологіям. Кожна гітара зареєстрована в цифровій системі, що ідентифікує її для підтвердження автентичності кожного інструменту.

Охорона навколишнього середовища

Альгамбра активно бере участь в охороні навколишнього середовища.

Деревину закупляє тільки в компаній,  що офіційно визнані в своїх країнах і беруть участь у національних програмах лісовідновлення.

Компанія має власний завод з водообробкою, який гарантує повне і належне видалення відходів після процесу лакування.

Вакуумна система формує з деревних відходів брикети для опалення.

Залишки шкідливих матеріалів, таких як клей і лак, переробляються спеціалізованими компаніями на уповноважених очисних заводах.