Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Нові дистрибуції! Іспанські гітари Manuel Rodriguez та Camps – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Нові дистрибуції! Іспанські гітари Manuel Rodriguez та Camps

Нові дистрибуції! Іспанські гітари Manuel Rodriguez та Camps

Незабаром асортимент продукції Юритмікс поповниться іспанськими акустичними гітарами виробників Camps та Manuel Rodriguez. Ці гітари можна придбати в магазинах Тік-Так (у містах Київ, Мукачево та Ужгород), а також в інтернет магазині Tik-tak.com.ua.

Гітари Manuel RodriguezПро гітари Manuel Rodriguez

Історія гітар Rodriguez на стільки багата, як і багата звуком деревина з якої вони виготовляються. Мануель Родрігез, онук фламенко-гітариста Мануеля Родрігеза Марекі та син гітарного майстра Мануеля Родрігеза Переза, опановував мистецтво гітаробудування з «перших рук».

Його навчання почалося у віці 13 у Мадриді та після деякого часу роботи у власній майстерні в Іспанії, Мануель переїздить до Лос-Анджелеса, в 1959 році, і відкриває там бізнес. Мануель мешкав в Лос-Анджелесі біля 15 років, виготовляючи гітари для професіоналів: голлівудських акторів, вчителів та учнів. І нарешті, у 1973 році, він повертається назад до Мадрида.

Використовуючи тільки найкращу деревину та точне її формування ручної роботи, Мануель Родрігез став виготовляти інструменти, на яких грають музиканти та артисти світового рівня. Кожна гітара є на стільки унікальною, на скільки є унікальний кожен музикант, що грає на ній.

Тембр, резонанс та краса гітар залежать від деревини з якої вони виготовляються. Тому деревина, яка використовується для інструментів Rodriguez, ретельно відбирається та відстоюється для гарантування найвищої якості. Для виробництва купляється деревина, котрій мінімум 2 роки у вигляді зрізаного стовбура, і тільки по тому дерево розрізається й використовується для виробництва.

Гітари Родрігез складаються та склеюються в ручну, завдяки чому створюється точний та збалансований інструмент. Акуратне шліфування, навіть в середині деки, забезпечує неймовірний тембр інструменту, а вишукана інкрустація розетки підкреслює його унікальність. Кожен інструмент є безцінним вкладом майстра, котрий бережно передається від одного покоління до другого.

Гітари CampsПро гітари Camps

Традиції та інновації в класичних та фламенко гітарах. Зроблено в Іспанії.

Camps було засновано в 1945 році з метою виготовляти гітари, що відповідатимуть особливим вимогам кожного музиканта. Засновник компанії Хуан Кампс вирішив взятися за виробництво гітар через свій особливий ентузіазм до музики, гітар та художньої різьби по дереву. В теперішній час, його сини Джорді та Хав’єр Кампс, які в дуже ранньому віці вже проявили великий інтерес до торгівлі інструментами ручної роботи, працюють і навчаються у свого батька керувати фірмою. Більш ніж 70-річний досвід фірми є гарантом її майстерності та якості продукції. Для того, щоб тримати марку та стандарт якості на високому рівні, всі їхні продукти виробляються в їхній майстерні, розташованій в м. Жірона (Іспанія), де використовують старі традиційні методи, котрі протягом багатьох століть застосовувалися такими відомими іспанськими майстрами, як Антоніо Торрес.

Незважаючи на традиційний характер фірми, їх організаційна культура характеризується безперервним розвитком та впровадженням інновацій у своїх інструментах, які, на їхню думку, потрібні для того, щоб пропонувати кращу якість та звук. Завдяки такому духу компанії реалізовуються нові сучасні елементи такі, як анкер, ексклюзивна система посилення, котра включає шість незалежних поріжків на бриджі, міді звукознімачі, лаки та нові види якісних клеїв.

Асортимент класичних та фламенко гітар Camps включає студентські, концертні, професійні, електроакустичні та моделі преміум-класу. Camps — один з кращих брендів класичних гітар, що поєднує традиції та інновації.