Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Інтерв’ю з Хідеюкі Маморі — виробником фразового семплеру BOSS RC-505

Інтерв’ю з Хідеюкі Маморі — виробником фразового семплеру BOSS RC-505

paul-and-mamori-san
Пол МакКейб, президент та головний виконавчий директор компанії Roland в Канаді,  та Хідеюкі Маморі, виробник фразового семплеру RC-505.

Як було згадано в недавньому блозі, одним із хітів виставки  Musikmesse 2013 у Франкфурті був фразовий семплер BOSS RC-505. На протязі виставки у мене була можливість провести розмову з Хідеюкі Маморі, виробником фразового семплера BOSS RC-505.

— Як давно Ви співпрацюєте з компанією Roland, та над якими товарами Ви працювали до появи BOSS RC-505?

— З компанією Roland я вже вісім років. Моїм першим продуктом був фразовий семплер BOSS RC-50, а першим товаром, як виробника, став — BOSS VE-5.

— Коли Ви почали працювати над RC-505 і що Вас надихнуло?

— Ми почали працювати над концептом для RC-505 близько півроку назад. Нашою ідеєю було створити щось, що пропонувало б динамічне управління фразового зациклювання для живого виступу, не використовуючи підготоване аудіо, як це роблять ді-джеї. Нашою метою були, звичайно, біт-боксери та музиканти, які грали танцювальну музику та електронні стилі такі, як амбіент, дабстеп та ін.

— Чому музиканта, граючого в цих стилях, має зацікавити RC-505?

— Особисто я граю на гітарі, але мені також подобається ембіент та електроніка.  Граючи на своєму інструменті, я створюю музику за допомогою ПК, але для власне себе хочу використовувати RC-505, тому що з ним працювати набагато цікавіше, ніж з комп’ютером!

— На виставці Musikmesse, артист Tioneb із Франції також демонстрував BOSS RC-505. Яка була перша реакція?

— Він правильно зрозумів концепцію та йому справді сподобались наші нові ефекти такі, як Beat Repeat та Beat Scatter. Мене зацікавило його відео RC-505 – дійсно дуже хороше! Інколи відео такого роду не дуже цікаві, але його робота – це як фільм з живим виступом!

— Інший добре відомий «фразовий» артист, який створив відео для RC-505  — це DubFX з Австралії. Які були перші думки на рахунок RC-505?

— Йому дійсно сподобався RC-505. Особливо те, що довжину фрази кожного треку можна встановлювати окремо. Крім того, його можна зробити дуже коротеньким – 100 мілісекунд! Він частенько користується фразами, в яких тільки один біт.

boss_rc-505_4

— У Вас бачення якогось «гібридного» стилю виступу, який поєднує в собі підготовані та «живі» аудіо фрази. Можете нам про це розповісти?

RC-505 має дуже хорошу функцію синхронізування MIDI, яка дозволяє під’єднати його до іншого обладнання, а також до комп’ютера та програмного забезпечення. Це дуже важливо – він дає свого роду гібридний стиль виступу. Все «наживо» — це так весело!

Пол МакКейб