Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія Behringer анонсувала 4 модифікації X32

BEHRINGER X32 Compact, Producer, Rack та Core

Компанія Behringer анонсувала 4 модифікації X32

Компанія Behringer рухається семимильними кроками на ринку Pro Sound і після покупки Midas і Klark Teknik, не соромиться виходити з рамок бюджетного сектору пропонуючи високотехнологічні продукти. Одним з них став цифровий мікшер X32, який викликав чимало суперечок і цього року висувався як один з номінантів на Оскар премію TEC.

Компанія Behringer з гордістю заявляє про попередні підсилювачі MIDAS і розробки Klark Teknik, які використовуються при виготовленні продукції. А написи Powered by Midas & Klark Teknik магічно розвіюють скептицизм. До цього всього Behringer надає 3 роки гарантії.

Безумовно X32 не конкурент навіть найпростішим моделям від Midas, DiGiCo або AVID, але в своєму класі давно завоював шанувальників і продається, як гарячі пиріжки. Проаналізувавши ринок, Behringer розширив лінійку продукції і на NAMM 2013 анонсував чотири нові модифікації мікшерної консолі X32: Compact, Producer, Rack і Core.

Всі моделі засновані на схемотехніці і функціональності флагманського X32, але відрізняються розміром і форм-фактором, в основному в бік компактності. Моделі оснащені портами AES50 спроектованими Klark Teknik, які дозволяють підключити stage box’и Behringer S16 Digital Snake для розширення кількості входів/виходів.

Консолями можна керувати дистанційно за допомогою безкоштовного ПЗ: XControl для PC / Mac / Linux, XiControl для iPad і XiQ for iPhone / iPod Touch, а також через мережу Ethernet. В консолях вмонтовані попередні підсилювачі MIDAS, можлива робота в якості аудіоінтерфейсу 32 x 32 канали, через FireWire і USB 2.0. Головний LCR, 6 матричних шин і всі 16 мікс-шини мають 6-смугові параметричні еквалайзери і повний набір динамічної обробки.

На фронтальній панелі є USB-роз’єм для підключення зовнішніх носіїв і запису нестисненого звуку, збереження show-пресетів і оновлення ПЗ системи. DSP-процесор 40-розрядний забезпечує «необмежений» динамічний діапазон без внутрішнього перевантаження і з латентністю, близькою до нуля (0,8 мс). Віртуальний рек ефектів надає 8 слотів стереоефектів, включаючи високоякісне моделювання Lexicon 480L і PCM70, EMT250 і Quantec QRS і т.д.

У майбутньому будуть доступні оновлення прошивки, включаючи нові плагіни ефектів, які можна буде завантажити на сайті behringer.com безкоштовно.

Behringer X32 COMPACT має 40 вхідних каналів, 25 шин і 16 повністю програмованих мікрофонних попередніх підсилювачів MIDAS. 17 повністю автоматизованих моторизованих +100-мм фейдерів, 7″ TFT екран з високою роздільною здатністю, видимий навіть у сонячну погоду — забезпечує повнофункціональний контроль параметрів сцен і керування аналогічно як в X32.Мікшер призначений для робіт, де обмежений простір або потрібно тільки 16 місцевих мікрофонних входів. При підключенні S16 Digital Snake можливості розширюються до повного X32.

Behringer X32 PRODUCER має 40 вхідних каналів, 25 шин і 16 повністю програмованих мікрофонних попередніх підсилювачів MIDAS, 17 моторизованих фейдерів і форм-фактор, який робить його ідеальним для професійних і домашніх студій. 5″ TFT екран високої якості, видимий навіть у сонячну погоду, дозволяє повністю контролювати мікс, ефекти та рівні. На відміну від X32, COMPACT ще більш компактний і може монтуватися в рек за допомогою комплектних аксесуарів.

Behringer X32 RACK має всі ті ж параметри,що й PRODUCER, але як можна зрозуміти навіть зназви, укладений в рековий корпус висотою всього в 3U та управляється дистанційно з комп’ютера PC / Mac / Linux або iPad /iPhone / iPod Touch, хоча основні оперативні органи управління і дисплей є на фронтальній панелі

Behringer X32 CORE — по можливостям той же флагманський X32, тільки в розмірі 1U, для роботи вимагає обов’язкову наявністьсценічного рекового кріплення S16 Digital Snakе (до 96 каналів),може працювати як 32 х 32 цифровийінтерфейс (DAW) з майже нульовоюзатримкою (latency)при використанні USB 2.0 або FireWire.Для управління X32 CORE необхідно комп’ютер PC / Mac / Linux або iPad / iPhone / iPod Touch, так як на фронтальній панелі мінімум регуляторів.

 

Офіційний представник продукції Behringer в Україні компанія Юритмікс.