Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Midas – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Midas

MidasБільш ніж 40-річна історія успішного розвитку MIDAS зробила його легендою на музичному ринку, а продукцію поставила на вищий щабель в сегменті висококласного професійного обладнання для студійної і концертної діяльності.

Аналогові і цифрові мікшерні пульти, вироблені компанією MIDAS для найвимогливіших звукоінжинерів, виконавців і компаній, що займаються прокатною концертною діяльністю, з початку 70-х років минулого сторіччя не сходять з верхньої сходинки п’єдесталу кращого музичного обладнання. Для прикладу цифровий пульт XL8, без жодного перебільшення, прикрашає собою найбільш видатні шоу і інсталяційні комплекси світу. А кількість продажів цифрового PRO6 перевищує число проданих за той же час аналогових MIDAS Heritage 3000, що є загальновизнаним індустріальним стандартом. Сьогодні, PRO6 -це цифровий пульт, який найчастіше вимагають райдери всесвітніх турів.

Веб-сайт виробника: http://www.midasconsoles.com/

 

Продукти  MIDAS:

Мікшери


 

Midas prox-cc-ip

 

 

Midas pro3-cc-ip

 

Midas PRO6-cc-ip

Midas pro9-cc-ip

 

Midas m32

Midas pro2-cc-ip

Midas pro1-ip

Midas VENICE F VF32

VENICE FVF24

Midas Venice F-16R