Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Spotlight – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Spotlight

spotlight Компанія Spotlight почала свою діяльність в 1969 році, як невеликий виробник обладнання для дискотек та аматорських театрів. За 40 років діяльності Spotlight стала лідируючою компанією в області проектування, конструювання та виробництва професійного світла. Традиційними клієнтами компанії стали театри «Ля Скала» в Мілані, Арена в Вероні, «Карло Феліче» в Генуї, «Королівський» в Турині, «Систіна» в Римі і ще близько 80 театрів в Італії, а також основні державні та приватні італійські телевізійні канали — RAI, Canale 5, RTI та інші. Добре структурована дистриб’юторська мережа у всіх частинах світу дозволяє Spotlight поставляти своє обладнання більш ніж в 100 країн. У 2011 році компанія Spotlight суттєво поповнила модельний ряд світлодіодних прожекторів, об’єднавши їх в сімейство «Green Line», в якому представлені справді унікальні прилади, що не мають аналогів у інших виробників.

Сьогодні Spotlight в змозі запропонувати всю гаму специфічних рішень, кожне з яких буде відрізнятися максимально інноваційними технологіями, високою ефективністю та якістю. Кредо компанії відображено в її девізі: Професійне світло для високого мистецтва.

Веб-сайт виробника: https://www.spotlight.it/en/

 Серії прожекторів Spotlight:

Green Line Прожектор з лінзою Френеля. Прожектор світлодіодний. LED світильник. LED прожектор з лінзою PC. Прожектор профільний. Прожектор заливаючого світла
Evolution Прожектор профільний
Sintesi Прожектор з лінзою Френеля. Прожектор профільний. Прожектор з лінзою PC
Combi Прожектор з лінзою Френеля. Прожектор профільний. Прожектор з лінзою PC
Mini Проектор ефектів. Компактний прожектор стежить світла.
Vedette Компактний прожектор стежить світла
ARC System Моторизовані ліри ARC System (Automated Remote Control System; Система Автоматичного Дистанційного Керування)
Piccolo Прожектор з лінзою Френеля. Прожектор профільний. Прожектор з лінзою

spotlight1